Jump to content

Moto Zajednica

poljubih asvalt i ja

Recommended Posts

  • Drug član, 1274 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

Koliko je kostalo to dvosatno treniranje / ucenje? Cisto da se povuce paralela sa "Twistovim" kursom.

150e 2 sata voznje i pola sata teorije.

 

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1274 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

Cestitam ti prijatelju. Znam da ces na boxeru biti mnooogo zadovoljniji. BMW2.gif

Meni je se i ovaj svideo,jedino taj polozaj sedenja mi nije bas idealan,inace je sve ostalo odlicno,upravljiv,vuce iz malih obrtaja kao lud,suzuki koji sam vozio ranije je se tek na 6-7k obrtaja budio,ovaj vuce od 1000 :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 177 postova
  • Lokacija: Draganici, Raška
  • Motocikl: BMW R 850 R

Sto se sedenja tice, nelagoda je samo u pocetku, na kratko. Inace visina sedenja vozaca kod boxera se moze promeniti u trenutku. Podignes sediste i samo ce ti se kasti kako. Sa BMWom nema klasicne ljubavi, gde jedno ljubi a drugo obraz postavlja... Bice to obostrana ljubav. BMW2.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

e moram naci negde neki bmw da vidim kakve to specijalne rupe na saksijama samo oni umeju da naprave dok svi ostali prave plasticne roze trotinete

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 177 postova
  • Lokacija: Draganici, Raška
  • Motocikl: BMW R 850 R

A ukoliko kupim ovog bmw-a,obecavam ceperku da cu ga njemu prodati po jos boljoj ceni nego sto sam ga ja platio :lol:,ali prvo da ga ja izgustiram bar godinu dana :neznam:

 

Ovakvo obecanje, necu nikako zaboraviti a i tebe cu stalno podsecati 1neznam.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

ha-ha! kosooki kralju! p.s.ne probavaj previse...

 

Ma ne brigaj brigu, ako nista drugo, makar za inat necu kupiti, jer ja sam ti covek koji je veliki protivnik prepopularnih stvari, posebno ako je ta popularnost slepo preneta sa kolena na koleno ili je zasluzena nekim modelom u istoriji i sad je sve novije po difoltu, jelte naravno, najbolje. Golf 2 sindrom i "Deutche gemacht, gut gemacht" sindrom, kao da niko drugi na svetu ne ume sraf da zasrafi, a da ne pricam o tome kako francuzi leze, japanci idu i traju, kako italijani izgledaju...

 

Ista prica i u moto svetu. Bmw je to, sta razmisljas. Honda je to, sta razmisljas. Koji enduro za pocetnika, KLE, Transalp. Koji za duze ture, Africa naravno. I tu se zavrsava kompletan krug motora koji se kod nas voze i naravno kostaju shodno popularnosti

Mozda sam ja lud pa bezim od onoga sto su ljudi vec videli probali pa zakljucili i ne izmisljaju toplu vodu, a mozda za razliku od njih prosto zelim da mucnem glavom i vidim da slucajno u svetu neko ne pravi slicno nesto.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1274 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

A ukoliko kupim ovog bmw-a,obecavam ceperku da cu ga njemu prodati po jos boljoj ceni nego sto sam ga ja platio :lol:,ali prvo da ga ja izgustiram bar godinu dana :neznam:

 

Ovakvo obecanje, necu nikako zaboraviti a i tebe cu stalno podsecati 1neznam.gif

 

Dogovoreno;))

 

Jos samo da ga kupim,danas mi se najzad majstor javio na telefon,izvinjavao se da je bio u guzvi,bla,bla,bla..Uglavnom proba dogovorena za petak u 11.Javljam rezultate probe:)))

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1274 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

Probao bmw r1100rt,nije dobar:( U dosta je losem stanju,i pored novih svecica i goriva,i dalje puca iz auspuha i gasi se.A i sad sam ga video na dnevnom svetlu,vidi sa da je prosao 180000km,dosta je oronuo...Odustao sam od njega,nema dobrog motora za male pare definitivno..

 

Sveo sam listu na nekoliko kandidata,sad ako ima neko neke savete sugestije i slicno nek kaze :moto3:

 

Kandidati su sledeci i to po redosledu zelja...

 

1.Bmw r 1150rt god 2000-2004 cena od 3000-4500

 

2.Bmw r1100s god 98-2001 cena od 2000-3000

 

3.Suzuki bandit 1250 god 2007-2010 cena 3500-4500

 

4.Suzuki bandit 650 god 2007-2010 cena 2500-3500

 

5.Yamaha fazer s6 god 2008-2012 cena 2500-4000

 

 

 

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1274 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

Pa nije losa ova yamaha tdm 900,nisam o njoj razmisljao,hvala na ideji:)))))

 

Krecu se od 2500e pa do nekih 4000e zavisno od godista i opreme i naravno kilometraze,evo ubacicu par linkova..

 

http://www.2dehands.be/motoren/motoren/yamaha/superbe-yamaha-tdm900-tdm-900-176964202.html

 

http://www.2dehands.be/motoren/motoren/yamaha/yamaha-tdm-900-2006-160978384.html

 

http://www.2dehands.be/motoren/motoren/yamaha/tdm-900-169930393.html

 

http://www.2dehands.be/motoren/motoren/yamaha/tdm-900-avec-6000-km-177120488.html

 

 

 

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1274 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

Ma ne zurim,cak i da uzmem motor ne bih ga vozio pre aprila,nego koristim sto jos ne radim pa vremena na pretek...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 503 postova

ali jebiga nema 30x30cm alu zaštitu za stopala :D :D

 

Zar je baš u tako lošem stanju RT? AAA kako ne znaš da posluješ :D :D pa tog si trebao da kupiš očistiš napajanje gorivom, dovezeš u srbijicu tamnicu i da ga zavališ za 2000, na pola kilometraže. Niko sa foruma ne bi zucn'o istinu :nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1274 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

ali jebiga nema 30x30cm alu zaštitu za stopala :D :D

 

Zar je baš u tako lošem stanju RT? AAA kako ne znaš da posluješ :D :D pa tog si trebao da kupiš očistiš napajanje gorivom, dovezeš u srbijicu tamnicu i da ga zavališ za 2000, na pola kilometraže. Niko sa foruma ne bi zucn'o istinu :nanana:

 

Hehehe,nema zastitu za stopala ali racunam da nece dva puta grom u koprive.....valjda :neznam:

 

Ma nisam ja za takve biznise:))A i ne bi se isplatilo,treba platiti prevoz i vracanje km :lol:

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1274 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

Mislim da je hteo da kaze da nije registrovan,zbog eventualne probne voznje..

 

Ma nemam pojma,dvoumim se dal da uzimam ovakvo nesto za 2-2500e ili da se izujem do 5000e pa da uzmem nesto malo bolje :neznam:,gledam i yamahu fjr(nju sam vec posedovao ako se secate,ali sam je samo 5 minuta vozio,sprecila me nesreca) moze bas,bas dobra da se nadje za nekih 5000e 2005-2006-to godiste..Hajde skontacu se do aprila sta da radim,1 april sam resio da docekam sa motorom :moto3:,samo moram da ga krijem kao zmija noge,posto mi je brat obecao da ako kupim motor da dolazi sa maljem da ga razbija :nanana:

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1274 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

E pa prijatelji doslo vreme da zatvaram ovu temu i ako bog da,da vise nikada ne otvorim ovakvu temu.Oporavio sam se skroz,zaboravio sam potpuno da imam par prstiju manjka,potpuno normalno hodam i funkcionisem,krenuo sam na posao i ponovo se bavim sa sportom,skoro pa sam se vratio u formu u kojoj sam bio pre udesa.I ima jos jedna vazna vest,danas je moja garaza postala bogatija za jos jedno vozilo :moto3:,u pitanju je bmw r1200rt,2008.godiste sa 70 000 km na satu.Posle dosta potrage za r1150rt,naleteo mi je r1200rt povoljno od kolege sa posla.Hvala svima na recima podrske i sto ste pratili ovo moje pisanije...Cujemo se na forumu putovanja ubuduce:))Cak necu na ovaj forum ni slike da stavljam od nove masine da ne baksuziram :zvizduk:Slike ce biti na putopisima :moto3:

 

 

 

 

Veliki pozdrav svima i naravno sretna nova sezona :zdravo:

 

 

 

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja