Jump to content

Moto Zajednica

Honda Africa Twin

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 186 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Zontes 703F,Africa twin rd04,
pre 43 minuta, plumber.ns je napisao:

Ajde jednan savet iskusnih, fabrički regler mi je star koliko i motor, da li da ga zamenim preventivno ili da vozim sa njim na put, a da u rezervi nosim nov ? Na koliko se uopšte menja regler jel tu postoji neka preporuka ? 

Nema preporuke iskreno na koliko se menja..ali preventivno ako ti je od Joske regler stavi njega za put a fabricki u rezervu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 72 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Honda Africa Twin RD07

Moj predlog je iz mog iskustva da stavis jos jedan rezerni pored (Joskin ako jos uvek prodaje) i imas rezervu ako zapne

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 186 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Zontes 703F,Africa twin rd04,

Ima li negde naci gume za dugmad od tripmastera? U nekoj sam nedoumici za prodaju afrike u ovako ocajnom stanju..ili da je malo picnem pa da onda dam na oglas...ocajno mi trebaju novci za krov za kucu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 186 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Zontes 703F,Africa twin rd04,

Jbg,potrebna je restauracija,(farbanje,lancanik i lancanici,registracija, nekih sitnica estetskih,zmigavci jel fabricki su popucale gume...da se malo osvezi presteluju ventili itd..jel poslednji put kad je sve radjeno pre 40k km..vozena na krace a i na duze ture u svim uslovima osim snega...90% voznje je u paru i sa teretom ..gume su dobre... Mozda i sredim servis masine zamenim gumice ventila stelovanje, ulje filtere i svecice..itd za solo voznju i za dvoje je top bez autoputa...da ima 6 brzinu i 80-90ks bila bi top...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.





×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja