Jump to content

Moto Zajednica

Saobraćajac kao mito Englezu uzeo 50 evra

Recommended Posts

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

trebao je lepo da ga sprovede sudiji za prekršaje, kao što mađari rade (pre nego što uzmu mito) kada voli da isterava pravdu,.............da vidim šta bi mu uradili u engleskoj da je preticao po punoj...............

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

Englez je debil ako je napravio prekrsaj i snimio puba kako uzima novac.

 

Mene prosle nedelje u Ukrajini zaustavio pub i ono molim dokumenta, bla bla i kako to ide.

 

Kad on meni ajde malo puhni u mom pravcu, a on meni pa ti si pio !

 

A ja ostao u cudu odkud mu to tri sata popodne je, vozim motor vec pola dana pio sam red bul jeo malo kikirikija.

Ajde da duvas ja ajde i naduvam 0.64 a ja :staa3:

ja nema sanse daj ponovo i opet 0.64, ne verujem svojim ocima pocne da mi pokazuje da je dreger atestiran i sl. ja uzmem popijem 2-3 dcl vode i trazim ponovo da duvam i opet 0,64

Ja u neverici mu vadim slike moje dve cere i trudne zene i kazem mu da bih bio apsloutni debil kad bih pio i vozio.

U pitanju neka greska i trazim vadjenje krvi kaze pub tose u Ukrajini radi samo ako dodje do saobracajke.

Vidim da je sve otislo u PM pitam koliko para treba ?

Oni 100 evra !!! (u meni kuva da ih u usta jeb..) dam im 50 evra, pokupio dokumenta i rekao zbogom Ukrajino nikad me vise neces videti.

Sta sam hteo da kazem ? Meni sve lici da je ovaj nas pub iscenirao da je englez presao preko pune i onda ga je gasirao za pare i zasluzeno najebao

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

Ma zato se u divljacke zemlje ne ide. I nisu mi jasne te pustolovine tipa Rusija, Ukrajina i sve ostale. Nek su nasa "braca" zivi i zdravi i sto dalje od nas. Ne znas sta je gore. Da te zaustave panduri ili kriminalci, sto je u vecini slucajeva isto. Ma mi smo bre za njih sve Svica. A nasi panduri doktori nauka i cvecke.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Desilo mi se nekoliko puta da napravim prekrsaj (kolima), i da me pandur bez ikakvog ucenjivanja pusti. Jednostavno, oprosti mi prekrsaj bez ikakve licne koristi na vidiku za sebe. E ja tada, kada mi vec vrati dokumenta, sam se vratim do kola, uzmem neku kintu i castim ga u znak zahvalnosti. Znaci, niti mi je trazio, niti sam ja nudio novac. E to ja zovem cascavanje, a ne mito.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK. Sirius - Srbija, 806 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: KTM Supermoto T 990 '11, Piaggio Beverly Tourer 250ie '08

Desilo mi se nekoliko puta da napravim prekrsaj (kolima), i da me pandur bez ikakvog ucenjivanja pusti. Jednostavno, oprosti mi prekrsaj bez ikakve licne koristi na vidiku za sebe. E ja tada, kada mi vec vrati dokumenta, sam se vratim do kola, uzmem neku kintu i castim ga u znak zahvalnosti. Znaci, niti mi je trazio, niti sam ja nudio novac. E to ja zovem cascavanje, a ne mito.

 

Kako god ga zvao, i dalje je zabranjeno. 1zvizduk.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 284 postova
  • Lokacija: Beogard
  • Motocikl: U potrazi

Ma zato se u divljacke zemlje ne ide. I nisu mi jasne te pustolovine tipa Rusija, Ukrajina i sve ostale. Nek su nasa "braca" zivi i zdravi i sto dalje od nas. Ne znas sta je gore. Da te zaustave panduri ili kriminalci, sto je u vecini slucajeva isto. Ma mi smo bre za njih sve Svica. A nasi panduri doktori nauka i cvecke.

 

Verovatno je mnogo bolje ici u te zapadne "kulturne" zemlje koje su utemeljile ovaj vulgarni kapitalizam koji crpi sve sokove i za sobom ostavlja pustos u slabije razvijenim zemaljama, a onda te uce humanosti i moralu. Pitam se kako li bi uticalo siromastvo i beda u kojem te istocne zemlje zive na moral npr. tih Svajcaraca? Lako je da kada "zadnjih 50 godina ka...s najbolje pi...ke i vozis najbolja kola ..njas o postenju".

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

Ma zato se u divljacke zemlje ne ide. I nisu mi jasne te pustolovine tipa Rusija, Ukrajina i sve ostale. Nek su nasa "braca" zivi i zdravi i sto dalje od nas. Ne znas sta je gore. Da te zaustave panduri ili kriminalci, sto je u vecini slucajeva isto. Ma mi smo bre za njih sve Svica. A nasi panduri doktori nauka i cvecke.

 

Verovatno je mnogo bolje ici u te zapadne "kulturne" zemlje koje su utemeljile ovaj vulgarni kapitalizam koji crpi sve sokove i za sobom ostavlja pustos u slabije razvijenim zemaljama, a onda te uce humanosti i moralu. Pitam se kako li bi uticalo siromastvo i beda u kojem te istocne zemlje zive na moral npr. tih Svajcaraca? Lako je da kada "zadnjih 50 godina ka...s najbolje pi...ke i vozis najbolja kola ..njas o postenju".

 

A ko je svim tim siromasnim zemljama pa i nama branio da mislimo svojom glavom i budu razvijene. Ko je nama branio da se razvijemo i budemo sile. Da nisu na zapadu prvo nastali ljudi pa su imali prednost u startu od 500god?? Ko je sve nas budale terao da glumimo komunizam i ostale budalastine? Svi smo imali isti start i evoluciju. Niko im nije kriv sto su nesposobni i retardirani. Nije vele silama nista palo sa neba, izborili su se za to. To su samo izgovori nesposobnih.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 284 postova
  • Lokacija: Beogard
  • Motocikl: U potrazi

Ma zato se u divljacke zemlje ne ide. I nisu mi jasne te pustolovine tipa Rusija, Ukrajina i sve ostale. Nek su nasa "braca" zivi i zdravi i sto dalje od nas. Ne znas sta je gore. Da te zaustave panduri ili kriminalci, sto je u vecini slucajeva isto. Ma mi smo bre za njih sve Svica. A nasi panduri doktori nauka i cvecke.

 

Verovatno je mnogo bolje ici u te zapadne "kulturne" zemlje koje su utemeljile ovaj vulgarni kapitalizam koji crpi sve sokove i za sobom ostavlja pustos u slabije razvijenim zemaljama, a onda te uce humanosti i moralu. Pitam se kako li bi uticalo siromastvo i beda u kojem te istocne zemlje zive na moral npr. tih Svajcaraca? Lako je da kada "zadnjih 50 godina ka...s najbolje pi...ke i vozis najbolja kola ..njas o postenju".

 

A ko je svim tim siromasnim zemljama pa i nama branio da mislimo svojom glavom i budu razvijene. Ko je nama branio da se razvijemo i budemo sile. Da nisu na zapadu prvo nastali ljudi pa su imali prednost u startu od 500god?? Ko je sve nas budale terao da glumimo komunizam i ostale budalastine? Svi smo imali isti start i evoluciju. Niko im nije kriv sto su nesposobni i retardirani. Nije vele silama nista palo sa neba, izborili su se za to. To su samo izgovori nesposobnih.

 

Pa hajde da ti kazem moje vidjenje u par recenica, mada je vec off. Mi smo pre nekih 35 godina i bili razvijeni kao taj lepi zapad. Nas radnik je manje radio, vise slobodnog vremena imao, bolji socijalni program,bolje zdravstveno osiguranje, vecu zaradu nego vecina na zapadu. Ko je tada isao da radi na zapad? Mahom oni sto ne vrede nista - Ljuba zemunac i Zika Pavlovic Kolektor,.. Da li je isla intelektualna elita(izuzev politickih disidenata kojih ce uvek biti) ili VK majstor... I zamisli tada kada ti zapadni kapitalisti dodju na ex Yu prostor i vide kako crveni zive!? Kako da dozvole da drustveno uredjenje koje su oni proglasili za propast izrodi tako nesto? Kako ce da obezbede svoje interese na strateski vaznom prostoru koji je ekonomski i vojno jak? A sta ako i njihov narod uvidi prednosti?

I sta onda? Zapad mora da srusi totalitarni rezim i uspostavi svoj poredak. Odigras malo na kartu nacionalizma, razbucas privredu i kupis sve sto imaju za 1 dinar i uz to vecinu ubedis kako im cinis uslugu... Mnogo puta vidjen scenario koji idalje prolazi..

Nisu 500 godina ispred, samo su perfidni i 500 puta bekrupulozniji i nemoralniji, tako su uspeli da budu ispred... Ne pobede uvek bolji i napredniji, jos poneka osobina cini pobednika.

 

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Којекуде, 484 postova
  • Lokacija: Borča-Bgd

Drugaru pre 4, 5 god u Bugarskoj iza nekog pravca iskoci policajac sa tablicom, zaustavi ga i pocne pricu kako je prekoracio brzinu a nigde mu radara niti vozila :lol: ovaj mu u rebusu dao 5e a ovaj kao imas jos jednu patrolu na 5km, cuvaj se hahaha. Ko zna da li je i bio pravi policajac.

 

Пoслato сa Nokia 3310 koрисteћи taпatok

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1622 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: triumph tiger 1050

Ma zato se u divljacke zemlje ne ide. I nisu mi jasne te pustolovine tipa Rusija, Ukrajina i sve ostale. Nek su nasa "braca" zivi i zdravi i sto dalje od nas. Ne znas sta je gore. Da te zaustave panduri ili kriminalci, sto je u vecini slucajeva isto. Ma mi smo bre za njih sve Svica. A nasi panduri doktori nauka i cvecke.

 

Verovatno je mnogo bolje ici u te zapadne "kulturne" zemlje koje su utemeljile ovaj vulgarni kapitalizam koji crpi sve sokove i za sobom ostavlja pustos u slabije razvijenim zemaljama, a onda te uce humanosti i moralu. Pitam se kako li bi uticalo siromastvo i beda u kojem te istocne zemlje zive na moral npr. tih Svajcaraca? Lako je da kada "zadnjih 50 godina ka...s najbolje pi...ke i vozis najbolja kola ..njas o postenju".

 

A ko je svim tim siromasnim zemljama pa i nama branio da mislimo svojom glavom i budu razvijene. Ko je nama branio da se razvijemo i budemo sile. Da nisu na zapadu prvo nastali ljudi pa su imali prednost u startu od 500god?? Ko je sve nas budale terao da glumimo komunizam i ostale budalastine? Svi smo imali isti start i evoluciju. Niko im nije kriv sto su nesposobni i retardirani. Nije vele silama nista palo sa neba, izborili su se za to. To su samo izgovori nesposobnih.

 

Pa hajde da ti kazem moje vidjenje u par recenica, mada je vec off. Mi smo pre nekih 35 godina i bili razvijeni kao taj lepi zapad. Nas radnik je manje radio, vise slobodnog vremena imao, bolji socijalni program,bolje zdravstveno osiguranje, vecu zaradu nego vecina na zapadu. Ko je tada isao da radi na zapad? Mahom oni sto ne vrede nista - Ljuba zemunac i Zika Pavlovic Kolektor,.. Da li je isla intelektualna elita(izuzev politickih disidenata kojih ce uvek biti) ili VK majstor... I zamisli tada kada ti zapadni kapitalisti dodju na ex Yu prostor i vide kako crveni zive!? Kako da dozvole da drustveno uredjenje koje su oni proglasili za propast izrodi tako nesto? Kako ce da obezbede svoje interese na strateski vaznom prostoru koji je ekonomski i vojno jak? A sta ako i njihov narod uvidi prednosti?

I sta onda? Zapad mora da srusi totalitarni rezim i uspostavi svoj poredak. Odigras malo na kartu nacionalizma, razbucas privredu i kupis sve sto imaju za 1 dinar i uz to vecinu ubedis kako im cinis uslugu... Mnogo puta vidjen scenario koji idalje prolazi..

Nisu 500 godina ispred, samo su perfidni i 500 puta bekrupulozniji i nemoralniji, tako su uspeli da budu ispred... Ne pobede uvek bolji i napredniji, jos poneka osobina cini pobednika.

 

 

Apsolutno se slazem s petromjebivetrom, ali i dalje ne shvatam kako smo mi, braca nam Hrvati i Bosanci naseli na price zapada i umalo istrebili jedni druge. Neverovatno koliko smo svi bili "slepi kod ociju", a neka prica ko sta hoce, cinjenica je da smo bili velesila sa velikim potencijalom (kako u ekonomskom, tako i u vojnom smislu). Ipak sujeta, zla krv i moc zapada nam dodjose glave (izostavih Arkana i ratne profitere). Sorry za off.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

Da uvek je neko drugi kriv za sopstvenu nesposobnost. A sto mi nismo bili pametni, perfidni i vele sila i otisli na zapad i njima tamo uveli nase "blagostanje". Kada smo vec tako napredni i pametni. Da smo pametni situacija bi bila obrnuta. Svi smo imali isti start. A te price mi dobri, pametni, posteni i jadni a oni svi zli, ruzni i glupi su za budale. Situacija na terenu kaze drugacije! Te price sto pricate kao da citate propagandni materija iz skolskih klupa u Kumrovecu. A intelektualci su i tada isli preko samo sto danas nikog drugog nece da prime pa ti se cini da sada samo oni odlaze ove ostale nece ni da prime ima dovoljno olosa iz istocnog bloka i ne znaju sta sa njima. Ovako samo zvucite kao kalimero "to je nepravda, nepravda"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

Ne kapiram sto mi je neko obrisao post?! Ali ajde... Mi smo svi lepi, pametni i nepravedno iskoriscenji a oni su truli zapadnjaci, zli, ruzni i pokvareni. Smesno i naivno vidjenje stvari. Ko je nama branio da njima uvedemo nase "blagostanj" Kao da slusam propagandni materijal KPJ. I inace intelektualci su uvek odlazili samo sto se tada o tome manje pricalo.

I ne znam da li je neko od silnih Rusofila i pobornika tih divljackih zemalja isao tamo i zeveo i radio? Oni su takvi neandertalci da nije realno.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Којекуде, 484 postova
  • Lokacija: Borča-Bgd

Pa zapadnjaci i jesu pokvareni i zli, a bogati su jer su oduvek bili imperijalisti koji iskoriscavaju treci svet a danas nas divljake sa balkana, kako si ti to rekao za Ruse. Uvek su nas kroz istoriju pustali niz vodu zarad svojih interesa. Nas Englezi, Nemci, Holandjani i ostala klika dozivljava kao obicne cigane ili varvare koji zderu i pucaju. Srbija je i u doba tzv. blagostanja bila pod sapom zapadnih sila vise nego Rusa. Rusi su bednici bas kao i mi, samo sto su ogromno, ogromno prostranatvo pa otud i nesto vece divljastvo kod njih.

 

Пoслato сa Nokia 3310 koрисteћи taпatok

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja