Jump to content

Moto Zajednica

HtR 2: Centralna Azija, Kaspijski Basen i "5 Velikih"

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 155 postova

Bilo je super. Buduci da mi je ovo prva grupna voznja (a i vangradska voznja inace) nisam znao sta da ocekujem. Brzo su mi sve nedoumice otklonjene, fini ljudi, bezbedna voznja, sve super... Po cuvenoj precici, sam se drzao iza momka na Apriliji, koji je ocigledno znao sta radi, pratio njegovu putanju po rupama i barama , i preso sve bez problema. Kad smo stali zbog nezgode, kolege me pitale jel se snalazis buduci da je zeleni naked dosta odskakao od krajolika i terena po kom smo vozili :-))...

 

Sacekali Severiana , morali malo da se odaljimo od granice, lepi trenuci... Posle vozio pri zacelju kolone, iza mene covek sa crvenim BMW, ekstra vozac, velika stvar kada imate oko sebe iskusne vozace kad vi to vec niste... Posle malo do Vira odslusao par anegdota sa puta i pravac kuci na odmor...

 

Pozdrav svima , i jos jedno hvala Mimiu koji mi je pomogao oko voznje....

0

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 704 postova
  • Lokacija: Crna Gora
  • Motocikl: BMW R1200GS LC ADV

Doktore dobrodosao kuci !!! Kilometri koje si presao su za svako postovanje, putopis jedan od najboljih na forumu a verovatno i najbolji. Cestitam :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8213 postova

Zatvoren krug. Po želji malog Aljoše, poslaednja deonica obojena žutom (zašto žutom, pitajte njega :lol:):

 

htr2-izvezena-1024x599.jpg

 

 

A sada dolazak iz moje perspektive, malo tehnički nesavršeno, u svom onom uzbuđenju nisam dobro povezao audio, ko te pita, od koga je, dobro je:

 

 

Hvala vam ljudi!

  • Podržavam 12

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Motocikl: HONDA Seven fifty

Sve sto sam ucio u skoli o geografiji i istoriji nije bilo ni priblizno ovako pitko kao ovaj tvoj putopis, U svojoj 47 godini zivota i 20 godina voznje motora, shvatio sam da sam bikerska minijatura, ali mi je drago da postoji covek kao ti. Hvala zemljace! Jos kada sve ovo pretocis u knjigu, ihhhhh . Supruga i cerka su mi profesori knjizevnosti i kada su citale tvoje tekstove u tebi su prepoznale mnogo pisaca, tj stilova. Pozz KRALJU :zdravo::takoje:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati Svaki Dan, 884 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: brm brm brm

Nisam se puno javljao u temi, ali sam puno uzivao, zaista svaka cast. Prilicno sam ubedjen da ce nastati knjiga, ako nista drugo po nacinu pisanja kratkih crta koje imaju mnogo potencijala da se prosire. Nadam se da necu biti demantovan... Ma siguran sam da ce biti knjiga 0takoje.gif.

 

Evo nudim pomoc za iBook, sa sve video sadrzajem, slikama i komentarima, interaktivno, da uklopimo i omogucimo svima da vide u el formatu.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Нек иде живот, 858 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vulkan 800 некада био Keeway Supershadow 250

Свака част 0takoje.gif хвала још једном за овај диван путопис и добро дошао 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: loznica,srbija
  • Motocikl: suzuki v strom 650 2008.

Bratu,neka si ti nama dosao kuci ziv i zdrav i bogatiji za jedno veliko zivotno iskustvo i za koji par dobrih prijatelja.Lep je to osecaj imati nekog dragog tamo negde u tri lepe i kad god pomislis na te drage ljude uvek ces biti srecniji i raspolozeniji.Bravo :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 649 postova
  • Lokacija: Beograd, Vinca
  • Motocikl: yamaha FZ6 fazer

Svaka cast, nemam reci, sjajan putopis, zanimljiv cas geografije, malo istorije...upoznavanje dalekih zemalja, ljudi i to sve na 2 tocka. Svaka cast na trudu, htenju, treba imati ozbiljna MUDA za puduhvat kakav si ti napravio! HVALA TI, mi smo kuci uzivali prateci tvoju avanturu!!!!!!!!!! HVALA jos jednput 1zdravo.gif1zdravo.gif1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 407 postova
  • Lokacija: Bos.Brod
  • Motocikl: Yamaha XT660R

I sta cemo mi sad da citamo svaki dan i po nekoliko puta devno provjeravamo da nije izasao novi "nastavak" ovog serijala?!

 

 

Prosto mi je zao sto je ova prica stigla do kraja, ali je dobro sto prica ima veoma lijep kraj i sto ce mozda vec sledece godine da izadje neki novi naslov od istog autora 0takoje.gif

 

Dobro nam dosao putnice! 1care.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja