Jump to content

Moto Zajednica

Srebrno jezero

Recommended Posts

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

Da li je neko bio skoro na srebrnom jezeru? U sledeci petak planiram da odem tamo na par dana pa me interesuje kakva je situacija oko smestaja, da li je potrebno nesto rezervisati u napred ili ima uvek slobodnog mesta, kakve su cene itd.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 439 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Piaggio Beverly Sport Touring 350

Ja sam bio za prvi maj, ima mnogo Vila, i mesta za smestaj, mada je najbolje uvek pozvati pre nego sto odes, za cenu ne znam. Mi smo rucali u restoranu tu pored jezera, i izaslo nas je oko 2000, dve Karadjordjevel, dva soka, i dve salate.

 

Jezero kao jezero... pa nisam ni malo odusevljen, u poredjenju sa Belom crkvom nije nesto. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 266 postova
  • Lokacija: Smederevska Palanka - Beograd(Jerkovic)
  • Motocikl: Yamaha Virago 535-prodat; RC36

Bio pre nekih 10-ak dana. Ne znam kakva je situacija sa smestajem, ali kad sam ja prolazio delovalo je kao da u svakoj vili ima slobodnih mesta, nije bila prevelika guzva, ali ipak sigurnije je da pozoves da proveris. Ima mini akva park, mislim da je vise za decu nego za odrasle, bar tako deluje, u sastavu nekog hotela, nisam siguran kako ide tacno, da li je samo za goste hotela ili siroku masu. Ima skup sledeceg vikenda, Stiski Orlovi prave.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 844 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

Mozda cu se sutra provozati do tamo, ako budem, pokupicu par brojeva pa cu ti poslati. Vila imas dosta i verujem da mozes naci smestaj i da samo banes. Fino izgleda, lepo je da se posle provozas i dole do Golubacke tvrdjave s' obzirom da je relativno blizu.

 

Aqua park je relativno mali, lepo je sredjen, ali je mali, to je vise bazen (osim ako ja nisam nesto pomesao, pa da to i nije aqua park :D).

 

Inace, sto se tice samog jezera, ta voda nije bas najsjajnija, mada koliko vidim nikome nista ne fali.

 

Inace i meni se cini da je tamo moto skup sledece nedelje, a i najavise neku kisu cini mi se :zbunjen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 104 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Suzuki SV650S

E ovako da vam ja pojasnim neke stvari,sto se tice smestaja tu bas i ne znam kako stoje stvari,jer nisam iz Gradista,ali jezero i nije bas cisto ali kao sto rece jedan nece da vam fali nista.Lokacija je prelepa bas da se covek odmori.Sto se tice bazena,malo je mesto i nije dubok,tako da je u njemu voda sad ko bara,moze svako da se kupa ako plati,mada bolje da se okupas na jezeru istusiras,jer ima tuseva tamo i mirna glava.Moto skup je prebacen iz Majilovca(mk. Stiski orlovi),i treba da bude za vikend nadam se da nece kisa.Kako sam nacuo trebalo bi da bude dobar moto skup jer grad i jezero daju lovu za to.E sad zivi bili pa videli!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

Mozda cu se sutra provozati do tamo, ako budem, pokupicu par brojeva pa cu ti poslati. Vila imas dosta i verujem da mozes naci smestaj i da samo banes. Fino izgleda, lepo je da se posle provozas i dole do Golubacke tvrdjave s' obzirom da je relativno blizu.

 

Aqua park je relativno mali, lepo je sredjen, ali je mali, to je vise bazen (osim ako ja nisam nesto pomesao, pa da to i nije aqua park :D).

 

Inace, sto se tice samog jezera, ta voda nije bas najsjajnija, mada koliko vidim nikome nista ne fali.

 

Inace i meni se cini da je tamo moto skup sledece nedelje, a i najavise neku kisu cini mi se :zbunjen:

e super ako bi mi pokupio neke informacije, inace sam mislio da mi to bude zamena za more jer sam dobio samo 5 dana odmora pa mi cimanje da prelazim toliki put zbog 3-4 dana na moru. Razgledao sam koja mi je alternativa u srbiji i nekako mi srebrno jezero bio zanimljiv izbor, ako neko ima nesto pametnije neka predlozi slobodno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 844 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

Lepo je tamo u svakom slucaju, jos ako dolazis motorom, taman mozes i prema Djeradapu malo da se vozikas :). Vazi, ako idem (a najverovatnije hocu, ako ne sutra, ovih dana 90%) pokupicu ti :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 67 postova
  • Lokacija: margita
  • Motocikl: BMW 1200gs ADV , Kawa ZX10, qingqi 200

Uvek sam se lepse i jeftinije proveo u B.Crkvu...veci izbor plaza i jezera lepsa voda u svakom smislu,imate smestaj i u kampu pored jezera.Srebrno jez treba posetiti,ko nije bio,najbolje motorom da bi isli dalje Dunavskom mag.Inace imam utisak da su cene tu kao i na moru! :hej: Na onom setalistu ima nekoliko kafica,basta lepih i to je to. ;)

8or6.jpg

b9im.jpg

8yh.JPG

zq5e.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12108 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Mozda cu se sutra provozati do tamo, ako budem, pokupicu par brojeva pa cu ti poslati. Vila imas dosta i verujem da mozes naci smestaj i da samo banes. Fino izgleda, lepo je da se posle provozas i dole do Golubacke tvrdjave s' obzirom da je relativno blizu.

 

Aqua park je relativno mali, lepo je sredjen, ali je mali, to je vise bazen (osim ako ja nisam nesto pomesao, pa da to i nije aqua park :D).

 

Inace, sto se tice samog jezera, ta voda nije bas najsjajnija, mada koliko vidim nikome nista ne fali.

 

Inace i meni se cini da je tamo moto skup sledece nedelje, a i najavise neku kisu cini mi se :zbunjen:

e super ako bi mi pokupio neke informacije, inace sam mislio da mi to bude zamena za more jer sam dobio samo 5 dana odmora pa mi cimanje da prelazim toliki put zbog 3-4 dana na moru. Razgledao sam koja mi je alternativa u srbiji i nekako mi srebrno jezero bio zanimljiv izbor, ako neko ima nesto pametnije neka predlozi slobodno

 

Ja bih ti preporucio da odes jos malo dalje na Borsko jezero. Sada tamo radi renoviran hotel, nije skup a jezero je neuporedivo vece i lepse od Srebrnog. Ima i u okolini sta da se vidi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2840 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

post-1915-0-68877800-1375608392_thumb.jpgpost-1915-0-30219600-1375608365_thumb.jpgJa juče došao iz banje vrujci ko i svake godine odem po par dana.Smeštaj od 500 pa naviše ja sam plaćao 900 tako mi se sviđa.

Ulaz na nove bazene 350 akcijska cena inače je 400.Ležaljka 150 suncobran 100.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2410 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

au sad sam totalnoj dilemi, trilemi ili sta vec...

Najgore je ostati kod kuce...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

Bio sam sa firmom za vikend na srebrnom jezeru u hotelu Danubia Park i u sklopu ovog hotela je aqua park.

 

Aqua park je minijuturan (više za decu), jezero nije baš za kupanje, restoran na jezeru nije nešto, imaju jedan klub............sve u svemu neki prosek, ali ima mnogo boljih destinacija kao što su kolege već dali primere,............

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 108 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Kawasaki versys

Imas u blizini, rimski grad Viminacijum, pa Ramsku tvrdjavu (hoce Turci da daju pare da se rekonstruise), pa Golubacki grad, Manastir Tumane u blizini Golupca (Milos Obilic je iz tog kraja), Djerdapsku magistralu. Manastir Nimnik kod sela Kurjace, Rukumija kod sela Bradarac (na reci Mlavi). Obidji jezero i nas kraj makar na jedan dan. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 439 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Piaggio Beverly Sport Touring 350

Ja u Belu crkvu idem svake godine, ostajao sam i po 15 dana, tamo je apsolutno fenomelnano, smestaj moze da se nadje za male pare, a imaju i fenomenalne lux vile na 10m od vode sa pedalinama koje mozes da koristis one su oko 20e dan ja mislim. Ako hoces pivo, nemoj da ides u kafic, imas prodavnicu u sred kampa, gde mozes da popijes pivo i vratis flasu na licu mesta, za oko 60dinara. Klubova i splavova koliko hoces, pena parti, koktel vece, itd... u svakom slucaju, tu mogu da garantujem da neces pogresiti.

 

Pored Borskog jezera sam prosao, ali bilo je hladno za kupanje, stali smo malo, pogledali deluje lepo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 243 postova
  • Lokacija: beograd,
  • Motocikl: pantelija

bili za vikend na srebrenom jezeru.meni prijalo to što nije velika gužva,smeštaj našli na slepo.900 po osobi.ima sigurno i jevtinijih ali ovo mi bilo ok.voda bila ok za kupanje.noću imaš na plaži puno žive muzike.klima u sobi se naplaćuje 250din.ima dosta roštiljnica gde može da se klopa.uveče mirno i prijatno za spavanje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go BIG or Go home, 413 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: honda CB 1000 - Big One

Ni jedno jezero ti neće zameniti more. ( ova mi je baš pametna ). Čak ni Ohridsko... Ja bi išao na neku planinu, jer najviše pruži za tako malo dana !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1175 postova
  • Lokacija: S. Venac - Beograd
  • Motocikl: Maca

Izmedju Srebrnog Jezera i Bele Crkve uvek bih pre otisao u Belu Crkvu.

U Srebrnom Jezeru se nisam kupao jer su nam vlasnici kuce koju smo iznajmljivali rekli da nije bas preporucljivo. Cak ni samo jezero ne izgleda nesto posebno lepo, voda je npr. bila prljava po mom misljenju.

Bela Crkva sa druge stane ima malo dosadniji put( BG-PA-KO ravno bez krivina), nesto lepih krivina kod same Bele Crkve, ali su jezera i okolina daleko lepsi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1292 postova
  • Lokacija: Lazarevo
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650 XT, Transalp 600 pd10

Definitivno Bela Crkva! Voda je dosta čistija od Srebrnog jezera. Ako voliš gužvu, ideš na Veliko jezero (gradsko jezero). Tu je lepa uređena plaža, ima 50,60m plićaka, pa ide postepeno dubina. Ako ipak ne voliš gužvu (ja je ne volim), odeš lepo na Vračevgajsko jezero, koje isto ima uređenu plažu (imaš i divljih plaža, kao i na Gradskom jezeru). Ja unazad 10-tak godina idem 3-4 puta godišnje u Belu Crkvu, uglavnom na jedan dan, nekad kampujem 2,3 dana, bude ekstra.

To je samo moja preporuka...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja