Jump to content

Moto Zajednica

SRBIJA-BUGARSKA-TURSKA-SIRIJA-JORDAN (PUTEVIMA LORENSA OD ARABIJE)

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: Veles, Makedonija

 

Bravo majstore, samo sibaj

 

Danas dobio poruku od Loki, sad je u Tursku a u petak je u Makedoniju na skupu Mariovo,Prilep , pa ako ste tu negde, cekamo i tebe.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5536 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Tek sad sam na miru prelistao temu, nisam hteo ni da pocinjm kad nemam vremena. SCI, ti si kralj! Puna podrska! Ne znam sta je lepse. Jedva cekam neki detaljniji izvestaj.

Ja sam Tursku samo malo zakacio motorom i jedna jako bitna stvar-cuvaj se radara. Ne mislim da juris ne znam koliko, ali su ogranicenja mizerna a panduri neumoljivi, sve ti pisu u onaj triptih pa te posle olaksaju na granici. Nas sestoro je platilo 900eura kazni.

Veliki pozdrav za velikog putnika!!! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 127 postova
  • Lokacija: Melburn, Australija
  • Motocikl: Honda Hornet CB900F 2006

Care pa tek sad vidim da si ti uveliko na putu - a mene nije dugo bilo na forumima !

Hvala na slikama, što se mene tiče očekivanja ne da si ispunio, nego si i premašio  ! :)

Ipak nadam se da onih 300ml na 1000km  (potrošnja ulja) je i dalje na istom, tj. da se nije povećala.

Samo laganica, bez silovanja motora (i ženskih:), siguran sam da će da bude fešta kad se budeš vraćao kući !

 

Drž se !

 

PS: pozdrav i za drugog učesnika Lokija

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

Sci, pripazi da to sa uljem nije kao ona anegdota sa ciginim konjem. Taman presto da trosi ulje pa rikno.

Samo teraj, zeljno iscekujem jos fotki. A naravno, i prica kad dodjes.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1162 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

samo salji slicice da i mi jednim delom uzivamo i zamisljamo da smo tamo ,blago tebi znas da zivis i uzivas svaka cast

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Dje ste bandıtosı ;D ;D ;D :D. Ja uleteo u Tursku ı sad jos samo 2000km po Turskoj ı stızem. Yamaha nıkad nıje trosıla ulje, tıh 300 grama je normalna potrosnja za nju. Inace, ja ı Lokı ne ıdemo zajedno, samo sam ıh jednom sreo ı prenocısmo u ıstom hotelu. Mıslım da on nıje ısao dublje u pustınju, volı covek asfalt pa to tı je ;D :D:)

Momcı, hvala na podrscı, sve je lakse kad nısı sam :D;)

Prıca postojı, sampo treba da odete na moj sajt www.scıxt.webs.com

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Ovde sam upoznao bajkera ız Turske kojı zıvı u Becu ı takodje je sa motorom. Yamaha 1300XJR, naked ı covek hoce Dda proda motor. Za nekı dan ce bıtı u BG-u, pa ako neko hoce moze da pogleda motor, mocı ce kod mene. Mene je masına odusevıla, covek je cenı 4800, alı ja mıslım da ga mozemo ubedıtı da spustı cenu. Motor je kao nov, presao 16000 stvarnıh 1999 godıste, auspuh 4 u 1 orıgınal ıtd, ıtd. On ce ga ostavıtı u BG ako nadje kupca, ıma sve papıre. Odoh na spavanje, sutra gazım blızu hıljadarke.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Posto sam se uzeleo Srbıjeş resıh da malo navratım ı do nje ;D. Juce smo ja ı Turcın zgazılı 0ko 1000km, a sad sam vec u Edırne na Tursko-Bugarskoj granıcı. Sutra stızem kucı ako Bog da :D. Nocas nocım u Bugarskoj ılı cak u Srbıjı ako mı se smuce Bugarı sto vec jesu vıse puta. Etoş uskoro se vıdımo blızı se zavrsetak moje mısıje.Sutra oko 13-14h prolazım kroz Batocınu ı ıdem preko topole ı Mladenovca za BGş pa ako neko zelı moze da mı se prıdruzı.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5536 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Sto ne svratis u Jagodinu na moto skup sutra, taman ti je usput, a sigurno ce se naci neko od ekipe

 

Ovo uopste nije losa ideja, samo ako ti se uklapa!!! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

DOBRA IDEJA, EVO ME U PIROTU I KRECEM U 11.00 KA JAGODINI, NISAM NI ZNAO ZA SKUP. TREBALO BI OKO 13.30-14.00H. Zadnja tri dana vozim 700km, 1000km, 650km, uzeleo sam se Srbije, kakva je, da je, moja je ;D :D;)., I da mi daju nagradu u Jagodini. Ja sam prevalio najvise km do skupa ;D :D ;D :D;). Braco, hvala jos jednom na podrsci, sve najbolje od "desert wariors" ;D :D;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rider on the storm, 1272 postova
  • Lokacija: Dojčland
  • Motocikl: Pesadinac

DOBRA IDEJA, EVO ME U PIROTU I KRECEM U 11.00 KA JAGODINI, NISAM NI ZNAO ZA SKUP. TREBALO BI OKO 13.30-14.00H. Zadnja tri dana vozim 700km, 1000km, 650km, uzeleo sam se Srbije, kakva je, da je, moja je ;D :D;)., I da mi daju nagradu u Jagodini. Ja sam prevalio najvise km do skupa ;D :D ;D :D;). Braco, hvala jos jednom na podrsci, sve najbolje od "desert wariors" ;D :D;)

 

Bogme,da dodjes kod mene imas klopu,pice,tusiranje,ama sve!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja