Jump to content

Moto Zajednica

Treće okupljanje Maxi Scooter Cluba 22./23.06.2013.

Recommended Posts

  • Ne silazi, 9090 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

i mi smo stigli kuci. izvinite sto ovde pitam, ali vi gde kupite delove tu u srbiji? posto meni uzput pokvario regulator, pa sad puni preko 16 volti. cuo sam da je to neka mana x9 ke, sad moram da kupim negde....

 

uh, uh ne da puni, nego prepunjava 0staa2.gif

Joska iz Temerina pravi reglere pa vidi kod njega da ti posalje.

vozi ako bas bas moras i proveri nivo kiseline u aku

 

Bese danas ( meni ) ....... kratko ali slatko..... 1jee1.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Шта да кажем ни сам не знам ...два дана пуна емоција прелепих тренутака са људима који су ми толико драги у дружењу које нема никаквог интереса сем да се једни другима пунимо позитивном енергијом!!! Посебну захвалност Алексанту,Биљи,Андреју и малом Огију ...на свему и свему и свему...ипак нас је било мало много и СВАКА ЧАСТ!!!0takoje.gif0takoje.gif0takoje.gif

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 33 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Pantheon 150

Veliki pozdrav svim kolegama i hvala na super druzenju i voznji, organizacija kao i sve ostalo je bilo za cistu desetku, a ono sto ostaje u secanju je neprocenjivo i ne moze se oceniti. :zdravo:

Evo ga i link za slike sa mog telefona u punoj rezoluciji: https://www.dropbox.com/sc/5hcpbdb5rm13mzs/cM5wW9-3Fn, veliki pozdrav jos jednom do neke sledece voznje.

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 292 postova
  • Lokacija: Beograd - Zemun
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere

Moram da kazem da smo se danas proveli vrhunski. Dobri ljudi puni pozitivne energije.

Hvala svima.

 

p.s. Knezina nalepnica je slucajno zavrsila kod mene. Javi se kad ti bude odgovaralo da ti dam.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4355 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

Au što je dobro bilo!

Hvala Šefu i njegovoj lepšoj polovini na gostoprimstvu, sve je bilo savršeno.

Sad malo šlihtanja :nanana: , moja draga i ja smo imali tu čast da spavamo u Saletovoj i Biljinoj spavaćoj sobi. :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 311 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Gilera Nexus 500

Odlicno proveden vikend, jos bolji ljudi... Jos jednom hvala Alexantu i njegovoj porodici na gostoprimstvu i odlicnoj organizaciji!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 651 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Benelli TRK 502 X

Danas uzmem malo da se provozam kroz Zabalj kad ono samo neki maxi scooteri izlecu, ja se malo priblizim kad ono obilazite neke cunjeve i smejete se kao ludi to malo sto sam odgledao bilo je super mogu da zamislim kako vam je bilo za ta 2 dana kolko sam procitao da je trajalo...pozdrav

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Danas uzmem malo da se provozam kroz Zabalj kad ono samo neki maxi scooteri izlecu, ja se malo priblizim kad ono obilazite neke cunjeve i smejete se kao ludi to malo sto sam odgledao bilo je super mogu da zamislim kako vam je bilo za ta 2 dana kolko sam procitao da je trajalo...pozdrav

 

хааааа виђен си!!! што се ниси придружио!!!???

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 651 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Benelli TRK 502 X

Danas uzmem malo da se provozam kroz Zabalj kad ono samo neki maxi scooteri izlecu, ja se malo priblizim kad ono obilazite neke cunjeve i smejete se kao ludi to malo sto sam odgledao bilo je super mogu da zamislim kako vam je bilo za ta 2 dana kolko sam procitao da je trajalo...pozdrav

 

хааааа виђен си!!! што се ниси придружио!!!???

ma kasno sam skonto da ste ljudi s foruma jer temu nisam ni posecivao vise udjem da pogledam statuse i procitam za ovog mog kineza stogod, nego sad sam se tebe setio kad ste isli na Svetu Goru...bilo okaceno na statusima pa gledao one slike, jos ja gledam ko je ovaj nesto mi poznat :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 292 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Honda PCX 125 2021

Lazovići stigli preko Temerina i Petrovaradina do Beograda.

Hvala svima na lepom društvu i odličnoj organizaciji,uživali smo kao i uvek naravno :jee: .

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Danas uzmem malo da se provozam kroz Zabalj kad ono samo neki maxi scooteri izlecu, ja se malo priblizim kad ono obilazite neke cunjeve i smejete se kao ludi to malo sto sam odgledao bilo je super mogu da zamislim kako vam je bilo za ta 2 dana kolko sam procitao da je trajalo...pozdrav

 

хааааа виђен си!!! што се ниси придружио!!!???

ma kasno sam skonto da ste ljudi s foruma jer temu nisam ni posecivao vise udjem da pogledam statuse i procitam za ovog mog kineza stogod, nego sad sam se tebe setio kad ste isli na Svetu Goru...bilo okaceno na statusima pa gledao one slike, jos ja gledam ko je ovaj nesto mi poznat :D

 

хахаха ето постао сам познат хахахахаха ај прати па следећи пут са нама негде ...0takoje.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova

Valjevci su stigli kući i uspeli da izbegnu nevreme. Zahvaljujemo se domaćinu i domaćici na gostoprimstvu bilo je je prelepo i puni smo utisaka. Takođe da pohvalim MAxi skupinu koja je je ostavila prelep utisak na moje prijatelje. Isti su zbunjeni kako ste dobri i kulturni(bez obzira na male šale).

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vespa Servis Beograd, 617 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa ET-4

Svaka cast za organizaciju, bilo dosa ljudi, sve na niviou, jos jedna lepa voznja i druzenje...

 

celodnevno druzenje,i povratak u Bgd pre mraka... :)

 

pozdrav

 

 

Dejan

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ljuti bankar, 507 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Motora bez....

Sremac stigao iz Bačke, uživali smo ovaj vikend....hvala domaćinima još jednom i pozdrav svim članovima MSC sekte

 

i da... srebrna strela će u oglase, guzica je kanda navikla na maxi sic 1oda.gif

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 952 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1200 Enduro

I ja sam stigao....nisam mogao pre da se javim.....druzenje, organizacija ....sve je bilo MAXI :)1care.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 605 postova
  • Lokacija: Dorćol

Немам шта да додам, све је било сјајно, хвала Биљи, Салету и Деци на гостопримству и свима, који су дошли и улепшали овај дан. Сад чекамо фотке млађахног Кулета :ooo:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1551 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: Burgman 400 2007

kg ekipa stigla pre par sati,sve je u najboljem redu...

Sta reci sem Sale hvala vam na svemu,bilo mi je toliko krivo kada smo kretali ,toliko mi se ostajalo jos da vam nemogu opisati...

jos jednom hvalaa1care.gif1care.gif1care.gif1care.gif1care.gif1care.gif1care.gif1care.gif

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 188 postova
  • Lokacija: Beograd , 29 novembar
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750

Lazarevici stigli oko 18h30, jos jedna odlicna voznja i jos bolje druzenje sa MAXI ekipom koja postaje sve veca. . . MAXI POZDRAV ! 1zdravo.gif

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja