Jump to content

Moto Zajednica

Zelim da kupim motor Ninju 250r

Recommended Posts

  • U prolazu, 3 postova

Imam 15 godina i obozavam motore, 13. septembra punim 16 godina. Planirao sam da kupim nesto tipa Yamahu YZF-R125, Apriliu RS125 ili Hondu CBR125R, ali u medjuvremenu svideo mi se Kawasaki Ninja 250R (razlog sto mi se svideo je taj da je jaci, ali nije to najbitnije nije da sam nezasit, vec i to sto znam da mi ne bi dosadio posle dve sezone vec bih ga vozio i do dvadesete godine ). Gledao sam neke videe na You Tube-u i tamo kazu da 250cc nije puno za pocetak, ali me zanima vase misljenje kao i to da li je opasno (ako se tako moze nazvati) da se sa 16 godina vozi 250 cc bez dozvole. Hvala unapred :]

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 368 postova
  • Lokacija: Aleksandrovac
  • Motocikl: Honda CBF 600 N; Honda Silver Wing 400; Honda Pantheon 125

Ta ninja je super motor za pocetak, al ti ne mozes da vozis preko 125cc sa A1 kategorijom ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2404 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Imas li ti polozeno za taj motor?

Ih,pretece me covek...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova

Čisto da se zna, ja znam da vozim motor (sa manuelnim menjačem). tata me naučio jos pre, on je vozio i Yamahu TDM (ne sećam se koliko kubika bio sam mali), a posle toga BMW R 1200 GS, a nikad nije polagao. Znam da to nije za pohvalu, ali se pitam da li bih i ja mogao tako da prodjem, barem do 18-e (tad bih i mogao i zakonski da polazem za njega). 1oda.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

U Zakonu nigdje ne pise sta ne smijes da radis,vec sta te sljeduje ako prekrsis Zakon. S`toga razmisli dobro prije nego odlucis da krsis Zakon i zato ne trazi misljenje drugih kao opravdanje za svoja eventualna "nedjela". ;):D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ★★★★★, 654 postova
  • Lokacija: Ruma

Па наравно да је проблем, ако те ухвате казне су огромне. Са А1 категоријом можеш возити до 11kw а не до 15kw.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 805 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: ktm

Nemam polozeno, znam da sa 16 godina mogu samo do 125cc i 15kW, ali razmisljam da li je problem da vozim motor od 250cc bez dozvole zato sam i postavio temu :]

Nije problem bez dozvole voziti ni 1600cc a kamoli 250cc

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova

U Zakonu nigdje ne pise sta ne smijes da radis,vec sta te sljeduje ako prekrsis Zakon. S`toga razmisli dobro prije nego odlucis da krsis Zakon i zato ne trazi misljenje drugih kao opravdanje za svoja eventualna "nedjela". ;):D

 

Ma ne tražim opravdanje samo savete. 0namigivanje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 462 postova
  • Lokacija: Hamburg
  • Motocikl: Kawasaki ZX9R- Honda XL 1000 V Varadero

Nemoj to raditi.Idi postepeno, pa kako budeš sticao iskustvo u saobraćaju, tako napreduj sa kubikažom i konjima.Tako treba, i tako je jedino dobro.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ★★★★★, 654 postova
  • Lokacija: Ruma

По мени најбоље би ти било да купиш R125 и положиш за А1, а касније ћеш лако прећи на већу кубикажу.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1831 postova
  • Lokacija: Beograd

Mene nisu ni jednom zaustavili dok sam vozio motor, ali su se sad nešto naoštrili a ti pošto si klinac i posle par meseci ubeđen "da znaš da voziš" lako može da ti padne na pamet da beziš. To je prvo no no jer jebeš pare možeš tako ozbiljno da se povrediš.

 

Sledeće su pare jer za vožnju bez dozvole možeš da odeš 15 dana na more All Inclusive i još da ti ostane

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1379 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

Vec sam napisao u identicnoj temi(posto postoje dve na forumu samo sa drugacijim naslovom) da bez 600 cc ne uzimaj i ne zamajavaj se sa tim malim prdavcima.

 

Brate pa jel ti nas ovde sve zajebavas? Strasno...

Napisacu peticiju za ukudanje ovakvih tema p[osto ih ima na bezbroj. Dal ovo dal ono ili mozda oba.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Vec sam napisao u identicnoj temi(posto postoje dve na forumu samo sa drugacijim naslovom) da bez 600 cc ne uzimaj i ne zamajavaj se sa tim malim prdavcima.

 

Brate pa jel ti nas ovde sve zajebavas? Strasno...

Napisacu peticiju za ukudanje ovakvih tema p[osto ih ima na bezbroj. Dal ovo dal ono ili mozda oba.

 

Већ написах тамо, али није ми проблем да напишем ни овде, АДМИНИСТРАТОР ДА ОБРИШЕ ОВУ ТЕМУ ЈЕР ОВО ЈЕ СРАМОТА!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Требало би то што пре да се обрише иначе како је глупа тема и питање неко му може да ти још глупљи савет (позанвајући неке овде, то и једва чекају) :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1379 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

Mislim da treba da pita na onom drugom forumu pa da ga stvarno naprze na neku hiljadarku. Ovde su svi fini. :takoje:

 

a ove teme su mi se stvarno vise smucile, pa gde ti je staratelj pa nas ovde pitas.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja