Jump to content

Moto Zajednica

Upozorenje na rupu i zesce ulegnuce

Recommended Posts

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Danas smo bili do Avale, i lepo se provozali i iskrivinarili, elem, upozoravam kolege koji su mahom sa zujkama na dva ulegnuca, i to jedan za drugim, kada se ide iz pravca Banjice ka Autokomandi, Bulevar JNA, prva oko 300m a druga 100 m ispred kruznog toka autokomande, drug i ja samo sto nismo ostali bez zena koliko nas je katapultiralo.

 

Ozbiljne rupcage su u Savskoj, kada se ide od Nemanjine ka zeleznickom mostu (dakle opaki krateri po 10 cm dubine ostrih ivica) i to preko puta autobuske stanice. Jedva sam motorom izbegao, ali kolima nismo proteklog meseca te smo ostali bez ramena na Passatu...

 

Rupcage su stare ali nije lose da se podsetimo, ja masu njih ne konstatujem kada sam kolima ali motorom...

 

eto toliko... 0tuzan.gif

  • Podržavam 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Ducati 748 S

U Kragujevcu svaka druga ulica bi bila bolja da je od kaldrme. Ja danas u bulevaru Kraljice Marije samo sto nisam pao zbog sahte koja je toliko utonula u asfalt da se ne vidi uopste ( mada se pri jedno 90 km/h u krivini skoro nista ne vidi). Nasi putevi i ulice su uglavnom za neke kroserice ili enduro motore.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

Ako idete na Košutnjak, čim skrenete desno prema "ski stazi" a ne prema filmskom gradu i restoranu "devetka"(nadam se da sam bio dovoljno jasan :) ) pazite se dve zaista velike rupe na sredini kolovoza.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: Zvezdara
  • Motocikl: Beverly 300 ie

Ako idete na Košutnjak, čim skrenete desno prema "ski stazi" a ne prema filmskom gradu i restoranu "devetka"(nadam se da sam bio dovoljno jasan :) ) pazite se dve zaista velike rupe na sredini kolovoza.

 

 

 

Mmmnnnn....da.....potvrđujem ovo upozorenje 1hmm.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Ako idete na Košutnjak, čim skrenete desno prema "ski stazi" a ne prema filmskom gradu i restoranu "devetka"(nadam se da sam bio dovoljno jasan :) ) pazite se dve zaista velike rupe na sredini kolovoza.

 

zamal juče, setio sam se tebe u poslednjem sekundu..to stvarno treba javiti Beograd putu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Walter Sobchak, 115 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Piaggio X9 Evolution 500

Naleteo sam pre nekoliko dana na rupetinu u Kumodraskoj, malo posle skretanja iz Darvinove. Ako je primetite na vreme, mozete da eskivirate jer nije velikog precnika. Ako zverate okolo, ode guma. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Danas smo bili do Avale, i lepo se provozali i iskrivinarili, elem, upozoravam kolege koji su mahom sa zujkama na dva ulegnuca, i to jedan za drugim, kada se ide iz pravca Banjice ka Autokomandi, Bulevar JNA, prva oko 300m a druga 100 m ispred kruznog toka autokomande, drug i ja samo sto nismo ostali bez zena koliko nas je katapultiralo.

 

Ozbiljne rupcage su u Savskoj, kada se ide od Nemanjine ka zeleznickom mostu (dakle opaki krateri po 10 cm dubine ostrih ivica) i to preko puta autobuske stanice. Jedva sam motorom izbegao, ali kolima nismo proteklog meseca te smo ostali bez ramena na Passatu...

 

Rupcage su stare ali nije lose da se podsetimo, ja masu njih ne konstatujem kada sam kolima ali motorom...

 

eto toliko... 0tuzan.gif

 

Neki su radovi u tom delu ovih dana, samo bliže kružnom toku. Nadam se da će se popeti do tih ulegnuća pa da i njih srede...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 312 postova

Pazite se i uzduznih ulegnuca, obicno na frekventnim autobuskim stanicama. Iz daljine se uopste ne primecuju.

Ume da bude vrlo cupavo ako se nagaze nezgodno ili pri jacem kocenju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: Zvezdara
  • Motocikl: Beverly 300 ie

Ako ne daj boze geknes zbog rupe na putu,da li moze da se trazi odsteta od Beograd puta?

 

Naravno da može, ali u nekom drugom životu. Nisi prilagodio vožnju uslovima na putu....ćao-zdravo, as simple as that!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 154 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250

Nije istina,moze samo treba znati kako.Moj dugar je naplatio stetu na kolima usled rupe na putu,odvalio je patosom o asfalt i izleteli su mu jastuci,pukla soferka i guma.Odmah smo zvali policiju,dosli panduri napravili zapisnik i za tri meseca mu uplatili pare ovi iz BG puta.Pitanje je kako ide naplata stete za dvotockase...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6321 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

!!!

Kada se spustate niz Drajzerovu (od Dr. Misovica ka Topcideru) dole na semaforu obratite paznju na mali saht koji je otvoren iz IZ KOJEG VIRI ONO SRANJE OD GVOZDJA UZ POMOC KOJEG SE OTVARA VENTIL. Uz to pored samog sahta ulegao je asvalt, ocigledno je podlogu odnela voda.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: Zvezdara
  • Motocikl: Beverly 300 ie

Nije istina,moze samo treba znati kako.Moj dugar je naplatio stetu na kolima usled rupe na putu,odvalio je patosom o asfalt i izleteli su mu jastuci,pukla soferka i guma.Odmah smo zvali policiju,dosli panduri napravili zapisnik i za tri meseca mu uplatili pare ovi iz BG puta.Pitanje je kako ide naplata stete za dvotockase...

 

Na kolima 1hmm.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • oddball, 1134 postova
  • Lokacija: Alba Greca
  • Motocikl: tri šrafa u nozi

Ruzveltova u oba smera, nikako ne ići tramvajskom bašticom (preko šina) ukoliko niste suicidno nastrojeni :D

 

Isto vazi za Karadjordjevu. Juce sam se uverio

za Karađorđevu to važi tokom cele godine :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja