Jump to content

Moto Zajednica

Moto Skupovi na kojima se ne naplaćuje ulaz.

Recommended Posts

  • Ne silazi, 2049 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Moje viđenje moto skupa u Vrbasu je pozitivno. Skup je počeo još u četvrtak, ali zbog posla, nisam mogao pre subote da krenem, oko 14 h. Bio sam pozvan, došao, video, upoznao još ljudi, bilo lepo. Drugar iz kluba Paradizo je spremao pasulj u 4 kazana...odličan ! Jagnje, prase, uveče kobasice, hrane bilo u izobilju.

Mnogi skupovi su uveli bonove za plaćanje. 1 bon 200 din, to je inače cena Nektar piva u krigli, ili 2 vode, itd. Cena majica 1.000 din. Ulaz besplatan za sve. Po meni, sve korektno. Pravili su skup na terenima SC, u sklopu je i bazen, za bajkere free...

Ozvučenje pod šatorom fenomenalno, takve basove odavno nisam čuo na skupu. A glavna bina je takođe bila dobro ozvučena, sve grupe su dobro odradile posao...

Što kaže @BokyBoy, ja stvarno ne razumem ove što zavrću gas, čak su i merili decibele, u sklopu bajkerskih igara. Mene duša zaboli kad čujem ono turiranje, al jbga, ima to ko voli, čak i neki moji drugari, sa kojima sam bio. Ja sam protiv toga, al ko sam ja...:neznam:

Jedino me auto put, kao i uvek, smorio. Al nisam imao vremena za lokalne puteve.

 

IMG_20230729_223445.jpg

IMG_20230729_195619.jpg

IMG_20230729_184536_1.jpg

IMG_20230729_184524.jpg

IMG_20230729_184317.jpg

IMG_20230729_184314.jpg

IMG_20230729_184305.jpg

IMG_20230729_164621.jpg

  • Sviđa mi se 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 795 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: Honda VT500c, Suzuki Bandit 600 mk1
Pre 10 sati, MatorKonj je napisao:

Dobro je da nisi ostao bez kacige posto je pokradeno par komada!

Kacigu sam ostavio na ogledalo a jaknu preko kofera. Stojala je tako i meni i drugaru dobrih 5 sati. Nismo ji obilazili motore. Valjda nas sreca pogledala 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 288 postova
  • Lokacija: Mali Pozarevac,Sopot
  • Motocikl: Suzuki GS 500

Mogu donekle da razumem da ti se to desi na ulici al medju svojima!?

Promenio član MatorKonj
  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1349 postova
  • Lokacija: BGD

Moje staro pravilo...Ne gledam tudje zene, ne zanima me ko sta radi sa svojim motorom, ko sta uzima, ko sta konzumira. Sve dok mene licno ili ljude oko mene na bilo koji nacin ne ugrozava. 

 

Al sto se tice kradje, tu nema milosti. Makar morao lopova ciglom u glavu da gadjam ako je neka strvina...

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozim motor, nisam BAJKER, 2133 postova
  • Lokacija: BGD-LHS
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZZR1400 '09 ABS aka Black Widow
pre 9 minuta, Pingvin37 je napisao:

Ne gledam tudje zene

... ima glede, nema pipe... :jee:

  • Haha 4
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pana, 444 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Yamaha XV535

 Дружење  и  додела боја за нове чланове МК Чопер овога пута била је  у Баточини , ловачки дом Рогот .    

Дебела шумска хладовина ,  пријатна атмосфера  и  добри домаћини.    Било је и гостију , путника намерника , еРова  и ГеССоваца , љубитеља  чопера , крузера , ХД ...  сви са  примерним понашањем ,  пријатељки расположени  ,  жедни , доброг апетита.   Сва опрема на изволте .  Кључеви у моторима ,  власници расположени да кажу предности , мане својих љубимаца.   Тотално некомерцијално, опуштено  окупљање , пријатељско .  

 Чланови клуба су све финансирали а  од гостију свако је допринео колико је могао , требао , хтео.                 :care:     Организација за  велико поштовање.     :sampion:

 

 

Нисам остао да ноћим. Кренем кући и у повратку свратим до МК Фамилија - Брестач на мото скуп.   Таман да чујем свирку Супермена ...    

Скуп је био на школском терену  села.  Паркинг за моторе раздвојен траком. У  дубини  приколица као импровизована бина.  На самом терену столови за посетиоце који слушају музику , шанк и шатра са стране да се седне .     Домаћин се баш потрудио, нарадио  .   Потрудиле су се и локалне баје да утерају машине у публику и изгарају у обртајима  у  дебелом црвеном .  

Врхунац су двојица локалних стунт моториста  са Томосима без пригушивача,   АПН6  и Т15 ( никлован резервоар и предњи блатобран - скоро фабричко стање )     Срце ме заболело .   Када је механика затајила ,  донели су моторну тестеру без мача и ланца  да допуне доживљај.    Колико год су се момци у прслуцима растчали да све покрију, пар кретена се  баш трудило да све усеру.  

 

Јбг,  нису сви људи исти али  зато све  будале личе.  

 

 

 

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 900 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650
On 25. 7. 2023. at 7:52, draki je napisao:

image.thumb.png.3f0f2d430c23324a9642670e5e47fd2c.png

Управо сам добио информацију да је мото сусрет отказан због најављеног невремена. 

 

До неког бољег времена и временских прилика...

  • Zbunjen 1
  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 795 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: Honda VT500c, Suzuki Bandit 600 mk1

Kako ste prosli sa vremenom na moto skupu Temerin. Ja sam odustao u poslednjem trenutku. Kikindu je zahvatilo ogromno nevreme. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 200 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: vfr750f rc24,rc-36
20 minutes ago, Zarkela said:

Kako ste prosli sa vremenom na moto skupu Temerin. Ja sam odustao u poslednjem trenutku. Kikindu je zahvatilo ogromno nevreme. 

Petak perfekt bilo,lepo vreme,sve je lepo bilo organizovano.Elektricni Orgazam koncert super,ali su ga onako šablonski odradili,na brzinu,uzmi lovu...

Ja sam danas oko 1 sat krenuo kući, kiša me uhvatila Bačko Gradište-Becej.Taman sa stigao kući,kad se otvorilo nebo redovno ..

Toliko sam čuo,da je defile otkazan,i glavni koncerti.Navodno ako vreme dozvoli,u 21 čas će biti jedan koncert.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 795 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: Honda VT500c, Suzuki Bandit 600 mk1

Znaci nista od Bjesova. Steta. Ne znam, opet se okrenulo da vikendom lose vreme radnim danima suncano. Lepo me nervoza uhvatila a i prosle godine sam propustio Temerin. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 546 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: HONDA Africa Twin CRF1000 DCT (2016), BMW C 400 GT (2020)

И ја планирах да се запуцам након посла до Темерина бар на пићенце па можда и томболу да дочекам, ал дошао са посла било скоро 5, моје болно женче ајд иди купи ми пар ствари, па до пријатељице по неки провијант што је спремила за моје женче док дођох кући би пола-осам, ма дићу сад ал ајд да погледм наоблаку кад оно "ма нема шансе" доћи ћу до темерина ајд па сув јер је стално нешто римињало кап по кап ал ће ме након томболе гарант ухватити, у новом саду се таман сручила киша у полдевет, сигурно мало времена после се сручило и у темерину, ево још пада, није било олује али баш лепо натапа.

АЛ БАШ МИ СЕ НЕ ДА, таман дочекам викенд да се напокон негде пролуфтирам кад оно киша, јел ме неко гледа иза ћошка да ја наиђем да би ме сјебао у уживању :neznam:

Promenio član ПИпезос

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 795 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: Honda VT500c, Suzuki Bandit 600 mk1

Ja sam do sad izmerio na kisomeru 36 litara. U momentu nevremena palo je oko 25 litara za nekih 15 min. Mozda je i vise jer je nabijala sa vetrom. Do sutra ce garant pasti preko 40 litara. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pana, 444 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Yamaha XV535
Pre 3 sati, wiking je napisao:

Petak perfekt bilo,lepo vreme,sve je lepo bilo organizovano.Elektricni Orgazam koncert super,ali su ga onako šablonski odradili,na brzinu,uzmi lovu...

Petak :  Skup kao i obično ,  odlično organizovan,  sve Ok.   I svirka je bila dobra.  Meni se svideo i E.O.   to je njihov nastup , to su oni.  Gile i Ljuba kao frontmeni ,  Švaba jedan od najboljih basista + prateći vokal , Banana onako sagnute glave  i  Pače je lupao za sve pare .   Skoro 2 sata .  

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 546 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: HONDA Africa Twin CRF1000 DCT (2016), BMW C 400 GT (2020)
Pre 1 sat, Zarkela je napisao:

Jeste. U poslednjih nekoliko godina se ne secam da je intenzitet vetra bio toliko jak. 

то си дефинитивно у праву, огромне количине падавина су и пре биле али оно што је стварно непојмљиво за наше крајеве и што ни моје памћење не досеже толико да упамти да ли је и пре било ветра те силине, само чекам када ће да нам се појави и торнадо

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja