Jump to content

Moto Zajednica

TDM vožnje i okupljanja

Recommended Posts

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

I na kraju nas simpaticni vodic, dama koja mi je dokazala da covek i sa (skoro :nanana: ) 50 godina moze da nauci nesto novo!

Veliki pozdrav za Divnu od BJB-ovaca !!! :care::zdravo:

 

105_1446.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Sta na kraju reci kad se slegnu utisci i odmota u glavi jos jednom film od 30 marta 2014-e?

Bio je to jedan jaaaaako lep dan u mom zivotu, dan u kome sam napunio baterije, upoznao neke nove kvalitetne ljude, druzio se i vozio sa novim i starim drugarima. "Zenski kruzok" je jako dobro profunkcionisao (to se posebno videlo na poslednjoj stajanci, gde je sto nasih dama bio najveseliji i najbucniji :care: :care: :care: ), i zato njima najveci pozdrav !!! :zdravo:

Svima veliko hvala sto ste mi ulepsali dan i navukli osmeh na lice ! :zdravo: :zdravo: :zdravo:

 

 

 

PS: ja sam po dogovoru poceo polako da danas kuvam sledecu turu. Plan je da to bude poslednji vikend u aprilu ili ako vreme bude lose, onda prvi u Maju. Tura ce biti dvodnevna, cilj je da se izveze put uz Drinu izmedju Loznice i Bajine baste, a ruta je ugrubo napravljena. Ostaje da se izdefinisu neke nedoumice, pronadje prenociste i ispregovara o ceni (ovo poslednje tek kad budem znao okvirno broj prijavljenih). Mozda cu se jedan dan i stustiti i "prozujati" rutu u jednom danu da ne bi bilo neprijatnih iznenadjenja.

Kao i uvek, osim vozaca i ljubitelja TDM-ova, i svi ostali ste vise nego dobrodosli ! :zdravo:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 95 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FJ 1200

Sta na kraju reci kad se slegnu utisci i odmota u glavi jos jednom film od 30 marta 2014-e?

Bio je to jedan jaaaaako lep dan u mom zivotu, dan u kome sam napunio baterije, upoznao neke nove kvalitetne ljude, druzio se i vozio sa novim i starim drugarima. "Zenski kruzok" je jako dobro profunkcionisao (to se posebno videlo na poslednjoj stajanci, gde je sto nasih dama bio najveseliji i najbucniji :care: :care: :care: ), i zato njima najveci pozdrav !!! :zdravo:

Svima veliko hvala sto ste mi ulepsali dan i navukli osmeh na lice ! :zdravo: :zdravo: :zdravo:

 

 

 

PS: ja sam po dogovoru poceo polako da danas kuvam sledecu turu. Plan je da to bude poslednji vikend u aprilu ili ako vreme bude lose, onda prvi u Maju. Tura ce biti dvodnevna, cilj je da se izveze put uz Drinu izmedju Loznice i Bajine baste, a ruta je ugrubo napravljena. Ostaje da se izdefinisu neke nedoumice, pronadje prenociste i ispregovara o ceni (ovo poslednje tek kad budem znao okvirno broj prijavljenih). Mozda cu se jedan dan i stustiti i "prozujati" rutu u jednom danu da ne bi bilo neprijatnih iznenadjenja.

Kao i uvek, osim vozaca i ljubitelja TDM-ova, i svi ostali ste vise nego dobrodosli ! :zdravo:

 

Ako se budes stustavao i prozujavao ja bih ti se rado prisljamcio 1jee1.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

@Driling: pa nije valjda da si vec otisao da drilingujes??? Pa kad pre?

Jbg, ako si vec tamo ne brini, do kraja maja cu vec osmisliti sledecu voznju, vec imam u glavi i gde (dve verzije: ona neostvarena od prosle godine-Djavolja Varos, ili Djerdapskom magistralom).

Ajd` se javis drugi put kad krenes, OK?

@MicAlexc: Ko je Milo bez koga ne ides?

Dok ne prodje jos koji dan i pokupim jos neke informacije i dok se na net-u ne pojavi preciznija prognoza za 26-27 april i 3-4 maj (ima-nema kise) necemo precizirati datum. Kada prognoza bude verodostojna, dogovoricemo se (da bude kako ja kazem 1nanana.gif1lol.gif ) glasanjem kada vecini odgovara.

@zunzare: kako ste poceli, ispasce da cemo da vozimo ovu turu dva puta !!! 1lol.gif Jos ce da pomisle ovi potajni simpatizeri TDM-ova (njih 13 zadji put, ako se ne varam 1hej.gif ) da hocemo da izvezemo cisto-TDM voznju 1nanana.gif

Videcu hocu li i ja uopste ici na taj ubrzani pregled trase, jer ne znam gde cu pre, ovih dana "ne izlazim" iz radnje. Poslao sam nekoliko PP lokalnim clanovima BJB-a da se raspitam za puteve, nocenje i slicno, neke odgovore vec imam, pa cemo videti.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Auhhhh.... CAO, DRUSTVO !

Lucky je gledao hoce li da prezivi 1hmm.gif

Od ponedeljka pa do juce me je tresla tremperatura, vecinu vremena od 40c... Povezana sa problemom sa "stolicom" (ne onom drvenom :lol: ) napravila je paklenu kombinaciju :jok:

Tek je juce pocelo da mi bude malo bolje, danas je vec dosta bolje, pa sam seo i za komp.

Koliko vidim, zbog varljivog vremena nisam mnogo propustio, pa cu od iduce nedelje kad se potpuno oporavim da nastavim pripremu :zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Cooooovece, da li ja to konacno vidim iduci vikend bez padavina na prognozi vremena ??? :jee1: :jee1: :jee1:

Milenko, kad stizes u SRB?

Sutra se bacam da zavrsim rutu, pa postavljam predlog sto pre.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 954 postova
  • Lokacija: Batajnica
  • Motocikl: DL1000 K8

15-16/05/2014

 

Postavi rutu i predlog za datum ne gledaj na mene nego kada vama odgovara, samo imajte u vidu da je 25-26/05 vikend 99% rezervisan za vikend voznju sa obe strane Drine ;)

 

Pa da ponovim ko nema zeleni karton a hteo bi sa nama bolje da izvadi na vreme, cena mislim da je 2000 din

 

Vidimo se uskoro

Pozdrav iz Crne Afrike :zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 95 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FJ 1200

15-16/05/2014

 

Postavi rutu i predlog za datum ne gledaj na mene nego kada vama odgovara, samo imajte u vidu da je 25-26/05 vikend 99% rezervisan za vikend voznju sa obe strane Drine ;)

 

Pa da ponovim ko nema zeleni karton a hteo bi sa nama bolje da izvadi na vreme, cena mislim da je 2000 din

 

Vidimo se uskoro

Pozdrav iz Crne Afrike :zdravo:

 

Mislim da je karton 3000 din. Samo ko ima Milenijum osiguranje je 2000din. 1mda.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja