Jump to content

Moto Zajednica

TDM vožnje i okupljanja

Recommended Posts

  • Rođen da peca, nateran da radi, 260 postova
  • Motocikl: FZS 1000 (ostali samo dugmići)

Planirao sam da se prijavim za vožnju, al posao....ko ga izmislimaloljut.gifto jutro pred polazak izlazim iz treće smene, tako da nije pametno da sedam na motor 0plac.gif Nadam se da će vas vreme poslužiti, a meni ostaje da čekam sledeći plan, pa da vam se pridružim.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Bozo, to je bar prosto: naspavas se na poslu i ujutru si cio i oran za voznju ! :lol:

 

@Driling: gresis ! Mnogo je lakse i bolje sada dok ima vremena pronaci mesto za klopu koje ce odgovarati svima nego se skupljati iz par restorana. Drugo, poenta i jeste u zajednickom druzenju, ne samo u zajednickoj voznji.

Dakle, ajmo ipak sada pre polaska da nadjemo nesto sto ce SVIMA odgovarati. Motoografe, ti posto si lokalac, a spreman si da pomognes, ajde vidi molim te gde bi mogli da dobro da jedemo a da ne deru kozu sa ledja. S druge strane, mislim da je glupa varijanta i pljeske u kioscima i raznim cevabzinicama. Znaci, daj neku zlatnu sredinu ! :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Ma imam ja razumevanja, ali ne bih da jedem pecenje dok neko guli sendvic... 1hmm.gif

Imaj ga i ti. Meni je svejedno gde cemo, kao i tebi, ali nije svima tako.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 421 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: Royal Enfild meteor 350

Ako nije kasno i ja bih se prijavio na spisak:

 

 

1.drilling ltd & nina

2.MICALEXC i MAJA

3.Goca & Arakis

4.Sale-kum

5. Urban Cruiser

6.Crni & Slavica

007. Lucky Vladano

8.Radak55 & Mira

9.Nemanja TDM

10.Crni Jr

11. Mr. No

12. Brzotrz & Sanja

13. Boban& Vesna

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 225 postova
  • Lokacija: Aranđelovac-Beograd
  • Motocikl: BMW 1200 GSA,BMW R 850R , Honda ST1100 Pan-Europa,Honda PCX 125 Liberty 125,Tomos APN6

Izvinjavam se ako sam uneo pometnju,hteo sam samo da pomognem kao i svakome koji dolazi u moj kraj.

Pošto dolazi više od 20 osoba valjalo bi se najaviti bilo kom restoranu u kojem se planira ručak, zato sam ponudio svoju pomoć.

Da ne bude zabune "Tarpoš" je fin "fensi" restoran ,gde je lepo doći sa gospođom ili devojkom ručati i degustirati vina iz njihovog podruma koje oni proizvode i to sve ne za manje od "jedne crvene" po glavi.

Kako je moj drug Lucky predložio da pronađem mesto koje bi po ceni bilo prihvatljivo svima,a da bi opet svi bili zajedno,evo šta Vam ja mogu organizovati:

Meni :

-Dimljeni svinjski vrat ili pileći file na roštilju (po želji)

-Pet pazarskih ćevapa

-Salata

-Lepinja

Sve to po ceni od 300.oo din.po osobi (piće nije uračunato i u proseku je oko 100.oo)

Vlasnik restorana je i sam bajker i veliki ljubitelj motocikala pa je zato i ova cena.

Ručak bi bio serviran na velikoj terasi sa pogledom na park Bukovičke Banje i svi bi mogli sedeti zajedno.

Odavde sigurno niko neće otići gladan.

Ako ponuda odgovara molio bih nekog od organizatora da mi se javi do večeras da bih ja potvrdio dolazak .

Moj br.063-612-415 Peđa.

Ako ne odgovara bar ću se videti i provozati jedan deo puta sa prijateljima koje poznajem i sa novim prijateljima koje ću sutra upoznati.

Vidimo se.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 954 postova
  • Lokacija: Batajnica
  • Motocikl: DL1000 K8

Izvinjavam se ako sam uneo pometnju,hteo sam samo da pomognem kao i svakome koji dolazi u moj kraj.

Pošto dolazi više od 20 osoba valjalo bi se najaviti bilo kom restoranu u kojem se planira ručak, zato sam ponudio svoju pomoć.

Da ne bude zabune "Tarpoš" je fin "fensi" restoran ,gde je lepo doći sa gospođom ili devojkom ručati i degustirati vina iz njihovog podruma koje oni proizvode i to sve ne za manje od "jedne crvene" po glavi.

Kako je moj drug Lucky predložio da pronađem mesto koje bi po ceni bilo prihvatljivo svima,a da bi opet svi bili zajedno,evo šta Vam ja mogu organizovati:

Meni :

-Dimljeni svinjski vrat ili pileći file na roštilju (po želji)

-Pet pazarskih ćevapa

-Salata

-Lepinja

Sve to po ceni od 300.oo din.po osobi (piće nije uračunato i u proseku je oko 100.oo)

Vlasnik restorana je i sam bajker i veliki ljubitelj motocikala pa je zato i ova cena.

Ručak bi bio serviran na velikoj terasi sa pogledom na park Bukovičke Banje i svi bi mogli sedeti zajedno.

Odavde sigurno niko neće otići gladan.

Ako ponuda odgovara molio bih nekog od organizatora da mi se javi do večeras da bih ja potvrdio dolazak .

Moj br.063-612-415 Peđa.

Ako ne odgovara bar ću se videti i provozati jedan deo puta sa prijateljima koje poznajem i sa novim prijateljima koje ću sutra upoznati.

Vidimo se.

 

Drugare nema potrebe za izvinjavanjem, moj sinjoćnji post je bio smisla STOP restezanje i polemisanje oko stvari koje su rešive na licu mesta.

 

Ali kada sam počitao gore citirano i konsultovao neke od učesnika odluka je donešena!

 

Zovi Vlasika i rezerviši za sve prijavljene popovanje.gif

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 225 postova
  • Lokacija: Aranđelovac-Beograd
  • Motocikl: BMW 1200 GSA,BMW R 850R , Honda ST1100 Pan-Europa,Honda PCX 125 Liberty 125,Tomos APN6

Zvao ,rezervisao ...klopa rešena evo i da se stavim na spisak:

 

1.drilling ltd & nina

2.MICALEXC i MAJA

3.Goca & Arakis

4.Sale-kum

5. Urban Cruiser

6.Crni & Slavica

007. Lucky Vladano

8.Radak55 & Mira

9.Nemanja TDM

10.Crni Jr

11. Mr. No

12. Brzotrz & Sanja

13. Boban& Vesna

14. Mootoograf+ mootoograf jr.

 

Molio bih samo Lucky-a ili Drillinga da me pozovu kad budu u Mionici da Vam krenem u susret.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Motocikl: St 1100

Ja i moja dva drugara smo culi za ovu lepu voznju. Pitanje je mozemo li da se prikljucimo vasoj voznji sutra i ako ne vozimo TDM-ove. Inace smo mi iz Novih Banovaca

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Motocikl: St 1100

1.drilling ltd & nina<br style="color: rgb(28, 40, 55); font-size: 14px; line-height: 21px;">2.MICALEXC i MAJA<br style="color: rgb(28, 40, 55); font-size: 14px; line-height: 21px;">3.Goca & Arakis<br style="color: rgb(28, 40, 55); font-size: 14px; line-height: 21px;">4.Sale-kum<br style="color: rgb(28, 40, 55); font-size: 14px; line-height: 21px;">5. Urban Cruiser<br style="color: rgb(28, 40, 55); font-size: 14px; line-height: 21px;">6.Crni & Slavica<br style="color: rgb(28, 40, 55); font-size: 14px; line-height: 21px;">007. Lucky Vladano<br style="color: rgb(28, 40, 55); font-size: 14px; line-height: 21px;">8.Radak55 & Mira<br style="color: rgb(28, 40, 55); font-size: 14px; line-height: 21px;">9.Nemanja TDM<br style="color: rgb(28, 40, 55); font-size: 14px; line-height: 21px;">10.Crni Jr<br style="color: rgb(28, 40, 55); font-size: 14px; line-height: 21px;">11. Mr. No<br style="color: rgb(28, 40, 55); font-size: 14px; line-height: 21px;">12. Brzotrz & Sanja<br style="color: rgb(28, 40, 55); font-size: 14px; line-height: 21px;">13. Boban& Vesna<br style="color: rgb(28, 40, 55); font-size: 14px; line-height: 21px;">14. Mootoograf+ mootoograf jr.

15.Nemanja

16.Darko

17.Zoran

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 188 postova
  • Lokacija: Beograd , 29 novembar
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750

Artehnic - Posto vidim da ti ne ide , evo ja cu da vas stavim na spisak 0takoje.gif

 

 

1.drilling ltd & nina

2.MICALEXC i MAJA

3.Goca & Arakis

4.Sale-kum

5. Urban Cruiser

6.Crni & Slavica

007. Lucky Vladano

8.Radak55 & Mira

9.Nemanja TDM

10.Crni Jr

11. Mr. No

12. Brzotrz & Sanja

13. Boban& Vesna

14. Mootoograf+ mootoograf jr.

15.Nemanja

16.Darko

17.Zoran

18.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12242 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Obucite se dobro i slojevito, lako je stati i skinuti višak odeće ako vam je prevruće :)

 

Pročitajte ovu temu o VOŽNJI U GRUPI!

 

Ne zaboravite da večeras pomerite časovnik jedan sat unapred

:zdravo:

Vidimo se ujutro :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Rajko - spasilac:

ja sam se danas izglupirao kao sto nisam nekih 25 godina. Nestalo mi je benzina! (a jos i imam skalu za gorivo :gaa::lol: )

Tako to bude kad misli idu na drugu stranu. Rajku nije bilo tesko da potegne iz blokova do Savske sa spasonosnim kanistrom (cak je sipao i benzin unutra :lol: ). Zato dugujem jedno VEEEELIKO hvala Rajku, a obaska cu da mu se oduzim sutra na voznji.

@Arakis: cisto da znas - natankovao sam ga do cepa, pa sutra opet merimo potrosnju :nanana:

@Artehnic: Drago mi je da ste me poslusali, vidimo se sutra :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja