Jump to content

Moto Zajednica

TDM vožnje i okupljanja

Recommended Posts

  • Nemam ja kratak fitilj...Nego brzu reakciju na vas a sranja...ol, 382 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: TDM900

Koliko vidim ovo je voznja starih drugovs sa najmanje TDM motora tako da bi trebali da napisete to u voznje i druzenje bez TDM.Lepo se provedite a da se nebi smrzli stariji vozaci +60 prava tura je Avala i nazad oko 15 h zbog hladnog asvalta i mraka u 18h...0takoje.gif1moto3.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponosni BJB Redar, 1214 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1100GS

Panco.KV tvoji maliciozni komentari dovoljno govorie svima, i onima bez TDM, o tvom karakteru. Mislim da sada, cak i da se tako organizujemo, licno ne bih zeleo da vozim sa tobom. Nadam se da cu u nekom upoznavanju promeniti misljenje, ako te to uopste zanima, ali za sad je tako. Sve najbolje

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nemam ja kratak fitilj...Nego brzu reakciju na vas a sranja...ol, 382 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: TDM900

Panco.KV tvoji maliciozni komentari dovoljno govorie svima, i onima bez TDM, o tvom karakteru. Mislim da sada, cak i da se tako organizujemo, licno ne bih zeleo da vozim sa tobom. Nadam se da cu u nekom upoznavanju promeniti misljenje, ako te to uopste zanima, ali za sad je tako. Sve najbolje

Urban Cruizer moji komentari su ispravni ni malo sarkasticni sem ovog zadnjeg koji je saljiv i zajebantski aliii i govore svima da je to voznja odredjenog broja ljudi koji se dugo vec druze sto VEOMA istinski pozdravljam ...a veze nema sa TDM okupljanjem i voznjom ...sto se tice voznje ....samnom se ne moze voziti svako tako da veruj mi nikad neces imati tu cast .Meni voznja ne predstavlja voznju od tacke A do tacke B da bih jeo i pio.najsladje mi je sendvic iz kofera u hladovini zena i ja i cepaj dalje Licno sam u velikoj zabludi po pitanju TDM grupe na ovom forumu jel je to zapravo neozbiljno...cas eventualnim izuzecima.TDM se prvo voli pa tek onda vozi.Ziv bio i svako dobro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nemam ja kratak fitilj...Nego brzu reakciju na vas a sranja...ol, 382 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: TDM900

Da sam i malo negativno nastrojen ne bih se ponudio da se kod mene odmori za voznju ...eto toliko Pozdrav

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 188 postova
  • Lokacija: Beograd , 29 novembar
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750

1.drilling ltd & nina

2.MIĆALEXIĆ

3.Goca & Arakis

4.Sale-kum

5. Urban Cruiser

6.Crni & Slavica

007. Lucky Vladano

8.Radak55 & Mira

9.Nemanja TDM

10.Crni Jr

11.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Upravo zvao moju frizerku koja zivi u okolini Kosjerica - ona sutra dolazi u BGD, pa ovu voznju otkazujem. Idemo iduci vikend po dogovoru, a ja cu sigurno jos tokom marta pokrenuti pricu o jos kojoj voznji (najverovatnije nece biti vikend) - ne sedi mi se kuci... 1hmm.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • XXX, 464 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 GS

1.drilling ltd & nina

2.MIĆALEXIĆ

3.Goca & Arakis

4.Sale-kum

5. Urban Cruiser

6.Crni & Slavica

007. Lucky Vladano

8.Radak55 & Mira

9.Nemanja TDM

10.Crni Jr

11. Mr. No

12.

 

 

Mile, gde je taj detaljan plan puta? :Mina:

 

Koji kanal PMR-a koristite? Konacno sam nabavio i sve kablove i povezao pa bih i to da probam kako radi u voznji :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

M? :neznam:

Nem`o ti meni tu "M?" ili "A?" !

Nego da zagrejes lemilicu i naostris strunfcigere i da konacno zdzudzimo onu skalameriju u kaciZi za vjeki vjekova, a ima da ti donesem jos jednu Schuberticu da napravis duplikat skalamerije :takoje:

Odoh sutra u potragu za sto kvalitetnijim prekidacem na volanu, head-setom i bananicama pa ti donosim popodne sve sa sve stanicama i kacigama (valjda cu da stignem), pa se ti igraj.

OK? :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Aj ti sve duplo Lacky, nadjemo se kod Rajka! Doduse, ja nema tako skupu kacigu :)

Pa nemam ni ja :nanana: da sam trebao ispovrnem 450 eu (na snizenju) za novu, verovatno bi me srcka strefila... :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

M? :neznam:

 

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Nisam, jesam li trebao? Nisi mi nista napisao? Kupio sam i ostavio kod Rajka dve bananice za svaki slucaj, pa ako mi resi problem sa prvom, uzmi onu drugu. za ostalo idi na Slaviju u onu prodavnicu elektr. komponenti, u KELCO-u nemaju PTT tastere NIKAKVE. Bio - cisto gubljenje vremena.

Odradi obavezno instalaciju na vreme, koliko vidim bice nas dosta, nije se prijavio bar jos jedan clan za koga sam skoro siguran da ide (Best), a mozda se prijavi jos po neko, pa ce biti korisno da nas sto vise ima stanice.

Driling, jesi li smislio konacnu rutu? Treba li pomoc?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja