Jump to content

Moto Zajednica

TDM vožnje i okupljanja

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 423 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Scarabeo 250ie

Nažalost, slaba vajda. Nekada su svuda bili po 2000 pa su onda skoro svi digli cenu na 3000 osim ova dva, tako da možemo samo da se nadamo da neće i ovi poskupeti, a da ostali spuste cenu...ne verujem >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 422 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: Royal Enfild meteor 350

Dobro je sto meni 14 .6 . istice osiguranje a nisam vadio zeleni karton jer mi nije trebao.Bio u Dunavu zeleni karton 2000 ali ko ima njihovu polisu u principu gde si registrovao motor tamo vadis i zeleni karton.Znaci 3000 dinara.Ali kad se setis kako je bilo lepo druzenje onda ti taj trosak nekako lakse padne.Pozdrav za sve

Ideeemooooo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 95 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FJ 1200

3000 din i nije neki izdatak sobzirom da ce biti koriscen ponovo polovinom Septembra :zdravo:

 

Moja nazovi primedba nije trebala da bude obeshrabrujuceg vec informativnog karaktera 1oda.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 954 postova
  • Lokacija: Batajnica
  • Motocikl: DL1000 K8

Niko nije uzeo kao primedbu nego sam podkrepio informaciju da ce taj isti karton boze zdravlja biti koristen u Septembru, malo duza ruta, malo vise granica, malo vise dana :hej:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • XXX, 465 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 GS

Niko nije uzeo kao primedbu nego sam podkrepio informaciju da ce taj isti karton boze zdravlja biti koristen u Septembru, malo duza ruta, malo vise granica, malo vise dana :hej:

 

Nesto si mnogo tajnovit :D

 

Ajde ti lepo nama najavi sta si planirao I za kraj meseca I za taj Septembar bar okvirno ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 954 postova
  • Lokacija: Batajnica
  • Motocikl: DL1000 K8

Niko nije uzeo kao primedbu nego sam podkrepio informaciju da ce taj isti karton boze zdravlja biti koristen u Septembru, malo duza ruta, malo vise granica, malo vise dana :hej:

 

Nesto si mnogo tajnovit :D

 

Ajde ti lepo nama najavi sta si planirao I za kraj meseca I za taj Septembar bar okvirno ;)

 

 

Da ne trcimo pred rudu vidimo se uskoro pa razgovaramo o svemu.

 

A do Sepembarske voznje ima jos lepih destinacija koje treba odvoziti u ovoj sezoni :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Posto je Driling nabacio nesto o nekom vozanju uskoro sa obe strane Drine, da ne bi pokvario uzivanje vlasnicima, ljubiteljima TDM-a i ostalim nasim drugarima koji bi da to izvozaju, predlazem ko hoce sada za vikend 10-11 maja da izvozamo sledecu turu, (mada je bio dogovor za Drinsku turu):

Beograd-Djerdap-Beograd, t.j takozvanu "Dunavsku turu".

 

Polazak sa NIS-ove pumpe 10.5-og (sutra, u subotu) u na kraju Malog Mokrog Luga, na raskrsnici gde se desno skrece u Veliki Mokri lug, a polu-levo produzava ka Grockoj. Bilo bi dobro da se skupimo bar jedno pola sata radi uobicajenog dogovora, a da na zakazano mesto dodjete punih rezervoara. Ko nosi PMR stanice, neka ne zaboravi da napuni baterije na istim :hej:

 

Bez mnogo pametovanja: put vodi Smederevskim putem, preko Pozarevca pa od Golupca uz Dunav do Djerdapa. Spavalo bi se blizu brane, bio je tamo "omladinski kamp Derdap". koji je imao i apartmane i bungalove itd.

http://www.kampdjerdap.co.rs/

Cak kada sam trebao da idem na ovu istu turu pre koju godinu, u razgovoru sa tada glavnim, bilo mi je obecano da cemo imati pokriven prostor za motore, a cena je koliko se secam bila jako umerena. Sutra cu se raspitati podrobno za cene.

 

U nedelju 11-og povratak istim putem nazad, uz mogucu korekciju ako neko ima bolji predlog.

 

Vremenska prognoza kaze toplo, 20+ stepeni i uglavnom suncano.

 

Napomena: posto sam tek sada, u minut do 12 postavio predlog, placam svim ucesnicima voznje turu na prvoj pauzi :takoje:

 

Da pocnemo sa prijavama:

 

1. Lucky Vladano (1000% idem)

2.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12253 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Srećan put i uživajte, ja odo' na drugu stranu dogovorenu još pre mesec dana :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Lucky, trebalo je da ides na krivinarenje u oktobru 2011 sa Mimi vinca , Zeljkom-Usamljeni jahac, samnom i Papa stalinom.... mislim da si odustao u poslednjem trenutku.

 

Tada je bila ta Dunavska ruta sa spavanjem u Kladovu...a u povratku smo vozili od D.Milanovca ka Majdanpeku , preko Omana (extra krivine) , od Majdanpeka ka Kucevu...tu smo se sreli sa Severianom i spichili u Petrovac na klopu , pa preko Zabara na Pozarevac, Smederevo ....neko posle i Kovin, Pancevo - BG.

 

Dobra voznja , koja sadrzi sve elemente i pravac i brze krivine i serpentnine za krivinarenje....o prirodi i lepoti tog kraja necu ni da pricam.

 

Srecan put....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 95 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FJ 1200

Laki rado bih se pridruzio ali mi je sestricu rodjendan u subotu tako da cu peglati nedelju solo do Savinca u Micovu kafanu na kobaje 1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 422 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: Royal Enfild meteor 350

Kratak rok da bi mogli da se organizujemo,lepa tura ali vec postoje neke ugovorene obaveze.Sledeci put javni malo ranije.Pozdrav od Bobana i Vesne.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Jbg, jesam kriv, obaveze u radnji me ubise, pa nisam stigao da nista napisem, mada sam pominjao da se ceka samo dovoljno dobra prognoza... Jbg :neznam:

@VladaSD: jeste, tad je mojoj supruzi pozlilo, i naravno da je porodica imala prvenstvo. Jako mi je zao sto tada nisam isao, a i sada mi je malo glupo da idem sam. Jedan moj poznanik me je pitao da odemo negde u nedelju (motor mu je trenutno raskupusan), pa mozda smislimo nesto. A mozda i sednem ipak sutra na motor i izvezem "Dunav". Videcu ujutru kako budem raspolozen kad ustanem. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013
  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Nemoj da si ljubomoran.:nanana:

Nisam ti ja kriv sto tebe supruga naterala da krivinaris po Vojvodini :nanana: Ono (svakih pola sata): o-o-o-okuka, o-o-o-okuka, o-o-o-okuka i evo nas kuci...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponosni BJB Redar, 1214 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1100GS

Ako ti je post u 2:06 tesko da ces ti u 9 :)

Meni se promenile obaveze skroz, moram u Arandjelovac pa na Kosmaj ali kolima. Ako neko do 15 prolazi preko Kosmaja a hoce da napravi pauzu i mene da poseti na placu dobrodosao je. Nemam ni kucu, nemam ni stolicu ali imam dobar pogled :) i prijace mi drustvo. 0611530999

Sretan put

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja