Jump to content

Moto Zajednica

TDM vožnje i okupljanja

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar/Vozdovac
  • Motocikl: Honda CBR1100XX SuperBlackBird (a nije crn nego crven ofarban u sivo)

Vidi, ima tu srecna okolnost, sto ti je otislo desno a ne levo stopalo... Ovako mozes da vozis :zvizduk:

Istina, mozda neces moci da stanes... ali ti nemoj brzo da vozis :Mina:

 

Malo sale... I zelim ti da se brze oporavis... Mozda nece pomoci, ali valjda ne moze ni da skodi :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 954 postova
  • Lokacija: Batajnica
  • Motocikl: DL1000 K8

Malo sam bio dsutan od kuće, sada vidim novine koje su se izdešavale Urbani šta da se radi želim ti brz oporavak, dali večeras idem sam u RK?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 954 postova
  • Lokacija: Batajnica
  • Motocikl: DL1000 K8

Što se vožnje tiče u predhodnom postu sam ispustio da napišem Nedelja!

 

Ruta nije konačna ni obavezna ali je preporučljiva i poroverena iz razloga nedavnih dešavanja da nam u zaletu ne zafali neki Most ili deo puta 0staa2.gif ali kako bilo ako neko ima nešto pametnije neka kaže do sutra posle podne da bi imali dovoljno vremena da se organizujemo i preventivno ispitamo rutu i naravno gurman2.gif da ne ostamo gladni 2BJB5.gif

 

A nije loše da se vidimo u Subotu ispred Arene u 10:00 pa usmeno razmenimo mišljenja http://forum.bjbiker...97#entry1642097

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponosni BJB Redar, 1214 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1100GS

Malo sam bio dsutan od kuće, sada vidim novine koje su se izdešavale Urbani šta da se radi želim ti brz oporavak, dali večeras idem sam u RK?

Hvala driling! Ne mogu veceras na konsultacije, verovatno cu propustiti sledecih 2-3 puta. Ako nije problem samo zapisi sta se obradjuje pa da pokusam da pratim kroz knjige. Hvala jos jednom.

 

A da pozdravim i ideju da se pojavite na DDK, povod je humananost a mi smo po tome i cenjeni u drustvu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 488 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx

Drugari nazalost od mene ništa :( Danas sam na tenisu slomio stopalo. Prosle godine sam propustio pola sezone zbog levog, a ove cu zbog desnog stopala. 40 godina sam se lomatao bez tezih posledica a sad u jednoj godini sastavilo kao maler jedno za drugim! Bice bolje!

Zelim vam svima prijatne kilometre!

 

Ne smem ni da pomoslim sta bi ti se desilo da se bavis nekim ekstremnijim sportom . :staa: Na primer sahom . :moto3:

Zelim ti brz oporavak i sto pre da uzjases Tako Dobar Motor! :aha:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponosni BJB Redar, 1214 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1100GS

Hvala puno!

Poteralo me od prosle godine... Posle pada u predsezoni i loma stopala sedeo sam od aprila do juns, pao sam bzvz opet u oktobru i sepao na levu nogu dva meseca, pa u januaru na skijanju nagnjecio rebra, pa u maju izbacio kamen iz bubrega i sad ovo! Jbme krstenica izgleda ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 442 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia Scarabeo

Hvala puno!

Poteralo me od prosle godine... Posle pada u predsezoni i loma stopala sedeo sam od aprila do juns, pao sam bzvz opet u oktobru i sepao na levu nogu dva meseca, pa u januaru na skijanju nagnjecio rebra, pa u maju izbacio kamen iz bubrega i sad ovo! Jbme krstenica izgleda ;)

 

Bacila ti neka crna mala čini (crnu madjiju) a jedini lek je da kresneš ciganku (pripadnicu romske populacije) tako da... :neznam::lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

To sam i ja hteo da napisem, ali ko zna kako bi to bilo protumaceno u kuci, s obzirom na desavanja u vreme mog boravka u Makedoniji :lol:

Dok ja objasnim zeni da nisam medJed, odose jaja.... :lol::lol::lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 954 postova
  • Lokacija: Batajnica
  • Motocikl: DL1000 K8

Spisak

 

1. drilling & Nina

2. bobbra & Vesna

3. Lucky Vladano

4.

 

 

 

 

Da nezaboravim svi ostali koji do sada nisu učestvovali na TDM vožnjama su dobro došli 1moto3.gif

 

Vreme je lepo vožnja bez forsiranja idemo da se opustimo uz daleko čuvene ćevape u V Plani 1zdravo.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 422 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: Royal Enfild meteor 350

Kafana u Plani se zove NINO tel je 026-514-009 i imaju bruka rostilj.Ako neko dolazi van ekipe nek se raspita gde je kafana blizu centra Plane kod skole (svi iz Plane znaju gde je).

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Samo da potvrdim moju prijavu od strane Drilinga i da podsetim da ko ima PMR stanice napuni baterije na njima, da se ne pogubimo kao danas na DDK.

Urban Kruzeru, prestani sa foliranjem, i sedaj sutra na motor. I ovako mozes da kocis rukom, desna noga ti nije ni potrebna :nanana: Salim se ja malo, drzi se i oporavi nam se sto pre ! :zdravo:

Ostali: vidimo se sutra !

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

@LuckyV. Nemas pojma kako bi rado seo na motorce i pridruzio vam se! ;)

 

Sretan put i uzivajte i za mene!

Znam, drugar, znam. Izvini sto te malo zadirkujem, ali to je vise u zelji da te malo ohrabrim da preguras teska vremena. bice dana, bice voznji, samo se ti nama oporavi. Sta si uradio za stake?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Mala promena.

Cekacu Vas na izlasku iz Panceva, na pumpi na starom buvljaku koji se nalazi na pocetku Bavanistanskog puta, 450 m posle pruge koja se prelazi na pocetku te ulice. Bicu tamo od 9,15 a ako bude trebalo, moj telefon je 061 255 6550.

Vidimo se !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja