Jump to content

Moto Zajednica

9-ti MOTO SKUP M.K. "ČIVIJA" Šabac

Recommended Posts

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

A kada ću ja na red za domaćice?:zbunjen: Dolazim sigurno javite mi samo u koje vreme na skup stizu moje domacice.Stizem :moto3:

One će tebe da čekaju, pa opušteno dođi kada može.

Ali savet ko prvi dođe bira a ostali šta im ostane! :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

Smeštaj u Šapcu tokom moto-skupa možete rezervisati u sledećim objektima:

-Mićo Bradina(8km od skupa na putu ka Loznici).Cena je 1.200 din po osobi sa doručkom.S'tim što i ako ste sami a uzmete dvokrevetnu sobu morate platiti oba kreveta.Vlasnik je i sam motorista i zato je ta cena.Poseduje čuvani parking,kuhinja radi 24h dnevno i znam da nema striktno vreme do kada morate izaći iz sobe pa možete u nedelju opušteno spavati posle provoda na skupu.Telefon za informacije i rezervacije:+381-15-72-79-007 i internet adresa gde možete videti sobe:www.micobradina.com

-Hotel Dvor(4km od skupa u samom gradu).Cena je 1.800din po osobi sa doručkom.Poseduje parking i ko želi luksuz tu može iznajmiti apatmane i lux-apartmane.Ovom prilikom se zahvaljujem gospođici Andriani na značajnom popustu koji nam je obezbedila.Telefoni:+381-15-347-390;+381-15-347-391.

-Pansion Zeleni venac(2km od skupa u strogom centru grada).Cena je 1.250 din po osobi za sobe bez klime i TV-a a 2.000 po osobi za sobe koje poseduju navedene "gadžete".U njihovom dvorištu ima mesta samo za 5-6 motora ali uz sam pansion je i parking koji se naknadno plaća(30 din/1 sat) radi 24h dnevno ima čuvare ali na ulazu piše da ne odgovaraju za sigurnost vozila.Telefon:+381-15-354-640.

-Pansion Mikromotor(uz sam moto skup).Cena je 1.500din za jednokrevetne(ima ih 9),2.600 za dvokrevetne(ima ih 6) i 3.500 za trokrevetne(ima dve).Telefoni:+381-15-340-250;+381-64-289-59-69.

-Vila Galeb(1,5km od skupa u samom gradu).Ovo je luksuzna vila sa isto takvim cenama ali i to je opcija pa odlučite.Cena je 5.400din za jednokrevetnu(ima ih 5)za petak a za subotu 4.320,6.840 za dvokrevetne, za petak a za subotu 5.520 koje imaju i jedan pomoćni krevet(ima ih 6).U cenu je uračunat doručak i na ove cene ćete dobiti 20% popusta.S'tim što na ove cene morate dodati 60 din, po danu za boravišnu taksu.Razlika u ceni je zato što subota spada u vikend, a vikendom su dosta niže cene jer u ovoj vili borave poslovni ljudi koji su tu radnim danima pa tada ne mogu da nam naprave dodatne popuste. Telefon:+381-15-346-700.

-Pansion Cakin(4km od skupa u samom gradu).Pansion je klasično mesto za bajkere,uredno čisto,ima parking u dvorištu koji doduše nije posebno obezbeđen.Smeštaj po osobi je 800din i možete doći u bilo koje doba dana i noći.Adresa:Vojvode Mišića 50.Telefoni: +38115/347-450;+38160 /4-7777-44.

-Pansion Dragan(4km od skupa u samom gradu).Pansion ima zatvoren parking i cena je 1.000din po osobi.Tel:+381-64-010-40-32.

-Restoran i prenoćište "Zlatna Greda"(4,5km od skupa ka Bogatiću).Restoran ima sopstveni, obezbeđen parking.U svom sastavu poseduje 7 dvokrevetnih i 3 sobe sa francuskim ležajem.Cena prenoćišta je 1200 din a sa doručkom 1500 din.Za doručak je jelo sa roštilja po izboru.Restoran kao i kuhinja rade od 09 do 03 časa.Telefon za rezervacije:+38115/376-659.

Kod svih se pozovite na Čiviju,jer ove cene su prilagodjene za bajkere.Vi im unapred naznačite da znate cene,pa ako bude nekih neslaganja vi me pozovite da reagujemo.Moj telefon:064/11-88-103.Nadam se da ćete naći nešto što vam odgovara.Pozdrav i vidimo se.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 62 postova
  • Lokacija: Tara
  • Motocikl: KLR650 Tengai

Domaćice čekaju, već svakog od vas dvojice vidim u sredini između dve prave! :Sloper:

 

Drago je i meni da ćemo se videti ponovo brate, al domaćice su domaćice ehehhehe :ooo:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 144 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 F '92, Aprilia Leonardno 125 1997, Honda silver wing 600 '02, BMW F650 gs 2008.

Ko sve ide iz Novog Sada da se nadjemo da idemo zajedno !? Ili neko iz Rume pa da vas pokupimo...

Ja bih isao u subotu....

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

Hvala ali spavaću za šankom! :cirka1:

I ja uvek spavam u šatoru, samo sam u Vrnjačkoj delio sobu sa Spontanim i tobom.Mada se i tada moglo reći da smo zanoćili za šankom! :takoje:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

Ručak je u subotu u 15h, a defile u 18h.Igre u kampu biće između ručka i defilea, a tačno vreme početka koncerata javiću večeras.Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

Druže iskreno i hoćemo do nedelje, najverovatnije čak i za nijansu duže!

A i ti ćeš sa nama! :nanana:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 144 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 F '92, Aprilia Leonardno 125 1997, Honda silver wing 600 '02, BMW F650 gs 2008.

Sta je ovo ? Niko od novosadjana nece ici ??

 

Ajde ljudi pa necu valjda sam?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1210 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

Sta je ovo ? Niko od novosadjana nece ici ??

 

Ajde ljudi pa necu valjda sam?

 

Pa sta ti smeta, sam si se i rodio. Stavis neku novosadjanku pozadi i nisi sam.:zdravo:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 144 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 F '92, Aprilia Leonardno 125 1997, Honda silver wing 600 '02, BMW F650 gs 2008.

Sta je ovo ? Niko od novosadjana nece ici ??

 

Ajde ljudi pa necu valjda sam?

 

Pa sta ti smeta, sam si se i rodio. Stavis neku novosadjanku pozadi i nisi sam.:zdravo:

 

Ma da! I to sto kazes... sta me briga 0takoje.gif

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

Bože zdravlja, dolazim i ja...

Još samo da KLE svari današnje ulje i prihvati novi filter, i dan-dva odmora za mene i krećemo :D

Dobro si došao komšija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 143 postova
  • Lokacija: Бијељина
  • Motocikl: Kawasaki KLE 500

Dobro si došao komšija.

Што би стари рекли- хвала, имао гдје, па и дошао. ;)

Чућемо се још, ако не прије, а оно сигурно послије скупа...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Hayabusa

Pocelo je :takoje:

 

1005435.jpg

 

Saler

1005432.jpg

 

A i prvi gosti stigli u kamp

1005433.jpg

1005434.jpg

I dok cekaju gulas...pita i jogurt su dobro dosli

1005436.jpg

1005437.jpg

 

Prvi gost je Stolar iz MC Srem,dobro nam dosao.To nam Sremci uzvracaju zbog Fandje :takoje:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja