Jump to content

Moto Zajednica

Dzigorius OSTACEŠ VJECNO U SRCIMA MNOGIH

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 138 postova
  • Lokacija: Toxicity
  • Motocikl: enduro u srcu! duša na krosu!

Godinama sam ga nagovarao da pravi decu, jer sam bio ubeđen da bi deca bila još luđa od njega, a to ne bi nikako bilo loše u ovom ludom svetu, ali nažalost nije stigao, a mislim da je bio bliže nego ikad.

 

Nisam nikad bio neki vernik, ali Igore, brate, prijatelju, srodna dušo, široki ti putevi nebeski i poslednji put ti želim srećan put.

poslednji put sam ga videla baš na mišeluku i pominjali smo decu i porodicu... pitala sam ga kad će? nisam našao svoju polovinu... još... i nasmejao se petropanovski...

 

za par sati idem tamo gde počiva njegova ljuštura, želim da verujem da mu duša uživa...

 

a ako budem u prilici zapiškiću transformator za njega!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: kocani MKD-Sandhurst UK
  • Motocikl: suzuki gsx,svasta

Pocivaj u miru,velika steta.Na kraju samo ostane druzenje ,putovanja ta

pozitivna energija podeljena sa ljudima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 471 postova
  • Lokacija: Finger deep within the borderline.
  • Motocikl: Yamaha FZS 1000 Fazer

meni je ostalo u secanju ono lokacija:svemir...izgleda da je bas

takav i bio.

pocivaj u miru, saucesce porodici i prijateljima...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 404 postova
  • Lokacija: Novi Becej
  • Motocikl: Honda CBR 900rr

Secam se teme kada je izgubio motor posle neke zurke i kada su se svi bacili u potragu...

Verujem da si otisao na neko bolje mesto,pocivaj u miru.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 669 postova
  • Lokacija: Bela Crkva
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000VA

Sad videh ovu tužnu vest :(

 

Nisam ga lično upoznao. Čuli smo se preko foruma i par puta telefonom kada smo dogovarali da izdelimo kupovinu jednog maskirnog bajkerskog kompleta sa sajma motocikla. Meni su odgovarale pantalone a njemu jakna pa smo to izdelili na pola.

Dovoljno mi je bilo par minuta razgovora sa njim da zaključim da je bio laf i veoma korektan čovek. Baš zbog toga mi je jako žao što mu se ovo desilo.

 

Šta reći, tuga za čovekom... :'(

 

Laka mu zemlja

 

dzgiboy.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 66 postova
  • Lokacija: Novi Beograd,Blokovi
  • Motocikl: Afrika

Tek sad procitah... :'( :'( :(

 

Nisam poznavao coveka licno. Nikad ne ostavljam komentare u crnoj hronici, al sad moram.

 

Dok sam citao svojevremeno njegov putopis ``Riba zvana Vanda``, putopisac mi se suptilno i nenametljivo uvukao lagano pod kozu pa sam sa uzivanjem gutao ispisane redove. Divne slike sa putopisa...secam se dok sam citao putopis (tad jos nisam imao motor nego sam jos uvek mastao o njemu) ostala mi je upecatljiva slika gde Dzigi stoji izmedju nekih borova sta li je a iza njega more (ima ta slikica okacena na prethodnoj stranici)...Slika je poezija bez reci...more, suton, usamljeni motoras sa svojom masinom... Ponekad premotavam film unazad kako sam i zasto usao u moto svet jedna od stvari koje mi se motaju po glavi uvek bude i ta slika. Hvala moto druze.

 

Sad verovatno jases nekog krilatog Pegaza preko mora vecnosti...

 

Pocivaj u miru...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 303 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSF650S

Tek sad procitah... 0plac.gif:(

 

Nisam poznavao coveka licno. Nikad ne ostavljam komentare u crnoj hronici, al sad moram.

 

Dok sam citao svojevremeno njegov putopis ``Riba zvana Vanda``, putopisac mi se suptilno i nenametljivo uvukao lagano pod kozu pa sam sa uzivanjem gutao ispisane redove. Divne slike sa putopisa...secam se dok sam citao putopis (tad jos nisam imao motor nego sam jos uvek mastao o njemu) ostala mi je upecatljiva slika gde Dzigi stoji izmedju nekih borova sta li je a iza njega more (ima ta slikica okacena na prethodnoj stranici)...Slika je poezija bez reci...more, suton, usamljeni motoras sa svojom masinom... Ponekad premotavam film unazad kako sam i zasto usao u moto svet jedna od stvari koje mi se motaju po glavi uvek bude i ta slika. Hvala moto druze.

 

Sad verovatno jases nekog krilatog Pegaza preko mora vecnosti...

 

Pocivaj u miru...

Imaš tu sliku na 5-toj strani okačenu(možeš da je save-uješ, naravno ako želiš), to je slika sa mog i njegovog putovanja 2010, taman kada smo razapeli šator, on je stao ispred mene i ja videh kako stoji u "kontra svetlu" odmah sam znao da će slika biti fenomenalna, jedino što nisam znao, da će me ta slika zauvek od sada pa do kraja mog "druma" podsećati i na njegov poslednji gassss...naravno ima jako lepih slika i sa njegovog solo putešestvija pod sada već antologijskim naslovom "riba zvana vanda"

Evo i i ovde informacija, da ne deluje pretenciozno i u neku ruku nepošteno možda prema nekim drugim kolegama koje su nas takođe napustili, ali ovo, nekako se nametnulo samo po sebi , ideja nije moja već nekih drugih kolega bajkera(naravno da mi je mila)reč je naime o jednoj vožnji, danas sam se video ponovo sa Džigijevim starijim bratom, i on se slaže da se u prvim lepšim danima marta meseca napravi jedna mala vožnja u frušku goru do ležimira i džigijevog omiljenog mesta vikendice, da se popije po jedna rakija, malo ljudi sretnu i prisete sebe i džigija u medjusobnom razgovoru pa nazad na mišeluk....bit će te obavešteni na vreme, pa ko oseti želju i potrebu dobro je došao...odjavljujem se do daljnjeg.

  • Podržavam 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Velika šteta i tuga neopisiva. Teško je poverovati. Džigi, čovek čiju smo ljubavnu priču s Vandom s uživanjem čitali.

Nek su ti široki putevi nebeski prijatelju. Porodici i njegovom prijateljima moje najiskrenije saučešće...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • lone wolf, 520 postova
  • Lokacija: Kumane(prašnjavi drumovi Banata)
  • Motocikl: Suzuki LS 650 , Suzuki GSXR 750 , Suzuki GSX1300R

Dosta puta me nasmejao sa njegovim komentarima,nisam ga poznavao ali videlo se da je bio ok lik.

 

Saučešće porodici i prijateljima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

Saučešće porodici i prijateljima.

 

Lično ga nisam upoznao, samo preko foruma, kroz njegove poučne postove, priče, doživljaje i pokoje prepucavanje. I šokiran sam ovom vjestima.....ne znam šta da kažem, sem da je ovo veliki gubitak, ode mlad čovjek, faca, laf......

U zagrobni život ne vjerujem, ali vjerujem da će Džigi nastaviti da živi kroz svoja djela, mnoge poučne postove(znanje) koje je nesebično podjelio po forumima i u srcima ljudi koji su ga poznavali

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 461 postova
  • Lokacija: Beograd-jug
  • Motocikl: Yasmina TDM '97

Nisam bio pri kompu 15-ak dana, sad tek videh.... :'( :'( :'(

 

Strasni peglaj nam nebo, kao sto si asfalt !

 

Saucesce porodici i prijateljima...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: NOVI SAD
  • Motocikl: Vstrom T-Max 500

Počivaj u miru DŽIGORE!... Nemogu da verujem da nas je napustio znamo se više od 25 godina prvi je probio led u našem društvu sa japanskim motociklom Hondom 250 koju smo svi probali u to vreme 80 i neke to je bila senzacija prvi japanac!!! a mi svi vozili tomose bt,apence itd.

 

Nemogu da verujem da nas je napustio, nesvakidašnji lik pun čudnih izraza, uvek spreman za šalu,drugarski savet i šta reći više... :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: http://www.youtube.com/watch?v=t-JcFnq_Tok
  • Motocikl: Bajs, KLE500

Sad video...

Bem ti život...

Bar je ostao spomen - za njegove priče poželeh da su moje - a nisam jedini!

 

Saučešće svima!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja