Jump to content

Moto Zajednica

Skupljanje polovne garderobe za dom u Kulini

Recommended Posts

  • Bandolerosi, 816 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suvozačica na TDM-u

Kao što rekoše moji "saborci" :zdravo: danas je uspešno završena još jedna akcija! :takoje: Jako mi je drago da smo Deni i ja i ove godine bili deo iste.

 

Donacije koje su prikupljene i odnete Domu u Kulini zaista znače i srca su nam svima puna radosti kao i svima vama zbog toga što smo i ove godine mogli bar malo da im pomognemo! :takoje:

 

Žiko56 danas si još jednom pokazao koliko si čovek vredan poštovanja! :takoje: Junak si i heroj današnjeg dana! :care: Zbog toga što si nam se danas pridružio na motoru....ali i zato što se na tom istom tvom motoru nalazila tolika garderoba i obuća prikupljena za štićenike Doma u Kulini!!! Svaka ti čast još jednom! :zdravo:

 

Veliki pozdrav za sve učesnike akcije i hvala Nataši , Dakiju, Žiki 56, Arakisu, Žariću i Drillingu na divno provedenom danu! Svi ste zaista bili sjajno društvo danas!!! :zdravo:

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Пријатељ, 365 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XT 1200 super tenere

Moje je veliko zadovoljstvo da sam danas dan proveo na ovakav način. Lepo ručasmo,divno se ispričasmo. Pre svega i na moju veliku radost upozadoh jednog divnog čoveka,Žiku 56.

Hvala Bogu i vama dragi drugari što sam danas proveo koristan dan,za koji su Arakis i Driling najzaslužniji.

Žika je stvarno ostavio utisak, da moram još dugo razmišljati.......

Koliko života i pozitivnosti, stvarno nemam reči. Hvala svima, još jednom.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 954 postova
  • Lokacija: Batajnica
  • Motocikl: DL1000 K8

Prvo jedan veliki pozdrav za Žileta 1care.gif Junaka današnje akcije.

 

Ostalim drugarima hvala na današnjem druženju i lepo provedenom vremenu koje mi dosta znači da pred put napunim baterije 0takoje.gif

 

Pozdrav i hvala svima koji su na bilo koji način podržali današnju akciju sledećih mesec dana vidimo se virtuelo iz Afrike 1zdravo.gif

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3497 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Dobar razlog, dobri ljudi, dobra volja! Ispunjeni uslovi za lep doživljaj!

Hvala svima na prelepom doživljaju i druženju. Ovako nešto ne treba propustiti ni po koju cenu.

 

A ja se već osećam neprijatno zbog ovolikih pohvala. A i počinje da me ' vata stra' da ne dođe do prevelike popularnosti, pa da navale obožavateljke, pa ....!? A ja sam ipak čovek u godine!

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 816 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suvozačica na TDM-u

Dobar razlog, dobri ljudi, dobra volja! Savim dovoljno za lep doživljaj!

Hvala svima na prelepom doživljaju i druženju. Ovako nešto ne treba propustiti ni po koju cenu.

 

A ja se već osećam neprijatno zbog ovolikih pohvala. A i počinje da me ' vata stra' da ne dođe do prevelike popularnosti, pa da navale obožavateljke, pa ....!? A ja sam ipak čovek u godine!

 

 

 

 

Žiko, nema šta da ti bude neprijatno kad je sve što smo napisali apsolutna istina .Takav utisak si ostavio na sve nas! :takoje: Takođe mi je drago da ti Arakise tako dobro i zdravo izgledaš!! Nega tvoje Goce je čistu desetku! :takoje: Prenesi joj moje pozdrave i poljupce!! :zdravo:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 171 postova
  • Lokacija: Gun Hill
  • Motocikl: Keeway Superlight 150

Bravo ljudine. :care:

Svaka cast, skidam kapu. :care:

Da ste zivi i zdravi i uvek tako orni da i po najvecem kijametu pomazete onima kojima je pomoc neophodna. :takoje:

 

 

Ziko, junacino, alal ti vera. :takoje: :takoje: :takoje:

 

:zdravo:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja