Jump to content

Moto Zajednica

Potera u Češkoj

Recommended Posts

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

nijedan razlog ne postoji za ovako kretensku voznju cime su ugrozili i zivot motocikliste i bezbednost ogromnog broja potencijalnih pesaka i ostalih vozaca

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2759 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Bezao je , ali za tako nesto treba i iskustva i m.da! Vise je on kocio dok se provlacio, negio oni autom. Jos ovakav saobracaj i autoput, pa mogao je da nestane.

 

Ne opravdavam bezanje od policije, da se razumemo!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5541 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Osim klasicnog kurcenja, ne postoji ni jedan valjan razlog zbog koga su uopste poceli da ga jure. Nije uradio nista sto inace motoristi ne radi svaki dan. Cak mi se cini da u pocetku ni on nije provalio da ga jure.

A to sto im je dozvolio da ga uhvate, ako je vec poceo da bezi, je njegov problem.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1665 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: triumph tiger 1050

nijedan razlog ne postoji za ovako kretensku voznju cime su ugrozili i zivot motocikliste i bezbednost ogromnog broja potencijalnih pesaka i ostalih vozaca

 

Ovakav pristup policije je razumljiv jedino ako je ovaj lik na motoru serijski ubica. Ne mogu da shvatim da u prvom delu klipa onako ludacki voze kroz centar, a na kraju je motociklista imao srece, jer je tako lepo mogao da cepne glavom onaj stub od ulicne rasvete. Policija, posebno sam primetio u SAD-u po svaku cenu juri svakog.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 450 postova
  • Lokacija: v.gradiste
  • Motocikl: V2- americki

Jebes ovo otkad su uveli kablovsku i satelit panduri se nagledali americkih filmova pa utripovali da mogu da gaze kako hoce :neznam: Moglo je bar dvoje troje da pogine da bi navatali budalu bez tablica >:( Kolji svinju za kilo mesa :rat2:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3622 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

I meni deluje kao da u pojedinim trenucima namerno dozvoljava da ga stignu!? A da bi neko (pa bila to i policija) motociklistu namerno izgurao sputa i oborio ga (što je ravno pokušaju ubistva), zaista mora da ima mnooogo jak razlog. Iz ovoga što se vidi na snimku takav razlog ne postoji. Jedino ako im je dojavljeno da se radi o nekom opasnom tipu pa su rešili da ga po svaku cenu uhvate (ili ubiju).

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

Moram priznati da su ga kulturno izgurali sa puta.

Samo mali dodir,jer znamo da bi ga jače guranje,zadnjeg kraja motora,oborilo pravo pod auto.Iznenadili su me suptilnošću.

Svi mislimo da su ga bez razloga počeli juriti,ali vidite da nije imao tablicu,a tamo čim ne poštuješ zakon ti si kriminalac :ph34r: .A sa kriminalcima nema milosti. :dexterr:

To su pravila u Evropi.

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 507 postova
  • Lokacija: Beograd - epicentar
  • Motocikl: BMW R1150RT

:ph34r: .A sa kriminalcima nema milosti. :dexterr:

To su pravila u Evropi.

 

Osim ako si ratni kriminalac >:(

 

Ma pun mi je više Q njihovog (a i šire), prava i pravde <_<

  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

:ph34r: .A sa kriminalcima nema milosti. :dexterr:

To su pravila u Evropi.

 

Osim ako si ratni kriminalac >:(

 

Ma pun mi je više Q njihovog (a i šire), prava i pravde <_<

Razumem te ali to je već politika! :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2759 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Ne znam kako bi se sve ovo moglo okarakterisati, ali nemaju oni pravo da ugrozavaju bezbednost. Svesni smo svi da oni to rade, ali bas u ovolikoj meri!!!! :(

Koliko su pesackih presli, sta bi bilo da je neko prelazio? Verovatno se ne bi znalo za ovaj snimak, ili bi bilo "covek motorom naterao pesake na smrt!"

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Ја бих дозволио полицији да пуца у овакве изгреднике...шта он је сад као неко мудо, вози мотор па као неће да ме јуре?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 617 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha SR250 Honda NTV650

А откуд су они могли да знају да није масовни убица или нешто слично? Пази, они су правили прекршаје? Јесте, ишли су одмах за бегунцем, а он баш ухватио зелени талас, паз да није. Толико му је било свеједно дал ће да умакне да је на крају склизнуо са зелене површине на банкину? Што више бежиш, то си сумњивији. Не контам, зар стварно мислите да за таквим ликом не треба да се организује потера? Кад иза њега урла сирена, блинка на све стране, а он мајстор зажди? Добро је прошао, били су пажљиви како је могло да прође.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6342 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Ја бих дозволио полицији да пуца у овакве изгреднике...шта он је сад као неко мудо, вози мотор па као неће да ме јуре?!

Sta je s'tobom ? Da pucaju u coveka zbog saobracajnog prekrsaja ??? Da neko izgubi zivot zato sto mu ga je malo dao po gasu ?

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1665 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: triumph tiger 1050

А откуд су они могли да знају да није масовни убица или нешто слично? Пази, они су правили прекршаје? Јесте, ишли су одмах за бегунцем, а он баш ухватио зелени талас, паз да није. Толико му је било свеједно дал ће да умакне да је на крају склизнуо са зелене површине на банкину? Што више бежиш, то си сумњивији. Не контам, зар стварно мислите да за таквим ликом не треба да се организује потера? Кад иза њега урла сирена, блинка на све стране, а он мајстор зажди? Добро је прошао, били су пажљиви како је могло да прође.

 

Najcesce napaljeni klinci daju veci gas pa i ne primete pandure, a kada ih primete, zbog adrenalina ili nedostatka mozga, ne znam ni sam, umesto da stanu i da se izvinjavaju, oni krecu u ovakve potere. Masovni ubica 99,99999% nije, a posto mu je notor neregistrovan, postoji veca verovatnoca da je ukraden. Samo me zanima da li je po tebi taj motor vredan zivota nekog deteta kojeg su i motociklista bez mozga i panduri mogli da pokupe, ili neke porodice u kolima na auto-putu?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 617 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha SR250 Honda NTV650

А откуд су они могли да знају да није масовни убица или нешто слично? Пази, они су правили прекршаје? Јесте, ишли су одмах за бегунцем, а он баш ухватио зелени талас, паз да није. Толико му је било свеједно дал ће да умакне да је на крају склизнуо са зелене површине на банкину? Што више бежиш, то си сумњивији. Не контам, зар стварно мислите да за таквим ликом не треба да се организује потера? Кад иза њега урла сирена, блинка на све стране, а он мајстор зажди? Добро је прошао, били су пажљиви како је могло да прође.

 

Najcesce napaljeni klinci daju veci gas pa i ne primete pandure, a kada ih primete, zbog adrenalina ili nedostatka mozga, ne znam ni sam, umesto da stanu i da se izvinjavaju, oni krecu u ovakve potere. Masovni ubica 99,99999% nije, a posto mu je notor neregistrovan, postoji veca verovatnoca da je ukraden. Samo me zanima da li je po tebi taj motor vredan zivota nekog deteta kojeg su i motociklista bez mozga i panduri mogli da pokupe, ili neke porodice u kolima na auto-putu?

 

На то питање би пре свега требало да одговори онај који је бежао, а мислим да га је требало укотвити јер га за туђу безбедност очигледно и иначе боли уво. Хајде сви ви који мислите да га није требало гонити напишите како бисте га ви на месту полицајаца зауставили? Или, какав одговор би смислили, за своју савест а и према другима, да не покушате да га зауставите а он, не дај Боже, некога покупи пар улица касније?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

a ti što bi uveo pucanje? da ne bi ti možda gađao čoveka koji beži jer te možda zna, i zna kakva ti je narav kad si ljut, pa računa da mu je bolje da ako može zbriše? i da li bi ti, stao ili bi bežao nekome, ako znaš da te juri da bi tebi uradio ono što bi ti njemu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 617 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha SR250 Honda NTV650

Аха, лепо је само се препуцавати мишљењима са два потпуно супротна краја. Шта бисте радили да сте били на месту полицајаца?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja