Jump to content

Moto Zajednica

Tablet toshiba at100 16 gb nov!

Recommended Posts

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

Ne znam ni sto sam ga kupio 0stabre.gif Star je oko 2 meseca jedva i koriscen skoro pa i nije... Cena neka bude 90% od novog, dajem futrolu uz njega ima i garanciju No matter what tako da ko ga uzmi je zasticen i od njegove kradje( znaci sta god da mu se desi dobije drugi za dz!!!) slike cu posle da stavim on je neostecen..<br style="color: rgb(28, 40, 55); font-size: 14px; line-height: 21px; ">e da toshiba at 100 16gb

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

Meni je extra stvar, i bolja jje od laptopa po meni ( u mom slucaju je cak i jace od nejga :D ) ali ja sam na kompu non stop ni laptop ne koristim a tablet i ne stizem... A bolje da ga prodam nego da gubim na ceni i da stoji samo ovde :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Suzana GSXR 750 K8

Cek sad ti odes u radnju i kazes ukrali mi lap i oni ti daju nov?? Odes i u muriju cisto da prijavis. Pa tako mozes u nedogled

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

na tu neku foru. :) inace sto kaze prodavac kupaj se sa njim ako hoces ako rikne menjaju ti ga . Mada je malo zajebano sto se kradje tice moraju oni sve zivo da provere... Da je lako ja bi imao 20 komada vec :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Suzana GSXR 750 K8

hahahaha Pa realno kako mogu da provale? Kazes zaboavio sam ga na klupici u nekom parku :D

 

Ovaj das nekom drugaru ili prodas nekom drugaru i cao :D Trebao sam da kupim nesto tosibino :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 751 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: yamaha fz 750 genesis

I ja cu telefone,pa makar neki ugradio na motor za navigaciju!Samo nokia n96 ima memorije svoje ko tvoj tablet! :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja