Jump to content

Moto Zajednica

Dual sport/enduro

Recommended Posts

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KtM

Hocu da uzmem neki motor do 650cc. Da bude 50-50% on i off road, polovan, ne nov. Vozio bih po gradu, neka kraca tura i vikend suma itd... Razmisljao sam puno o DRZ400S ali njega nema u oglasima nigde. Svidja mi se jako KTM 690R ali je on skup i na kraju XT660R. Jel imate mozda jos neki predlog sta bih mogao da gledam ali da ga ima kod nas... Hvala...:takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1410 postova
  • Lokacija: Beograd/Kraljevo
  • Motocikl: Husaberg FE 400, Honda Varadero 1000, Honda CRF300L

XR 600, XR 650, KLX 650,.... (cisto da pomenem zapostavljene firme).

 

Takodje ja bi licno i bilo koji LC4 noviji uzeo u obzir

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KtM

XR 600, XR 650, KLX 650,.... (cisto da pomenem zapostavljene firme).

 

Takodje ja bi licno i bilo koji LC4 noviji uzeo u obzir

 

Kad si vec pomenuo Honde, koje su razlike izmedju xr650L I R, slabo se razumem :) Hvala. A sto se tice LC4 jel moze prestige da se prepravi u enduro i koliko bi kostalo tako nesto?:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1410 postova
  • Lokacija: Beograd/Kraljevo
  • Motocikl: Husaberg FE 400, Honda Varadero 1000, Honda CRF300L

XR 600, XR 650, KLX 650,.... (cisto da pomenem zapostavljene firme).

 

Takodje ja bi licno i bilo koji LC4 noviji uzeo u obzir

 

Kad si vec pomenuo Honde, koje su razlike izmedju xr650L I R, slabo se razumem :) Hvala. A sto se tice LC4 jel moze prestige da se prepravi u enduro i koliko bi kostalo tako nesto?:takoje:

 

Ovo prvo pitanj eti rekose nik i Dzimi.

Ovo drugo, moze al napatices se. Cifra tesko da bi bila ispod 400-500e (i to ono da se iscimas dobro, bas dobro ;) ). Jedino ako zelis da imas i supermoto i enduro. Ja licno vise nista ne prepravljam :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Balkan Hard Enduro, 600 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sherco SER 300 Factory, Beta 300RR, Husqvarna Te300i

Ovo je enduro prepravljen u sm,prakticno ti trebaju samo tockovi,i sve uz njih sto ide, mozda jos koje sitnice i sitna stelovanja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KtM

Ovo je enduro prepravljen u sm,prakticno ti trebaju samo tockovi,i sve uz njih sto ide, mozda jos koje sitnice i sitna stelovanja.

 

Hvala Jimmy na brzom odgovoru :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5472 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

 

 

Ovaj DR 650 SE se pravi od 96. i jedan je od najboljih dual/enduro motora koji postoje, za razliku od ranijih modela koje ne bije takav glas. Dosta je redak jer se nije prodavao u Evropi, mada se u npr. Americi prodaje jos uvek. Vrlo cesto je motor izbora za adventure bikere. Kada sam kupovao XT-a, ovo mi je bio prvi tip, ali nisam mogao da ga nadjem.

Da se ja pitam, ako je u dobrom stanju, ja ne bi trazio dalje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1320 postova
  • Lokacija: okolica Osijeka, RH
  • Motocikl: Tuareg 660

 

 

Ovaj DR 650 SE se pravi od 96. i jedan je od najboljih dual/enduro motora koji postoje, za razliku od ranijih modela koje ne bije takav glas. Dosta je redak jer se nije prodavao u Evropi, mada se u npr. Americi prodaje jos uvek.

 

Kako nije, prodavao se, bio je u HR skup ko zlato, ima ga jedan poznanik, super

motor ( za razliku od starih 650 do 1996, kako kažeš ). :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 707 postova
  • Lokacija: podgorica,mne
  • Motocikl: uvijek prljava Honda xr650r

Ovaj xr je vise nego korektna cijena i ja sam bio zainteresovan za njega i malo se raspitivao. Prethodni vlasnik je toliku kur.inu uvalio ovom momku koji je uvalio u motor 1000i kusur e da bi ga sredio ako ga budeš gledao povedi dva majstora.

Ovakav dr650 ima naš drugar i drug član kawazoki. On ga je sredio za sebe i možda bi ga i prodao. Ja još u životu nisam vidio tako sređen motor - sjedi i na put oko svijeta od par godina. Prednja viljuska od drz-a , pozadi ohlins, auspuh , acerbis rezervar od 24l , ma još brdo opreme a možda bi ga prodao

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KtM
1351149594[/url]' post='1388042']
1351116456[/url]' post='1387960']

http://www.moto-berz...se-oglas-61549/

Ni ovaj ne izgleda lose

 

 

Ovaj DR 650 SE se pravi od 96. i jedan je od najboljih dual/enduro motora koji postoje, za razliku od ranijih modela koje ne bije takav glas. Dosta je redak jer se nije prodavao u Evropi, mada se u npr. Americi prodaje jos uvek. Vrlo cesto je motor izbora za adventure bikere. Kada sam kupovao XT-a, ovo mi je bio prvi tip, ali nisam mogao da ga nadjem.

Da se ja pitam, ako je u dobrom stanju, ja ne bi trazio dalje.

 

Hvala dr. Nego koliko on trosi? Cuo sam da XR650 trosi malo vise, a za suzuki ne znam... I motor je presao 25.000 km sto nije malo... Ne znam da li su izdrzljivi, ima li nekih kvarova glupih itd... Ako neko od vas zna super :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 268 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: (Vertemati) Vor EN400 enduro

Ovaj xr je vise nego korektna cijena i ja sam bio zainteresovan za njega i malo se raspitivao. Prethodni vlasnik je toliku kur.inu uvalio ovom momku koji je uvalio u motor 1000i kusur e da bi ga sredio ako ga budeš gledao povedi dva majstora.

Ovakav dr650 ima naš drugar i drug član kawazoki. On ga je sredio za sebe i možda bi ga i prodao. Ja još u životu nisam vidio tako sređen motor - sjedi i na put oko svijeta od par godina. Prednja viljuska od drz-a , pozadi ohlins, auspuh , acerbis rezervar od 24l , ma još brdo opreme a možda bi ga prodao

 

Stvarno sve pohvale za DR od kawazokija, bili smo na voznji zajedno i stvarno je motor vrhunski. Skoro sam ga video, nazalost iz kola, tamo negde oko valjeva, ma vozi covek samo bije.:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ENDURO, 1344 postova
  • Lokacija: Vrčin
  • Motocikl: Honda XR600R

XR650R je prilično jači od drugih navedenih motora, samim tim je malo skuplji za održavanje i češći su servisni intervali, imaj to u vidu. A ide k'o babaroga :ooo:

Uživo nisam video nijednog tako da bih voleo da čujem iskustva kolega sa foruma :Six:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2996 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: K5Tan600A

XR650R je prilično jači od drugih navedenih motora, samim tim je malo skuplji za održavanje i češći su servisni intervali, imaj to u vidu. A ide k'o babaroga :ooo:

Uživo nisam video nijednog tako da bih voleo da čujem iskustva kolega sa foruma :Six:

Evo malog klipa snimljenog PRVOG dana kad sam ga uzeo... i sad mi je OSMEH na licu kad se setim!

 

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Baranda
  • Motocikl: Yamaha Tracer 900 GT '20

Ova Aprilija ima Minerelli agregat od 659ccm sto koristi Yamaha u MT03, XT660 i XTZ660....mislim da se onda zna o cemu se radi 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja