Jump to content

Moto Zajednica

15. Moto GP Motegi, Japan

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 285 postova

@3006. nisam ni pomislila da si paranoik. :zdravo:

 

Vec sam vidjala da se neki vozaci, iz nizih klasa, vracaju u garaze, iako su posli na stazu. I to vozaci koji nisu u vrhu.

 

Znam da ti nije svejedno sto Lorenco ne pokazuje vise "zube", ali ako bude "stani-pani", opet ce on biti onaj stari.

 

Trenutno je maleni Dani onaj koji ide na sve ili nista i zbog toga zasluzuje ovoliko paznje.

 

Sto se tice Dzarvisa, izvini, ali mislim da mu nema ravnog.......moje licno misljenje. Taj covek, njegova faca, toliko iritiraju da je to neverovatno.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 666 postova

A i podržao je Lorenca umesto Rosija, na doktorovu stranu stao Furusava i završilo se kako se završilo. To mu većina nikada neće oprostiti.

Znam da mogu vozači da se vrate u garaže, nije to krug za zagrevanje, nejasno mi je šta su mu to dolivali u rezervoar... Nešto mi nelogično da su ga pustili na stazu sa manje goriva... Opet, nelogično i da su nešto muljali tako očigledno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1497 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: YZF-R1

Pedrosa? Pa makar pola grida je zasluzilo vise tu Hondu sto mu medju nogama na kojoj ce i penziju docekati. Parola mu je "tako blizu a tako daleko". Ne cenim ga uopste!

Izgleda da je u nekoj nastranoj vezi sa svojim sefom (dominant kombinacije i tako to). Svako ima svoju racunicu.

Stoneru da se pita odavno bi bio na pecanju sa Adrijanom da mu redi šarana. Verujem da ce dati sve od sebe,bez "pomoci" malenom dzokeju.

Za mene je A.Puig ipak sampion međ' ljigama!

To za dolivanje,mozda trosi mesavinu : )

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: Staro selo

I meni bre sve nešto u glavi da se radilo na tome da mu omoguće da koristi dodatni agregat. A što se boldovanog tiče, pa koja to pravila postoje koja Dorna neće prekršiti ako bude smatrala da treba?

 

Tako je, postoje neke nepredvidjene okolnosti i situacije koje nisu obuhvacene pravilnikom kad se prave izuzeci, obicno se primenjuju samo na vodece vozace iz fabrickih timova MotoGP :) Pricalo se o tome ali ja se ne secam da je na kraju dozvoljen jedan novi agregat, ko zna nek kaze nesto vise...

 

PS. Na moju srecu, dobio sam u Italiji sad za vikend 10tak Rosijevih postera, on i Hayden su na posteru a Generali je sponzor. Ako nadjem na netu poster ostavicu link, ako ne slikacu. Ja cu zadrzati 2, a ostali Rossijevci, javite se kome treba da sacuvam... Jedan je rezervisan takodje za to crank-a :)

 

Poz

Obavezno jedan , ako ima !

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 216 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSXR K9 1000 ccm

Ima jos par komada, sacuvao sam 2 za vas (Fredi, MC racer), i jos 3 za ove ljude koji su se javili preko PM (Cyber, Ponocni...)

 

Ja sam kod Delta city-ja, kad hocete svratite da uzmete...

 

Poz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 216 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSXR K9 1000 ccm

Ako neko nije gledao, može ovde da vidi "jedinstven" slučaj da vozač zaboravi da ubaci u brzinu pre starta. Mark Marquez, Motegi:

 

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=UKsjHj2kLGs

 

 

Dobar vozac ali masina dosta bolja od konkurencije...

 

Ps. Svi posteri su podeljeni ili rezervisani. Evo cisto da izgledate kako izgleda mada je losa slika slikana telefonom u mraku...

IMAG0670.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: Staro selo

Ima jos par komada, sacuvao sam 2 za vas (Fredi, MC racer), i jos 3 za ove ljude koji su se javili preko PM (Cyber, Ponocni...)

 

Ja sam kod Delta city-ja, kad hocete svratite da uzmete...

 

Poz

Hvala , hvala , javljam se kad budem krenuo do BG

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja