Jump to content

Moto Zajednica

Sve popularniji NAKED motori kod nas

Recommended Posts

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: KRALJEVO
  • Motocikl: SUZUKI V-STROM 1000 ; honda x8rs

Dali i mi u nasoj lepoj SRBIJI u korak pratimo evropske trendove sve popularnijh naked tj.golih motora  ??? ??? ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

U Srbiji mozda,ali u Montenegrini veliki guru Veci je presao pod okrilje oklopa. ;D

 

A neki su se opet, prebacili na enduro motore... ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Moguće, moguće... Polako fatamo korak (koliko nam se pruža novčaniki) sa ostalim svetom, sve je više ovih sajber-špicasto-ćoškastih nazovi-nakeda, na koji se loži raja. Ima i onih ''pravih'' sa 2 okrugla cajgera i 4 očigledna cilindra, ali mi se čini da im zadnjih par godina trend nije naklonjen kao ovima  kockastima... Za sve je kriv onaj odvratni FZ6-N... :'( :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 375 postova
  • Lokacija: Mačvanska Mitrovica

Moguće, moguće... Polako fatamo korak (koliko nam se pruža novčaniki) sa ostalim svetom, sve je više ovih sajber-špicasto-ćoškastih nazovi-nakeda, na koji se loži raja. Ima i onih ''pravih'' sa 2 okrugla cajgera i 4 očigledna cilindra, ali mi se čini da im zadnjih par godina trend nije naklonjen kao ovima  kockastima... Za sve je kriv onaj odvratni FZ6-N... :'( :'(

;D ;D

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2659 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

Jeste videli novi bmwr1200r naked? ima samo 180kg^^

Klasika.

Samo nije 180 nego 198 dry. Nije protiv BMW-a, nego ti se potkrala greska. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova

Jeste videli novi bmwr1200r naked? ima samo 180kg^^

Klasika.

Samo nije 180 nego 198 dry. Nije protiv BMW-a, nego ti se potkrala greska. ;)

Jeste al ja mislim da taj sa 198 kako ti kazes je sa abs ili jos necim. Video sam motor, toliko je lagan i jednostavan da moze i malo dete da ga vozi hehe

Pozicija vozaca je klasicna za bmw, udoban..sta drugo da ti kazem malo je falilo da ga kupim, al sam se odlucio za rt na kraju. Mada da skratimo pricu ko ne voli rt ili nemoze da priusti 1200cc honda dauville 680cc je odlicno resenje. On je neunistiv isto koliko i pan isto koliko i rt jedino sto ima povremeno odrzavanje kardana. Onaj bmw r850r izgleda ko iz 50-tih i ne svidja mi se mnogo kosta za malo kvaliteta koje ima..oustalom odgovara ljudima koji ce da voze motor jednom nedeljno a da glancaju svaki drugi dan hehe kome jos to treba?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

Dali i mi u nasoj lepoj SRBIJI u korak pratimo evropske trendove sve popularnijh naked tj.golih motora   ??? ??? ???

Ma kakvi crni evropski trendovi , kod nas se priznaje samo plastika

Konkretno u Krusevcu 95% motora su plastikaneri , ko vozi bilo sta drugo (naked,custom,enduro...) gledaju ga sa podozrenjem ...  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova

Dali i mi u nasoj lepoj SRBIJI u korak pratimo evropske trendove sve popularnijh naked tj.golih motora   ??? ??? ???

Ma kakvi crni evropski trendovi , kod nas se priznaje samo plastika

Konkretno u Krusevcu 95% motora su plastikaneri , ko vozi bilo sta drugo (naked,custom,enduro...) gledaju ga sa podozrenjem ...  ;D

Zato se danas najvise sa plastikanera gine i pada!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

Moguće, moguće... Polako fatamo korak (koliko nam se pruža novčaniki) sa ostalim svetom, sve je više ovih sajber-špicasto-ćoškastih nazovi-nakeda, na koji se loži raja. Ima i onih ''pravih'' sa 2 okrugla cajgera i 4 očigledna cilindra, ali mi se čini da im zadnjih par godina trend nije naklonjen kao ovima  kockastima... Za sve je kriv onaj odvratni FZ6-N... :'( :'(

slazhem se hiljadu posto sa ovim!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja