Jump to content

Moto Zajednica

Put do Splita

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 84 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Tenere

Pozdrav svima,

 

Sledece nedelje planiramo do Splita (NS tablice) pa dalje prema Dubrovniku i Crnoj Gori. Jel ima neko da predlozi neko mesto gde su bajkeri dobrodosli da prenoce u Splitu, a da nije nesto preskupo. Dalje, kakvo vam je iskustvo vozikanja po Dalmaciji sa nasim tablama?

 

 

Hvala unapred,

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7070 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

mi se malo provozali iz Herceg Novog do Dubrovnika, nije bilo nikakve frke, doduse ipak smo iz preventive parkirali motore sa tablicama uz zid :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 75 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda VFR1200F

Ja sam sad u dalmaciji ali po rizicnim mestima tako da su me mestani naterali da skinem tablice...

Zadnjih par godina idem cesto od toga par puta ih nisam skidao ali gde god parkiramdalje od oka motor uz zid/tablicu tako da je nabolje skini mada me u zadru prosle godine pandur terao da je vratim...

Spavao sam svugde, u dubrovniku ce ti prici i nudi smestaj bezobzira na tablice

Ovako nigde nisam imao nekih neprijatnosti ali sam se trudio da ne privlacim preterano paznju iako svako od trenutka porucivanja pica znaju odakle si ... :)

Za split nemam predlog za nocenje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: MS 1000DS, Apeninac

Ja sam bio pre par godina i nisam imao neprijatonost ali moji prijatelji jesu,na par km od Splita kreten u vectri krenuo na njega,u Primostenu na plazi pretio konobar da ce "zaklat" jednog naseg a i u kampu u Kastelima isto se desilo jednom nasem clanu...mi smo isli na moto susret i nismo se bas osvrtali na sve te gluposti ali posle pocnes da razmisljas sta ti to sve treba u zivotu,ides negde da se provedes i ostavis pare a moras da pazis samo zato sto si pripadnik jednog naroda...pogledaj samo savete koje dobijas"pokri tablicu","mestani savetovali ",da li je sve to vredno icega???

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7070 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

ja sam cuo da je bila neka fora da su na granici izmedju HR i Srbije davali Hrvatske tablice bas namenjeno za turiste iz Srbije, u cilju da se olaksa boravak, tablice su bile Splitske, neznam sta je dalje bilo s tim duze vreme nisam nista cuo o tome

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 75 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda VFR1200F
1344864355[/url]' post='1352212']

Ja sam bio pre par godina i nisam imao neprijatonost ali moji prijatelji jesu,na par km od Splita kreten u vectri krenuo na njega,u Primostenu na plazi pretio konobar da ce "zaklat" jednog naseg a i u kampu u Kastelima isto se desilo jednom nasem clanu...mi smo isli na moto susret i nismo se bas osvrtali na sve te gluposti ali posle pocnes da razmisljas sta ti to sve treba u zivotu,ides negde da se provedes i ostavis pare a moras da pazis samo zato sto si pripadnik jednog naroda...pogledaj samo savete koje dobijas"pokri tablicu","mestani savetovali ",da li je sve to vredno icega???

 

 

"da li je vredno" stvar individualnog misljenja stava potrebe zelje i slicno...

A preporuke mestana su zarad "izuzetaka" koje ces lako naci u svakom delu bg-a recimo uoci derbija idi sa dresom/etiketom/zastavom jednog od dva kluba kroz pogresan kraj i nije nemoguce da se u najmanju ruku ogrebes za neprijatnost po meni taj pogresan kraj su neki delovi dalmacije gde kad imas obelezje mozes imati neprijatnos zahvaljujuci pojedincima... Pa moze se pomenuti i jadni Taton koji je na obilicevom platio glavom...

recimo nisam imao za 10 god nikakav problem sa cro ali jesam sa nasima a i u crnoj gori skoro pa svaki put kad sam isao od toga da me rampom frajer spucao u glavu pa do toga da me prodavac suvenira hteo da "nalupa" jer mu placam novcanicom od 100 eur! Jer on nije banka! A o policiji i da ne komentarisem sto svoja losa iskustva u cg a sto raznih drugara... Dok u cro su mi vise puta progledali kroz prste a i za sad nisam platio nikakvu kaznu...

izuzetaka ima svugde a gde god da si, pa i kuci, moras voditi racuna negde manje negde vise...jer u takvom vremenu i okruzenju zivimo

 

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • The Doctor, 1108 postova
  • Lokacija: Kačarevo
  • Motocikl: BMW K1200 GT, Yamaha FZS 1000 Fazer, BMW K1, R1

ja sam cuo da je bila neka fora da su na granici izmedju HR i Srbije davali Hrvatske tablice bas namenjeno za turiste iz Srbije, u cilju da se olaksa boravak, tablice su bile Splitske, neznam sta je dalje bilo s tim duze vreme nisam nista cuo o tome

Pa da u Zagrebu dobiješ po pički što si iz Splita :moto3: :moto3: :moto3:

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7070 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

ja sam cuo da je bila neka fora da su na granici izmedju HR i Srbije davali Hrvatske tablice bas namenjeno za turiste iz Srbije, u cilju da se olaksa boravak, tablice su bile Splitske, neznam sta je dalje bilo s tim duze vreme nisam nista cuo o tome

Pa da u Zagrebu dobiješ po pički što si iz Splita :moto3: :moto3: :moto3:

sto jes' jes' :lol::D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 212 postova
  • Lokacija: Beograd-Cerak,Banovo brdo
  • Motocikl: Yamaha R6

Iz godine u godinu mi se cini da je sve bolja situacija u Splitu jer dosta Beogradjana ide na Hvar. Mislim da je najrizicnije icu u Zadar i Sibenik sa Bg tablama. Inace jadranska magistrala je uzivanje za voznju :)Tu je prosle godine bila svetska prezentacija V stroma. Evo jednog snimka malo brze voznje na jadranskoj magistrali ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 270 postova
  • Lokacija: NOVI SAD
  • Motocikl: trenutno bez

Bio pre par godina na Makarskoj rivijeri motorom, bez ikakvih problema. Put preko Bosne za svaku preporuku... :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

ja sam cuo da je bila neka fora da su na granici izmedju HR i Srbije davali Hrvatske tablice bas namenjeno za turiste iz Srbije, u cilju da se olaksa boravak, tablice su bile Splitske, neznam sta je dalje bilo s tim duze vreme nisam nista cuo o tome

nisam cuo za takav slucaj a i pravno je nemoguc. realno budala ima svugdjeali im je postotak zanemariv i statisticki da ceš baš ti naletjeti na neku je jako mali. Split je ok ako se ne odigrava neka utakmica, Zadar i ja zaobilazim i to je to.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 171 postova
  • Lokacija: Amsterdam
  • Motocikl: SUZUKI gsxr 750

Fibra i cura mu nameravaju u ponedeljak na sličan put, ali u suprotnom smeru. Zapravo, ruta još nije najdetaljnije precizirana, ali bi se išlo kroz Bosnu i Hercegovinu na Dubrovnik / Ploče, a onda na severozapad. Oni planiraju Korčulu, Mljet i sl. pa lagano do Splita kampujući po ostrvima.

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/83695-neko-za-mljet/page__pid__1350937#entry1350937

 

Ja sam na "stend baju" i 99% idem sa njima, ali se ne bih zadržavao, već čim pre istraživao neke lepe plaže i smeštaj blizu njih na Visu, Rabu i Cresu; nešto kao izvidnica za letovanje sa ženom i malim, koji bi došli kolima tamo gde nađem da je naj, naj.

 

Eto. Ako niste baš (pretpostavljam ti i cura, pisao si u množini) rigidni što se tiče maršrute, možete sa nama.

Što se putovanja po Dalmaciji tiče, u Zadru i Šibeniku sam prvi put posle rata bio '98. i evo me živ i zdrav. Od tada svake godine letujem u HR - jednom na Visu, a ostalo po raznim mestima po Istri, a na proputovanju svratim i do Zagreba, Križevaca, Čakovca da vidim prijatelje i rodbinu. Najpre ću se složiti sa onim što kaže Mačak-Bucko Bas!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 295 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: BMW F 650 GS

Evo iskustva iz prve ruke. S obzirom da mi bliska porodica zivi u Zagrebu i Zadru, mesečno putujem tamo. Putovo sam sve vreme od raspada YU do danas. Na žalost moja su iskustva veoma loša. U zadnjih 5 godina kola su mi 3 puta izgrebali raznim tekstovima, prošle godine su mi otkinuli prednej tablice. Nekoliko puta su mi pokazivali srednji prst u znak dobrodošlice. Prošle godine su mi pred Zadrom na pumpi rekli da za mene nema benzina. Naročito vole SO, NS i BG tablice. Bez obzira na sve ovo ja ipak i dalje idem tamo, ali ne letovati nego kod porodice. Moj savet je da ne ideš južnije od Rijeke, ako nemaš kod koga ostaviti vozilo. Na otocima je stvar nešto povoljnija. Inače veoma je neprijatan osećaj kada znaš da uglavnom nisi dobro došao. Ne želim uopštavati ljude ali ja godišnji provodim tamo gde mogu biti opušten, a ne da strepim hoće li nekom smetati moja "ekavica".

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Redovan, 181 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBR 600RR

Isao sam kolima pre koju nedelju i mogu ti reci da su iskustva prijatna. Ljudi se jako raduju jer smo ponovo krenuli da dolazimo i docekuju nas sa osmehom. U jendom muzeju je rodjaka pricala sa blagajnicom, da bi nakon izlaska kad smo i mi sa njom propricali pitala zasto nismo rekli da smo iz BG, ne bi nam naplatila kartu!! Tako da je sve ok generalno,ali svuda ima ekstrema, i kod nas pa i kod njih.

Srecno i trudi se da se koncentrises na odmaranje a ne tablice!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • taraba, 612 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: enduro

Srecno i trudi se da se koncentrises na odmaranje a ne tablice!!

...i u sebi ponavljaj:"ovde me svi vole kao svog rođenog".

Ako dobro odradiš mantru, može to da bude sasvim relaksirajuće

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Пријатељ, 365 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XT 1200 super tenere

Upravo se vratio,pre pola sata.Svratio sa porodicom do Dubrovnika.Parkirali na najboljem i najskupljem parkingu,po preporuci.Sve je super osim mog brisaca.Polomljen sto bi nas narod rekao nako.

Nisam se iznervirao ali je to zaista primitivno.Mogao bi vam pisati citave filozofije ali nekakvi kompleksi,pa to se zaista tesko leci.

Ja nikoga ne mrzim ali izgleda da drugi bas ne vole ili neznaju.......

Sa porodicom nikad vise,sam da.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Ja ne znam koji andrak idete kada je % verovatnoce neprijatnosti veliki.Toliko puta je bilo incidenata da svako zna da nije bezbedno.

 

Sent from my ASUS Transformer Pad TF300T using Tapatalk 2

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

Na osnovu iskustva mojih prijatelja i na osnovu licnog iskustva,mogu da iznesem jedan zajednicki zakljucak na relaciji Crna Gora-Hrvatska.

 

U Crnoj Gori nije problem pojedinac(ima dobrih i normalnih ljudi ), vec je "bolestan" sistem(konobari,prodavacice,radnici u posti,ljekari a policija pogotovo). Toliko kompleksasa na malom prostoru je jednostavno nepodnosljivo za moj "zivcani sustav". Ne pamtim odlazak u CG a da nisam imao neprijatno iskustvo. Citali smo i na forumu kako prolaze ljudi u tunelu(prica o ulju).Najgore je prosao moj prijatelj(zajedno sa jos 100tinjak turista) jer je proveo noc u Niksickoj policiji,gdje odveden direktno sa granice,da bi ga tamo neki kreten samo ispitao podatke iz licne karte(kazi ime oca,majke,godinu rodjenja a drzi licnu kartu ruci) i rekao mu "OK mozes ici". On poludio...Mene ubili provjeravajuci imam li neplacenih kazni itd... Vec dugo ne idem u Crnu Goru a pitanje je da li cu ikada vise i krociti... Slicne "uspomene" imaju moji najblizi,rodjaci i prijatelji,koji vec duze vrijeme "bojkotoju" Crnu Goru. Drugar koji je kupio stan u Herceg Novom,prodao ga je vec nakon prve godine koristenja i od tada rijetko odlazi u MNE...

 

U Hrvatskoj imam potpuno suprotna iskustva. Nikada niti jedna neprijatnost na granici(prelazio sam do sada bar 50tak puta). Na putevima ili gradovima ne pamtim gdje sam vidio patrolu(mozda su tu negdje u civilu). Samo jednom, poslije granice,zaustavila me carinska policija,najavili"dubinsku carinsku kontrolu". Prvo sto su me pitali,"kuda ste posli"?...a kada sam rekao da sam krenuo u Beograd u bolnicu, na neku kontorlu,nisu mi ni gepek otvorili,vec upisao podatke u neki rokovnik,"ispricao" se sto me zaustavio i pustili me da idem dalje... Ja ne poznajem nikoga ko je dozivio neko neprijatno iskustvo ali sam cuo da postoje ispadi pojedinaca prema pojedinim turistima zi Srbije. Supruga mi je iz Srbije. Prica ekavski(sumadijski :) )ali nikada nismo imali nikakvu neprijatnost zbog toga. Ona uglavnom zove i trazi smjestaj,placa racune po hotelima i restoranima :) i svi su extra ljubazni...

 

Sve ovo su moja licna iskustva kao i iskustva mojih najblizih prijatelja. Nije mi namjera da vrijedjam bilo koga vec samo prenosim nase utiske...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2493 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Sve je to lepo ali ja ne mogu a i neću da idem na odmor a da mi negde u mozgu iz pozadine svirucka alarm i da mi prolaze misli tipa pričaj malo tiše,onaj me nešto čudno gleda a ne daj bože da mi neko uputi neku sitnu provokaciju a žena i deca stoje uz mene - kako reagovati pognuti glavu i pobeći kao p.... ili odreagovati kako bih inače odreagovao.

Nekad sam i ja,do rata,sa mojim roditeljima letovao na na tom delu Jadrana i imam samo lepe utiske ali posle rata sve je to postalo jako daleko i strano za mene.

Dovoljna mi je konstatacija moje rodbine kad sam pre 3 godine dolazio kod njih kolima i oni mi rekli nije frka ali ti ipak parkiraj auto u našu garažu a vozi naš auto gde ti zatreba.To mi je bilo dovoljno.

Slažem se da svuda ima budala i extrema ali kod njih ih ima bar 100 puta više nego kod nas.Takođe znam primere mojih poznanika koji su imali neprijatnosti na letovanju počev od konabara,prodavnica i boravka na plaži i to u delovima koji važe za "pitomije".

Tako da ja za svoje pare idem tamo gde me gledaju kao pravog turistu i mogu da opustim mozak jer sam i za to dao pare.Džaba su meni sve priče o njihovoj dobrodošlici i dobronamernosti kad ja znam šta mi misli bar dobar deo njih.

I na kraju moje lično mišljenje je da 99% neću nikad letovati u Hrvatskoj jer za te pare,da se ne lažemo nisu ni malo jeftini,mogu otići na bolja mesta i uživati u odmoru sa prijateljima i porodicom.:zdravo::zdravo:

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

Sve je to lepo ali ja ne mogu a i neću da idem na odmor a da mi negde u mozgu iz pozadine svirucka alarm i da mi prolaze misli tipa pričaj malo tiše,onaj me nešto čudno gleda a ne daj bože da mi neko uputi neku sitnu provokaciju a žena i deca stoje uz mene - kako reagovati pognuti glavu i pobeći kao p.... ili odreagovati kako bih inače odreagovao.

Nekad sam i ja,do rata,sa mojim roditeljima letovao na na tom delu Jadrana i imam samo lepe utiske ali posle rata sve je to postalo jako daleko i strano za mene.

Dovoljna mi je konstatacija moje rodbine kad sam pre 3 godine dolazio kod njih kolima i oni mi rekli nije frka ali ti ipak parkiraj auto u našu garažu a vozi naš auto gde ti zatreba.To mi je bilo dovoljno.

Slažem se da svuda ima budala i extrema ali kod njih ih ima bar 100 puta više nego kod nas.Takođe znam primere mojih poznanika koji su imali neprijatnosti na letovanju počev od konabara,prodavnica i boravka na plaži i to u delovima koji važe za "pitomije".

Tako da ja za svoje pare idem tamo gde me gledaju kao pravog turistu i mogu da opustim mozak jer sam i za to dao pare.Džaba su meni sve priče o njihovoj dobrodošlici i dobronamernosti kad ja znam šta mi misli bar dobar deo njih.

I na kraju moje lično mišljenje je da 99% neću nikad letovati u Hrvatskoj jer za te pare,da se ne lažemo nisu ni malo jeftini,mogu otići na bolja mesta i uživati u odmoru sa prijateljima i porodicom.:zdravo::zdravo:

citiram samo zadnji post kolege ZEMZEM mada se ovaj moj komentar odnosi na još nekoliko iz ove teme.

1. ovakve sugestije niti malo ne doprinose smirivanju situacije između SRB i HR.

2. osobni primjeri koju se navode kada bi se pretocili u postotke bili bi zanemarljivi a mogli bi se odnositi i na druge države tako da svugdje je isto osim možda u Grčkoj koja vam je vjerski i povjesno bliža ali koja je po cjenama ili skuplja ili ista kao i mi u HR, Crna Gora u kojoj sam ja osobno bio nekoliko puta je skuplja od HR. tvrdim da su sve druge države skuplje pa izbor za prosjecnim ljetovanjem je mali i svodi se na tih nekoliko pomenutih država i Tursku ??????

3. ZEMZEM ja sam i prije i poslje rata imao par situacija nacionalne nesnošljivosti ali sam prelazio preko njih jer to su djela pojedinaca koji me nisu i nikada nece odvratiti od ponovnog dolaska u Srbiju a najmanje cu im posvecivati pažnju na nacin da cu ih prepricavati ili opisivati na javnim medijima pa tako ciniti kontraefekt tolerancije među narodima, ili je to možda i cilj nekih od nas koji su nacionalno sjebani.

4. ako si i vozio auto rođaka na ljetovanju u HR prije tri godine onda ja mislim ono što mislim a nije za javnost.

lani sam na Zvezdari imao parkiran auto na Trotoaru nekoliko dana bez obzira na praznu i ponuđenu garažu za skrivanje. od 2008 svake godine motorom po nekoliko dana bez skrivanja tablice i šta, ništa negdje pogled ovakav negdje onakav i pici dalje. toga je bilo i bitice.

5. zadnjih par godina broj bikera sa SRB tablicama se expotencionalno povecava a tome sam i svjedok po broju koje samo ja i susjedstvo ugostimo a vidim ih po svim priobalnim gradovima kao i na kontinentu jer se i sam dosta vozim.

6. cudno je da niko ne piše o netrpeljivosti koja nanosi više štete od ove o kojoj raspravljamo a to je ona međuklupska u sportu. Delije - Grobari, Torcida - BBB. non stop se mlate i razaraju po gradovima ali to je valjda normalno.

necu o tome više jer se samo citanjem ovakvih nekih izjava loše osjecam a uostalom svakom je na volju gdje ce ici za svoje novce kao što i ZEMZEM kaže.

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 295 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: BMW F 650 GS

Svoje mišljenje sam već napisao i samo bi dodado sledeće.

Došao sam do zaključka, da kad idiot iz Srbije vidi vozilo sa hrvatskim tablicama pomisli: ovo je naš čovek iz HR. Kada idiot u HR. vidi naše tablice pomisli: evo došao "čeda", a ne razmisli o tome da ja možda i nisam Srbin. Mislim da je to osnovni razlog što su ljudi sa HR tablicama u SRB više pošteđeni neprijatnosti. Inače u Somboru se više čuje ijekavski nego ekavski govor, što meni nikako ne smeta, jer mi je i žena hrvatica, rođena Zagrepčanka.

Ako baš hoćeš u HR toplo ti preporučujem Istru.

Više neću učestvovati u ovoj temi, da ne bi pomislili da imam nešto protiv barće hrvata.

:zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2581 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Od kada su uveli nove oznake na tablicama najezda turista iz Splita i Sibenika je bila ogromna. Tek kasnije shvatih da je ST-Stara Pazova a SI- Sid(sh kao shish mish)

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

2009ta,vracamo iz Umaga. Ja sa BiH tablicama,moj drugar sa KG(Srbija). Tu je jos par Kraljevcana. Odmaramo na pumpi u Gorskom Kotaru8(Tyfon)...

Dok pijemo kafu u rastoranu na pumpi,kraj motora staje bus iz Vukovara. Izlaze neki srednjovjecni likovi sa majicama neke domovinske udruge(mozda neko zna o kome se tacno radi)...

 

Kraj drugarovog motora se zaustavlja jedan od njih,zagleda motor,pa gleda tablicu,zatim dolaze jos par njih...Taman smo mislili da ce uslediti neka negativna reakcija s'njihove strane kad ono nista :) Poslije nekog vremena ljudi ulaze u bus i idu svojim poslom..(pisao sam vec o ovome u nekoj od tema na forumu)...

 

Poenta je da niko nikome ne moze garantovati bezbjednost nigdje na svijetu ali moja iskustva iz HR su za sada OK,kao i svih mojih drugara iz SRB.

 

Kao sto neko rece"Mantra je cudo" :) Razmisljaj pozitivno...

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja