Jump to content

Moto Zajednica

ducati st2 944

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 402 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-Bezanija-Bologna
  • Motocikl: Ducati 944 000012....i od neki dan jedan Ducati ST4s

ciao druze...hehe brum brum ti zadao glavobolju ;)...mogao bi samo da napravis db kilere za njih pa da ih vratis na motor...lepsi su a i mnogo laksi od originala...na 50 000 je zreo za jedan lep servis sa ocitavanjem centraline...ako si skoro menjao nesto,to zanemari ali pogledaj i proveri zategnutost svih srafova,moguce da bi neki trebao da se dotegne....nesto specijalno nema da se radi,ventili se nikad ne steluju.pogledaj dal ti kaplje ulje izmedju glave i cilindra onog vodoravnog.ako nema,ok je onda...proveri zategnutost srafova koje stezu glave i tako to...inace,ako je tretiras kako treba,nikada nece umreti...;)...javljam ti za maj pa da se uklopimo :takoje:..pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 76 postova

ma na motoru je sve u redu ,nemam zamjerke ali pitam zbog predostrožnosti,nema ulja nigdje na mašini čak niti na vertikalnom cilindru za šta sam čuo i prije da hoče zasliniti,neču ništa popravljati niti dirati dok sve radi kak treba,pali ko mina bio hladan ili vruč, kod nas opčenito ima malo tih modela i nisu baš priznati pa ako negdje nešta i priupitam odmah se jave oni koji imaju novije i bolje pa popljuju mog u sekundi,haha znaš da svaki cigo svog konja hvali pa tak i ja.uglavnom budi pozdravljen :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 402 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-Bezanija-Bologna
  • Motocikl: Ducati 944 000012....i od neki dan jedan Ducati ST4s

super ako je u takvom stanju masina jer nema tu neke velike filozofije...a i nije bitno ko kakvu masinu ima nego kakav mu je zglob na desnoj ruci jel ;)....e bas bih voleo da te vidim ovde kod mene sa ostatkom bande u maju :takoje:...veliki pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 55 postova
  • Lokacija: s.selo
  • Motocikl: Ducati, Kawasaki, KTM

,

super ako je u takvom stanju masina jer nema tu neke velike filozofije...a i nije bitno ko kakvu masinu ima nego kakav mu je zglob na desnoj ruci jel ;)....e bas bih voleo da te vidim ovde kod mene sa ostatkom bande u maju :takoje:...veliki pozdrav

 

pozdrav bajkerima koji poznaju prave makine,vozim 748 i monst 900,vrede svaku paru,u mom kraju imamo 10tak raznih dukatia,kad krenemo cudo,ako sta treba moze li pomoc :aha:,pozz iz Velike Plane :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 402 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-Bezanija-Bologna
  • Motocikl: Ducati 944 000012....i od neki dan jedan Ducati ST4s

pozdrav Ducati familiji u Velikoj Plani :takoje:...moze druze sve sto hoces a najbolje bi bilo neka voznja zajedno ;)...na leto tu bar sto se mene tice jer zivim u italiji ali je crna u bezaniji....cim nadjem neke slobodne dane,letim u srb pa se cujemo.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova

Pozdrav Braco, upravo sam uzeo ST2 944 2002. godiste, ali mi vreme ne da da ga kvalitetno istestiram 1zdravo.gif Citam vase komentare i mnogo sam saznao, mada sam za taj feler oko reglera vec cuo. Moj sivi st je presao 25 hiljada(barem tako kaze sat), i stvarno deluje kao nov. Bio bih vam neizmerno zahvalan ako mi pustite neki link sa kako se premesta regler, jer sam nasao samo jedno resenje na kome ga je tip stavio preko filtera za vazduh. Za ulje nisam znao, do sada sam koristio IPONE za V masine na mom suzuki sv, ali cu sada podhitno probati da nadjem agip. Ako imate jos koji savet, bio bih vam zahvalan. Pozdrav iz Vojvodine...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 402 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-Bezanija-Bologna
  • Motocikl: Ducati 944 000012....i od neki dan jedan Ducati ST4s

ciao majstore,dobro nam dosao u familiju.Agip ulje imam jos malo u gradaciji 20W50 jer mi je nas drugar Boba_Moto pokupio vec nesto :zvizduk:...za regler je jednostavno,moj ST2 je prototip,ili mama cele familije ST,napravljen 96 godine u fabrici od moje malenkosti i ima regler na starom mestu,ispod usisnika za vazduh..za ovih 48 hiljada mi jos nijednom nije dao nikakav znak nicega,radi korektno i ne javlja se,da se uhvatim za muda jel :moto3:...i zapamti,nije bitno toliko koju ces marku ulja da uzmes,naravno,bolje je nesto poznato jel,bitno je da mu stavljas iskljucivo 20W50,ok...ako si bas naumio da promenis mesto regleru,imas nekoliko nacina i sve ih imas ili na youtube ili na netu negde,bitno je da ga stavis na vazduhom prometno mesto i sto dalje od izvora toplote!...ostalo je sve ok u sustini,nema nesto posebno od cega bi patio taj motor.jednostavna masina,ide uvek...ako budes imao nedaj boze nekih problema,pisi slobodno...pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova

Hocu, brate, bas mi je drago da imam drustva da podelim misljenja i iskustva1moto3.gif Cekam vreme da se prolepsa i da krenem u ozbiljniju voznju, ovako po dva kruga na dan mi bas i ne dozvoljava da upoznam masinu, mada ulazim u garazu po 5 puta na dan, samo da ga se nagledam1Mina.gifStavicu i koju sliku da vidite mog novog mezimca. Gume su mu pirelli diablo, izgledaju potpuno novo, ni resice im jos nisu poodpadale, ali su starije od 7 godina sto znaci da jako dugo nije vozen, zato cu dok ih ne promenim napraviti malo kilometara sa laganim gasom i obavezno promeniti ulje pre nekog jaceg gasiranja. Sva iskustva vam pisem, ne moze da bude na odmet... Pozdrav do lepseg vremena1zdravo.gif P.S. imam i tri orginalna kofera, samo sto moram da provalim kako se mo ntiraju ovi bocni 1moto3.gif581395_585388704814397_1831537054_n.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 402 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-Bezanija-Bologna
  • Motocikl: Ducati 944 000012....i od neki dan jedan Ducati ST4s

lep..neko se bas namerio da ga iscedi na drumu,stavio mu i veci plexi prednji.za bocne kofere,ako imas i nosace za njih,a trebao bi,skini sic pa napipaj ili se sagni i pogledaj sa donje strane,iznad tocka imas na cetiri mesta iste gumene cepice,dva sa svake strane.skini ih,kroz njih stavi nosace i zasrafi ih na ram tamo gde je predvidjeno.dalje nastavi kako treba da ide...buon lavoro ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 402 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-Bezanija-Bologna
  • Motocikl: Ducati 944 000012....i od neki dan jedan Ducati ST4s

taman posla...sta god o kako god.moji telefoni su 0623045151 i *393404156832 a mail je vaximo944@gmail.com...ja sam danas vitlao nekih 400km druma i krivina.......samo napred ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 402 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-Bezanija-Bologna
  • Motocikl: Ducati 944 000012....i od neki dan jedan Ducati ST4s

imam problem sa ecu na st4s...znao sam od ranije za to ali sam se nadao da sam sretne ruke pa da me je to zaobislo ali nije.radi se o defektu na modelima iz 2001 godine(iz koje je i moj :neznam:) centralina,ili ecu,ne cita bobinu na vertikalnom cilindru pa pali na jedan ili uopste ne upali iako vrti bendiks...sada zovem dvojicu sto otklanjaju taj kvar pa da cujem cenu i koliko vremena ima treba,dal im treba ceo motor ili samo centralina...e jbg..a taman cekam cenu za carinu u bg...dajte neke lepe price,jel se vozate ili sankate hehe...pozdrav familiji ST

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova

Juce sam se ceo dan vozao, uhvatio se mog ST-a kao "siroce moce", imam osecaj kao da sam opet bolestan..1jok.gif i moram da priznam, sve se komotnije i komotnije osecam na njemu 1oda.gif Zvuk suvog kvacila i zatvorenih auspuha, koji me je dosad mali iritirao, juce, na vecim obrtajima, bio je prosto fantastican.. Od pasioniranog ljubitelja Japanaca cini mi se da lagano prerastam u Dukatistu :D Cak mi ni cinjenica da mi se nosac zadnjeg kofera kaci na isto mesto kao i nosaci bocnih, pa cu najverovatnije morati da ih secem i varim jedan na drugi, kako bih imao u upotrebi sva tri kofera, nije pokvario dozivljaj jucerasnje voznje1lol.gif

2BJB7.gif Zao mi je zbog tvog problema ali ti si profi i lakko ces to resiti Pozdrav iz kisne Vojvodine i nadam se da ces uskoro isterati svog mezimcagoodluck.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 402 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-Bezanija-Bologna
  • Motocikl: Ducati 944 000012....i od neki dan jedan Ducati ST4s

posdrav druze..napisah ja nedavno da je Ducati virus protiv kojeg nema leka...ja se vozao u subotu a ovih dana samo jbna kisa kao sumanuta...evo sad zvao dvojicu za ecu...jedan,blizi meni i poznatiji za te stvari trazi 50 eura a ovaj dalje trazi 100 plus pdv...hehe da se covek ne informise,odose evrici samo tako :zdravo:...nadam se samo da necu morati i bobinu da menjam...sve zavisi sta ce naci kad otvori ecu...u cetvrtak mu je nosim pa mu treba nedelja dana da odradi posao...i isto tako se nadam da je moguca popravka,inace mi negine jurnjava za nekom polovnom u dobrom stanju,nova kosta 1100 eura hehe...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 402 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-Bezanija-Bologna
  • Motocikl: Ducati 944 000012....i od neki dan jedan Ducati ST4s

evo sam skinuo Ecu,sutra nosim kod majstora koji je samo 60 km od mene hehe..ali jbg,nisam nasao boljeg,jeftinijeg i blizeg :neznam:...nadam se samo da moze da se resetuje i otkloni kvar inace me ceka velika jebada...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova

Srecno :D Ja moram dovariti nosac zadnjeg kofera na ove bocne standardne. Samo tako mogu imati sva tri kofera odjednom :D Mala stvar u odnosu na tvoj ECU, ali znas kako kazu, svakom je njegova muka najteza. Nadam se da ti je sve danas proslo shodno nadanjima i da ces vec sutra nazad na cestu. Pozdrav0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 402 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-Bezanija-Bologna
  • Motocikl: Ducati 944 000012....i od neki dan jedan Ducati ST4s

ciao druze,danas cu da odnesem ecu na pregled ali cu znati tek sledece nedelje...covek je operisao rame pa kad ima vremena i snage da radi jbg...obrati paznju na varenje,ti nosaci su napravljeni od nezavidnog materijala,dodaj jos neka ojacanja da ne izgubis kofer negde usput...mada,razmisli dobro,dva bocna i tank torba su sasvim dovoljni za neki put,pa i duzi,ovako bi imao i jedan kofer za grad.ako zavaris sve to,i ako hoces samo zadnji da nosis,moraces celu tu skalameriju da montiras a to smori,skini namesti skini....jbg,mogu da ti nadjem ovde eventualno neki polovan centralni za samo taj kofer ako ti bas bude neophodno,mada je komotan ponekad mamu mu jel :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 402 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-Bezanija-Bologna
  • Motocikl: Ducati 944 000012....i od neki dan jedan Ducati ST4s

mozda zato sto nas ima malo..ne bi bilo lose da se organizujemo na leto i napravimo neko okupljanje svih vlasnika ducatija u srbiji uz neki krkanluk i voznjicu,cisto da se upoznamo..pa ko moze naravno...ja sam voljan da organizujem,ionako organizujem svako malo okupljanje sa mojim bajkerima u bg,uvek neki kotlic i rostilj...razmislite malo o tome pa da se prica :takoje:......odoh sada do majstora na dijagnozu,a lep dan u pm....pozdrav familijo :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ducatista, 2891 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: beše Ducati 998

Jednom prilikom je i bilo organizovano takvo okupljanje, cak sam i pisao o tome na forumu. Jedino sto se posle tog jednog okupljanja nije desavalo nista novo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 402 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-Bezanija-Bologna
  • Motocikl: Ducati 944 000012....i od neki dan jedan Ducati ST4s

ne znam kada je to bilo,mozda jos uvek nisam bio clan ovde...odneo sam ecu danas na popravku..usao kod coveka,kad tamo tri 1198 i jedan 1199 za superstok i evro sbk sampionat..covek profi do jaja hehe...robe,materijala,kojecega na sve strane jbt,tesko mi palo da izadjem napolje 0plac.gif...vec sam dogovorio da kad uzmem otvorene auspuhe,odem da mi ucita odgovarajuci program..ima Dyno za ocitavanje snage uhhh...kakva naprava hehe...cim sam mu rekao model motora,odmah mi izdeklemovao citavu teoremu od cega pati...bice nesto,bice :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 402 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-Bezanija-Bologna
  • Motocikl: Ducati 944 000012....i od neki dan jedan Ducati ST4s

e jbg hehe,mlad sam ja za taj datum :neznam:...ajd zivota ti ,razmisli malo o tome pa da caskamo svi zajedno,vidis da nas je sve vise..ima ih u V.Plani 15...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja