Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha Majesty 125 BI-XENON

Recommended Posts

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Yamaha Majesty 125

Imam ovaj skuter par meseci i hteo bih da mu stavim bi-xenon, interesuje me da li mogu da se stave?

I imam problem sa farovima posto je prethodni "PAMETNI" vlasnik presao sivom bojom preko reflektujuce povrsine :(

tako da mi je jadno osvetljenje, koja su resenja a da ne moram da kupujem nove farove posto kostaju 40e :(

 

 

post-25134-0-37640800-1341697457_thumb.jpg

 

Unapred zahvalan,

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 786 postova
  • Lokacija: Kovin

Treba....ona sluzi za usmerevanje svetlosti...ako se shebe onda rasipa na sve strane...

Secam se da je jedan moj poznanik sa kamiona (Volvoa cini mi se) skidao farove i slao u Kragujevac ( opet cini mi se) i za neku smesnu cifru su mu oblozili far sa tom reflektujucom bojom koja je pre bila....verovatno neko zna gde to rade!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Yamaha Majesty 125

Treba....ona sluzi za usmerevanje svetlosti...ako se shebe onda rasipa na sve strane...

Secam se da je jedan moj poznanik sa kamiona (Volvoa cini mi se) skidao farove i slao u Kragujevac ( opet cini mi se) i za neku smesnu cifru su mu oblozili far sa tom reflektujucom bojom koja je pre bila....verovatno neko zna gde to rade!

 

Da li bi mogao da mi nadjes broj telefona kome da se obratim za to??? Bio bih ti veoma zahvalan...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1098 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Uly

Izgleda da ces najjeftinije proci sa tim fabrickim koje si nasao za 40€ sto je jako povoljno :zbunjen: ako su novi i originalni. Mislim da za Morimoto mini H1 bixenon projektor ne treba reflektujuca povrsina ali zato treba raditi nesto i oko struje... Sa ovim projektorima ces najbolje resiti kvalitet farova. Ali je to vise nego duplo skuplje resenje.

 

Sam se odluci sta ti odgovara a predlazem ti da svakako kontaktiras Stevu i poslusas njegov savet. Nece te prevariti!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Yamaha Majesty 125

Izgleda da ces najjeftinije proci sa tim fabrickim koje si nasao za 40€ sto je jako povoljno :zbunjen: ako su novi i originalni. Mislim da za Morimoto mini H1 bixenon projektor ne treba reflektujuca povrsina ali zato treba raditi nesto i oko struje... Sa ovim projektorima ces najbolje resiti kvalitet farova. Ali je to vise nego duplo skuplje resenje.

 

Sam se odluci sta ti odgovara a predlazem ti da svakako kontaktiras Stevu i poslusas njegov savet. Nece te prevariti!

 

Hvala na savetu.... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Yamaha Majesty 125

Ma mozda sto se tice snage ne treba ta reflektujuca pocrsina ali ce da rasipa na sve strane!

 

Hocu da ga sredim kako treba, prosli skuter je bio kinez i nisam toliko mario za njega..

Ali ovaj hocu da sredim tip top :)))

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 550 postova
  • Lokacija: Lajkovac
  • Motocikl: Nemam ništa :(

e ovako farbanje kod steve neće biti sigurno ispod 50e e reci mi sad koliko ti imaš sijalica jednu ili više mou ti ugraditi moriomoto projektore

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1098 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Uly

Lazare, obrati se i kolegi nikolanixy, jako korektna ponuda s njegove strane :takoje:

 

Poslao je meni ponudu na pm zato sto je mislio da sam ja postavio temu... :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Yamaha Majesty 125

e ovako farbanje kod steve neće biti sigurno ispod 50e e reci mi sad koliko ti imaš sijalica jednu ili više mou ti ugraditi moriomoto projektore

 

Da li mozes da mi kazes koja je ponuda da bih znao koliko bi mi para trebalo za to :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja