Jump to content

Moto Zajednica

gliser elan gt 402

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: ktm 990

korito je u extra stanju,komplet ofarbano i predjeno antialginom,imam i papire za njega,dajem prikolicu,ceradu i komande za upravljanje,cena 550 fixno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 530 postova
  • Lokacija: Zrenjanin - Pertovgrad - Veliki Bečkerek - Nova Barselona
  • Motocikl: Honda CRF 1100 Africa Twin adventure sport

Šta ti je bio pogon na njemu? Makina??? Cena sa prikolicom ti je vrlo korektna, još ako je prikolica registrovana. Ohoho.... Slika ne bi škodila.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: ktm 990

Šta ti je bio pogon na njemu? Makina??? Cena sa prikolicom ti je vrlo korektna, još ako je prikolica registrovana. Ohoho.... Slika ne bi škodila.

e jbg nije registrovana prikolica,bio je merkuri 50 ks pa sam ga prodao,ej vidi,pa imas sliku isto ovde na oglasu,zaklj. sam temu,oglas je sa merkurijem sto je bio na koritu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

Daj slike...

 

Koliko parica?

Ja imam ljutu samohotku, učesnisci ovogodišnje Kepijade ti mogu posvedočiti o njenoj ljutini a mnogima je mokri san .

 

Ja samohotku moram da prodam je moja draga oće da mi vrati prsten ako me ponovo vidi u offroadu..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: ktm 990

Daj slike...

 

Koliko parica?

Ja imam ljutu samohotku, učesnisci ovogodišnje Kepijade ti mogu posvedočiti o njenoj ljutini a mnogima je mokri san .

 

Ja samohotku moram da prodam je moja draga oće da mi vrati prsten ako me ponovo vidi u offroadu..

kakva ti je to samohotka,haha samaljot neki ruskaja tehnologaja... :lol:,ma 750 je sa tim motoricem od 10 ks,imao sam od 50 na njemu al sam prodo, eno imas slike isto ovde na oglasima u "razno" zaklj. sam temu pa idi vidi,ajd pa da radimo nesto jbghttp://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/82515-gliser-elan-gt-402-i-merc-50-ks/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja