Jump to content

Moto Zajednica

Valjevske planine 2012

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 113 postova
  • Lokacija: valjevo

jel moze neko da okaci GPS trek ovde na netu pa ako neko odluci da dodje da moze da prati trasu samostalno?

 

Da imam tvoje godine i tvoj motor ne bi mi trebao nikakav trek :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 113 postova
  • Lokacija: valjevo

 

Još da nakalemim tih 30e (valjda može u dinkosima :lol:)

 

Nego, jel sad petak ili subota?

 

I sam najbolje znam kakva su vremena (bez posla sam evo vec trecu godinu) i snalazim se kako znam i umem, ali i to je sve teze. Motiv za ovu voznju i pored svih s.anja je secanje na dobra druzenja od prosle godine. Jednostavno, da Valjevske planine zazive kao obavezno mesto u enduro kalendaru. Svestan sam besparice (sto neminovno dovodi do gubitka entuzijazma)i bicu zahvalan svakome ko dodje i pomogne da ovo postane tradicionalno okupljanje, pa makar to bilo na jedan dan, do nekih boljih i srecnijih vremena.

 

Kao sto vec napisah, neka to bude i jedan dan (u tom slucaju predlazem subotu, vise naroda ce se odazvati) pa ko moze neka spava na Divcibarama a ostali predvece povratak kucama. Ko ostane na Divcibarama bice mu isplaniran povratak u nedelju off-om.

 

Za dogovor imamo manje od 48 sati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Znači globalno okupljanje u subotu?

 

kaži mesto i vreme.. i ko dođe došao :moto3:

 

da se rukovodimo ovim?

 

"Ceo dogadjaj ce biti na Divcibarama od 20-22 jula, smestaj i klopa u Hotelu “Pepa” odmah pored ski staze."

 

možda bih mogao i u petak da dođem.. ali svakako u drugom delu dana :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Znači globalno okupljanje u subotu?

 

kaži mesto i vreme.. i ko dođe došao :moto3:

 

da se rukovodimo ovim?

 

"Ceo dogadjaj ce biti na Divcibarama od 20-22 jula, smestaj i klopa u Hotelu “Pepa” odmah pored ski staze."

 

možda bih mogao i u petak da dođem.. ali svakako u drugom delu dana :stabre:

 

Meni ako se sve skocka....u petak posle posla bi zapalio na Divčibare i pomenuti "Pepa prase ili bez prase" hotel.....mada mi sad nije jasno odakle se kreće....u stvari , ništa mi nije jasno 1neznam.gif

 

"Kume, idem ja kući...dosta je bilo"1lol.gif1lol.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

Ja cu Vas cekati u petak po podne, recimo od 18h ili jos i ranije kod Pepe, koji je nekih 100m od centra Divcibara.

U subotu ujutru se krece bas ispred hotela Pepa, gde ce svi koji spavaju i biti smesteni. Pasa ce reci vreme i nacrtati plan kretanja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Ja cu Vas cekati u petak po podne, recimo od 18h ili jos i ranije kod Pepe, koji je nekih 100m od centra Divcibara.

U subotu ujutru se krece bas ispred hotela Pepa, gde ce svi koji spavaju i biti smesteni. Pasa ce reci vreme i nacrtati plan kretanja.

 

0takoje.gif0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 113 postova
  • Lokacija: valjevo

A da li ostaje tura Rajac-Divcibare za petak od 10 h ...????

 

Ovako..,zbog raznoraznih otezavajucih okolnosti >:( voznja u petak sa Rajca se otkazuje. Cekamo Vas na Divcibarama oko 18h i sledi voznja po okolini. Za subotu je planiran veliki krug (oko 200km) :moto3: po Suvoboru, Maljenu i Povlenu. Polazak bi bio oko 9h ispred "Pepe". Nedelja...po Vasoj zelji :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5393 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

a koliko grupa? hard, soft??

 

jel već vataš zalet za soft grupu :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1531 postova
  • Lokacija: Beograd-Čačak
  • Motocikl: XRV 750, TZR 125

Pratićemo te Pero iz prvog reda. :takoje:

 

Pod uslovom da si ispred nas. :zvizduk:

 

Imaš sreće, još nemamo čepove osim onih za uši da ne slušamo kukumačenja. :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

A da li ostaje tura Rajac-Divcibare za petak od 10 h ...????

 

Ovako..,zbog raznoraznih otezavajucih okolnosti >:( voznja u petak sa Rajca se otkazuje. Cekamo Vas na Divcibarama oko 18h i sledi voznja po okolini. Za subotu je planiran veliki krug (oko 200km) :moto3: po Suvoboru, Maljenu i Povlenu. Polazak bi bio oko 9h ispred "Pepe". Nedelja...po Vasoj zelji :zdravo:

 

Kad kazes krug...podrazumeva da opet zavrsimo na Divčibarama (pitam, zbog hotela, dal da uzimam za jedno ili dva noćenja, i dal da ponesem top case ili kobaju)?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1310 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300

Ako je nekom problem u placanju smestaja, ima na Divcibarama ljudi, koji izdaju sobe jeftino, kao i mogucnost da se mozda nadje smestaj u nekom zatvorenom odmaralistu. Takodje toga ima i u Tometinom Polju. E, sad ne zelim nikom da kvarim planove,ali ukoliko bude potrebe trazite brojeve telefona...

 

To je prelep kraj , sa jos lepsom prirodom, i puno puteva, koji povezuju odlicno taj deo Srbije. Steta sto je susno vreme, pa su vodotoci mahom

presusili...

 

Srecno , lepa voznja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 113 postova
  • Lokacija: valjevo

Ako je nekom problem u placanju smestaja, ima na Divcibarama ljudi, koji izdaju sobe jeftino, kao i mogucnost da se mozda nadje smestaj u nekom zatvorenom odmaralistu. Takodje toga ima i u Tometinom Polju. E, sad ne zelim nikom da kvarim planove,ali ukoliko bude potrebe trazite brojeve telefona...

 

To je prelep kraj , sa jos lepsom prirodom, i puno puteva, koji povezuju odlicno taj deo Srbije. Steta sto je susno vreme, pa su vodotoci mahom

presusili...

 

Srecno , lepa voznja.

 

Super...ako imas telefone tih jeftinih spavki bilo bi dobro da ih okacis ovde. Nikome se nismo obavezali na vernost pa ni "Pepi".

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 113 postova
  • Lokacija: valjevo

 

Kad kazes krug...podrazumeva da opet zavrsimo na Divčibarama (pitam, zbog hotela, dal da uzimam za jedno ili dva noćenja, i dal da ponesem top case ili kobaju)?

 

Kad kazem krug...mislim na povratak na mesto polaska.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Kad kazes krug...podrazumeva da opet zavrsimo na Divčibarama (pitam, zbog hotela, dal da uzimam za jedno ili dva noćenja, i dal da ponesem top case ili kobaju)?

 

Kad kazem krug...mislim na povratak na mesto polaska.

 

0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1310 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300

Na Divcibarama, mozete pitai Masa, sto drzi restoran Zamak, dal moze da izda sobe u Zmaj odmaralistu, koje cini mi se ne radi,ali ima sobe, toalet, tus.

Od privatnih, evo od Ljilje(ispod vrha Golupca) 0638949202,ili Vojkan 0645656752-on zna sve na Divcibarima, pa ga pitajte.

Za Tometino Polje, meni je najbolja lokacija iznad Orlovog Gnezda na brdu, Mitrovic Milan-0644404210, zatim mozete pitati dole u prodavnici Raj u Tom. Polju Mutimira, on zna ko jos izdaje. 031886223.

Na Divcibarama ima kosk ,koji se zove Jare, tu mozete pitati ko jos izdaje u okolini, a mislim i da oni izdaju. Tu radi ili stariji Milojko, ili sin mu Slavisa.

A, ako vec idete po kafanama, iza restorana Drine, ima jedan restorancic, ,koji drzi Sljiva, i on bi trebao da izdaje sobe na Divcibarama, cini mi se lokacija kod odmaralista Stevan Filipovic.

Sto treba pitajte,

Pozdrav

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 113 postova
  • Lokacija: valjevo

Na Divcibarama, mozete pitai Masa, sto drzi restoran Zamak, dal moze da izda sobe u Zmaj odmaralistu, koje cini mi se ne radi,ali ima sobe, toalet, tus.

Od privatnih, evo od Ljilje(ispod vrha Golupca) 0638949202,ili Vojkan 0645656752-on zna sve na Divcibarima, pa ga pitajte.

Za Tometino Polje, meni je najbolja lokacija iznad Orlovog Gnezda na brdu, Mitrovic Milan-0644404210, zatim mozete pitati dole u prodavnici Raj u Tom. Polju Mutimira, on zna ko jos izdaje. 031886223.

Na Divcibarama ima kosk ,koji se zove Jare, tu mozete pitati ko jos izdaje u okolini, a mislim i da oni izdaju. Tu radi ili stariji Milojko, ili sin mu Slavisa.

A, ako vec idete po kafanama, iza restorana Drine, ima jedan restorancic, ,koji drzi Sljiva, i on bi trebao da izdaje sobe na Divcibarama, cini mi se lokacija kod odmaralista Stevan Filipovic.

Sto treba pitajte,

Pozdrav

 

:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kontraš!, 1271 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: KLX 650 sm/enduro

Hahaha, vid` cowboys-e sto su se navrzli na Damjana ?!

 

Pero, pusi ih bar malo ispred, nek zive u zabludi !! :D

 

 

popsyja smem da pustim i sat vremena ispred mene, cekace me sigurno mastan do lakata i sa ratnickim bojama na licu od iste te masti... nego me strah pobecice voja posle nema ko da digne vranca :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5393 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

sasmo ti peglaj kolko mozes i ne okreci se :D :D :D

 

ako nije problem da se jos jednom ponovi mesto okupljanja, kilometraža... par nas bi krenulo u subotu iz BGDa pa da se računamo do kada trebamo da budemo na zbornom mestu (da ostavimo stvari i palimo). Najverovatnije cemo kampovati ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

Jos jednom. U subotu se krece u 9h ispred motela Pepa. Kilometraza ne bi trebala da bude neka velika do 150km kruga.

Ko bude dolazio nek zapamti da na Divcibarima nema pumpe, najbliza je u Razani 15km nizbrdo prema Kosjericu.

Ja cu Vas cekati sutra uvece u samom motelu Pepa, negde od 18h, mozda ako malo zakasnim, nemojte mi zameriti. Kad se budete prijavljivali na recepciji slobodno se pozovite da dolazite zbog enduro skupljanja da bi osoblje znalo o cemu se radi u vezi hrane i spavanja.

Otprilike cemo i znati tada i koliko nas ima i kako cemo da se druzimo(vozimo), prema afinitetima i mogucnostima i prema iskustvu.

Ako negde zaskripi moj broj telefona je 063 327963, pa zovite.

Dobro dosli.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja