Jump to content

Moto Zajednica

Moto jakne iz metroa

Recommended Posts

  • Drug član, 1041 postova
  • Lokacija: Niš-Donji Dušnik
  • Motocikl: Honda NT650V deauville

Malopre bacih ofrlje pogled na katalog metro robe i akciju koja krece od 28,06 i videh da u ponudi imaju neke jakne za motoriste cini mi se da su sintetsk materijali nylon ili nesto trece -krace i duze modele po ceni od oko 6500 dinara pa cisto da postavim ovde informaciju mozda se nekko proseta i ponovi jaknicom.

Odmah da kazem da sam samo bacio pogled preko necijeg ramena i to video tako da ne mogu da kazem o kom se proizvodjacu radi niti da napisem neki drugi detalj osim gorepomenutih

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1041 postova
  • Lokacija: Niš-Donji Dušnik
  • Motocikl: Honda NT650V deauville

Nemam za sada nista

Probacu danas da skeniram katalog ili bar da uslikam ako nadjem negde

Fora je sto stampano izdanje kataloga izlazi i biva podeljeno par dana ranije, a on line forma ide na dan kada sama akcija krece pa moze da se desi da dok saznas sta je na akciji tu robu vec pokupuju ljudi koji dobijaju stampane forme kataloga

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1041 postova
  • Lokacija: Niš-Donji Dušnik
  • Motocikl: Honda NT650V deauville

Ja sam upravo pregledao sve Metro kataloge koju su online i osim 2 skutera, nista video nisam :neznam:

NE,ne, on-line izdanje je za akciju koja traje do sutra, video sam u stampanom izdanju za period od 28.06 do nekog jula, taj katalog ga jos nema on line iliti u elektronskoj formi vec ga dobijaju samo vlasnici metro kartica na kucnu adresu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • witch, 476 postova
  • Lokacija: Beograd

Stigao mi je katalog na radnju, aktuelno je od 28.06 od 06:00 h. Ima cetiri modela jakni ( ne izgledaju lose, na prvi pogled) i kostaju 5898.82 din. Eto, pa koga ne mrzi pravac u Metro da pogleda o cemu se radi :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 471 postova
  • Lokacija: Finger deep within the borderline.
  • Motocikl: Yamaha FZS 1000 Fazer

cuvajte se svakakvih jeftinih jakni, leti se kuvas,

zimi se smrznes ...;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced Member, 1844 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KLE 500/Aprilia Tuareg 660

Bio sam danas u Metrou. Jakne onako... Za nekog ko nema nikakvu jaknu mogu posluziti. Spoljasnji materijal deluje lose, tanak i ne uliva poverenje da ce stititi prilikom klizanja. Imaju neke tanke savitljive stitnike na ramenima i laktovima, ledja nisam pipao. Nisam odavno obilazio prodavnice moto opreme kod nas ali verujem da bi se za nesto malo vise para mogla naci osetno bolja jakna.

 

 

Braon i crna su pravljene kao "imitacija" koznih jakni, materijal je ruzan pa nisam ni zagledao. Onu drecavu (kratka, sportska) takodje nisam ni pogledao, suvise je to drecavo uzivo :) Duza crna, kao enduro jakna ima luftere na rukavima i grudima, dzep na ledjima, rukavima i napred. Kada joj se skine postava unutra je opet obican najlon bez provetravanja tako da je upotrebjlivost po toplom vremenu, bar sto se mene tice, ravna nuli.

 

Firma je totalno nepoznata, zaboravio sam posle 2 minute a hteo sam zapamtiti :) Logo i naziv donekle asociraju na Duchini.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1019 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Sabac
  • Motocikl: Suzuki DR-Z400, Yamaha TMax 500, Qingqi qm 200

Da nije Leoshi firma ? Losa je slika ali njih prodaje Sprint iz Novog sada, ja probao jednu u prolazu

, deluje mi da je to to. Za ove pare tesko da će se naci sta bolje, mada prosle godine mislim da su kod njih bile 120eur. Za te pare ja uzeo dushini, vrlo pristojnu jaknu sa mesh panelima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1245 postova
  • Lokacija: Beograd

Evo sad se vratih iz Metroa (Zemun) i mogu reci da je ostalo mozda 5-6 jakni. Ona braon je uzasna, ali uzasna, kao neka kesa. One 2 "sportske" tj kratke su ok, a ona "enduro-turing" ili kako vec je realno najbolja od svih.

 

Problem su brojevi, ja sa 185 i 92kg sam jedva navukao ovu enduro L velicine i to samo preko majice. XL od ovih kratkih je ista situacija, ne mozes da se zakopcas.

 

Firma jeste Leoshi, ali realno za 6500-6800din mogu da se nadju mnogo mnogo bolje malo koriscene jakne.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1245 postova
  • Lokacija: Beograd

Realno, za te pare naći dobro a da valja ... mrka kapa

 

Polovno se moze naci i to u veoma dobrom stanju. Znam par ljudi koji su tako kupili i prosto da ne verujes da su te jakne bile nosene.

 

E sad, nisu toliko lose za te pare, ali brojevi su retardirani. Jbt L i XL mogu da obucem samo preko majice, pa koji ce mi takva jakna. Ako bih imao i duks, 100% ne bih mogao ni da obucem, a ne da zakopcam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 76 postova

Kupio sam ovu sarenu jaknu sto na njoj pise Leoshi napred, na Sprintovom standu na sajmu u NS. Platio sam je citave 4 hiljade :D . Na mojoj je crvena umesto zelene i izgleda stvarno lepo 0takoje.gif. Na dodir isto odaje utisak kvaliteta, i poteska je. Ima stitnike za ledja, laktove, ramena, i mogu da se vade. Sad mozda moja ocena ove jakne nije relevantna, jer nemam s cim da je uporedim, posto nisam nikad nosio ni jednu moto jaknu. Pre neki dan, na skoro 40 stepeni, po najvecoj vrucini(13h), odem na jednu kratku turu1moto3.gif, 60ak kilometara tamo i nazad. Obucem debele farmerke, ovu jaknu, patike, a ispod jakne samo majicu. Naravno, ocekivao sam da je u njoj vrucina. Ali pri malo vecoj brzini je ok. U voznji se skoro ne oseca. Kad sam se vratio kuci i skinuo jaknu, bio sam malo po ledjima mokar, i naravno ispod pazuha, i prijatno iznenadjen1aha.gif. Ne znam kako bi se ponasala na hladnijem vremenu, ni pri padu, a ovo drugo ne zelim ni da saznam.

Tako, od mene svaka preporuka za jaknu, ne verujem da za pare za koje sam je ja uzeo ima ista bolje.0takoje.gif1zdravo.gif

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ○○○○○○○○○○, 213 postova
  • Motocikl: Honda CBR 600 Ф

Kako mi rekose prodavci Pakistanska firma - bas ova cetiri modela prodaju vec godinama Sprint skuteri iz NS, Rumenacka ulica ili Cariska zona kod Dunava, sve se prasina nahvatala od stajanja - ne znam kako se ponasaju tokom nosenja ali pod rukom ne podsecaju ni na jednu od poznatih marki sem po neka na one modele za kisu.:stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja