Jump to content

Moto Zajednica

Sabac malopre,zamalo...

Recommended Posts

  • U prolazu, 92 postova
  • Lokacija: Шабац,Србија
  • Motocikl: Suzuki DL1000 K4

Malopre se vracam sa posla,ulazim u kruzni tok,negde posle 200 metara vidim sanitet na sred puta i rotaciju,prodjem ali mi ne da djavo mira okrenem i okolnim putem krenem ka mestu gde sam video sanitet,uz put vidim belu Opel Vectru C sa polupanom levom stranom,krilo vrata,probusena prednja leva guma i stoji na putu,nekih 500m od mesta nesrece,nastavim dalje i stizem do saniteta,vidim skuter u kanalu,momentalno mi se odsecaju noge,kaciga stoji na motoru,momci iz hitne jure oko momka previjaju ga,trava do kolena,silazim dole i pomazen da ga pomerimo na stranu da poturimo nosila koja su neka specificna iz dva dela,momak u soku ne prica samo gleda belo,leva noga pukla sva uvijena u nju ga je direktno udario,

desna sva krvava,ne vidi se ni da li je povredjena,sreca imao je kacigu,policija dolazi sa druge stane i staje da obezbedi mesto,u tom momentu povezujem da ga je Vectra udarila i pobegla,odmah obavestavam patrolu da sam video auto i oni krecu i nalaze vozaca pored auta,sad sledi najcrnje znam momka,saobracajni policajac,vidno alkoholisan,pobegao sa mesta nesrece,jos izvadio rezervni tocak i krenuo da ga menja,nisam mogao da stanem i izadjem jer ne znam kako bih postupio bio sam pun besa,on stoji naslonjen na gepek drzi se za glavu,ide sa proslave titule koju su osvojili danas u fudbalu... zajedno sa momkom iz hitne uneo sam

decka u sanitet,morali smo da ga nosimo 50m okolo jer je kanal dubok 5m,sreca sto je momak koji je bio iza njega odleteo u travu i nije imao nikakve povrede pa je mogao da obavesti hitnu,da ga nije bilo ovog koji je vozio ne bih nasli do ujutru s'obzirom gde je zavrsio,strasno sta se desava i koliko smo postali malodusni ....

Nisam napisao da je presao u njihovu stranu i direktno udario u motor,bacio ga u kanal i pobegao,motor je isao krajnjom desnom stranom puta,

 

Momak je hitno prebacen na ortopediju sta ce biti sa nogom videcemo.

Sabac

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Strucnjak, 1629 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Šabac
  • Motocikl: CRF300L

Zna li se ko je povređeni? Nadam se da se policajac neće izvući zahvaljujući uz pomoć kolega. Nadam se da će dečku spasti nogu! Javi ako saznaš nešto novo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1071 postova
  • Lokacija: Beograd, Vracar... Novi Sad
  • Motocikl: Bev 250ie.

Uzas!!!!

Nadam se da ce dobiti najvecu mogucu kaznu....i dozivotnu zabranu prilaska vozacevom sedistu....

Momcima zelim brz oporavak...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

...vidno alkoholisan,pobegao sa mesta nesrece,jos izvadio rezervni tocak i krenuo da ga menja,...

 

Dok ovog jedu ribice u kanalu, on brise znoj sa cela i mjenja tocak.

Sigurno jos i picketa onako, jebeni skuteri, probusili mi gumu....

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 909 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

Nadam se da ce mu se to vratiti kako tako, iskreno se nadam da neko odozgo gleda i da ce ga udariti tamo gde ce ga najvise boleti, posto ce ga 99% kolege poprilicno pokriti, stoka smrdljiva jos saobracajac i posle sta ?? Da im stajemo? Pi**** im mat*** odvratna, jos menja gumu da sakrije tragove, a ovaj neka umre tamo, uz sve to pijan ga udario, jebena i drzava i policija, siguran sam da bi 80% pandura tako uradilo da naprave sranje, govna smo svi. Dosta sam sedeo ovde, odoh ponovo van, ali na duze ovaj put.

 

Pijan i jos pokriva tragove... nije stao ni da ga odveze u bolnicu..., a na sve to je jos sluzbeno lice...

 

Inace ne mogu nigde da nadjem tu vest, verovatno je nece ni biti... policijska drzava

 

 

A skoro je su i ovde neki saobracajci (znam da je jedan saobracajac, ali ako sam dobro razumeo i ostali su) vracali se pijani i zakucali se na svu srecu dal u banderu ili sta (nisu valjda nikoga pokupili)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6469 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Ovo je strasno.....ne ne OVO JE STRAVICNO.

Ovo nema nikakve veze sa pravilima saobracaja,a ni sa mozgom.

Ovo je kompletno ludilo....

Ne postovanje zivota uopste, ne postovanje drugih, pa i samog sebe...

Sto je najtuznije u celoj prici, posto je odgovorni "sluzbeno lice", sve ce proci kao da se nista nije ni dogodilo. To mu naravno omogucava sluzba, sistem i jedno opste tuzno stanje ljutske svesti.

Nekima je sve dozvoljeno, drugima samo da umru da bi ovim prvima ostavili mesta.

Apsolutno sam zgrozen.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 233 postova
  • Lokacija: Šabac/Beograd, Srbija
  • Motocikl: Nekad bilo: V-Strom 1000 2014, Fazer 600 S2 '09, V-Strom 650 '05, CBR 600RR '06; Suzuki GS 500F '04, Kymco Agility Sport 50

Koji kruzni tok, gde ga je udario?

Pretpostavljam da je na putu od kruznog iz Majura prema hipodromu, posto sam se sinoc mimoisao sa hitnom sa upaljenom rotacijom oko 11:30 na kamicku, a ubrzo posle toga sam video i policiju sa upaljenom rotacijom.

Tuga jbt. Pre neki dan citam da je za 6 dana stradalo 7 motorista i sto je najgore, iz dana u dan nove teme o nesrecama. Dobro, hvala Bogu ovi su zivi i nisu u opsnosti ali dokle??? <_<

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 725 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Strom 650

Neverovatno. Strašno.

Ivice prosledi ovo nekim novinama (ili neko drugi, ako ima neke veze), nigde ni reči o ovom neverovatnom slučaju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

srašno, ne znam šta da mislim. u svojoj "vozačkoj" karijeri, imam 99.9 posto pozitivnih iskustava sa saobraćajcima. a onda vidim ovakvu temu. nesreća, strašna nesreća. umesto da kad popiješ voziš pažljivije, da ne napraviš sranje,jer znaš da si popio,a ono naopako. sećate se možda, prošle godine, negde južno, policajac pregazio pešaka a onda se ubio. neki prihvataju odgovornost i čak sami sebi presuđuju, dok bi neki da pobegnu. :stabre:. ne veujem da će ga mimoići kazna. mada verujem da će poslužiti samo za primer, kako bi se prikazalo, kako se država obračunava i sa svojim osobljem; kao, zakon je jednak za sve. osim što "njih" niko ne kontroliše.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 527 postova
  • Lokacija: beograd - Grocka
  • Motocikl: Honda ST1100 Pan Evropa

Pa ljudi i životinje su bolje zaštićene na putu od nas. Postoje i saobr. znaci upozorenja a ja se na putu osećam kao divljač za koju ne postoji lovostaj već je sezona uvek otvorena. Već mi je preko glave komentara "motoristi nisu dovoljno vidljivi","brzo voze pa ih je teško uočiti" itd. Strašno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 92 postova
  • Lokacija: Шабац,Србија
  • Motocikl: Suzuki DL1000 K4

Gde se to tacno desilo i da li se zna ko je?

 

Od kruznog toka na Grmu ka Sapcu izmedju pruge i kruznog toka,klinci 17-18 godina,za ovog povredjenog znam samo da mu je matori taksista.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 92 postova
  • Lokacija: Шабац,Србија
  • Motocikl: Suzuki DL1000 K4

Da posle nekog vremena se pojavio i jedan od komandira saobracajne policije,onako naduven valjda ga probudili,dosao skuterom u civilu,i odmah poceo da sugerise ovim indijancima koje vrse uvidjaj i koji su se na moje iznenadjene malo pa malo smejali,valjda im u:-)palo smesno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: Шабац

Сад сам сазнао да настрадали има доста повреда и да је одмах пребачен за Београд. Идем на терапију у болницу па ћу сазнати више и написати касније. Углавном кажу да је пријем био стравичан.

 

Ево одмах да допишем, дежурни лекар који га је примио на ортопедији само је дао АТ заштиту и одмах је упућен за Београд, што значи да стање није баш наивно. Лева нога је смрскана, а изгледа да и десна има повреда. Нека му је Бог у помоћи.

Promenio član Бунар

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BIG ENDURO FREAK, 641 postova
  • Lokacija: Novi Sad; Zrenjanin;
  • Motocikl: Honda TRANSALP XL600V 1987

Uh bre.... gde zivimo... Samo da decko bude u jednom komadu i opet da lepo hoda na obe noge.. Bog nek mu je u pomoci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 225 postova
  • Lokacija: Aranđelovac-Beograd
  • Motocikl: BMW 1200 GSA,BMW R 850R , Honda ST1100 Pan-Europa,Honda PCX 125 Liberty 125,Tomos APN6

Alkohol i volan nikako.

Juče u Arandjelovcu alkoholisani vozač džipa uleteo u krivinu na mostu u gradu sa preko 100km/h -prešao na drugu stranu i direktno se sudario sa Mazdom 626.

Ishod dvoje mrtvih,dvoje povredjenih a budalu sačuvali air-begovi .

>:( >:(>:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

možda bi u cilju pažljivije vožnje, i pojačanju svesti o ranljivosti samog vozača, bilo dobro, potpuno zabranati ugradnju air-bagova, u svim vozilima. makar bi onda svi bili jednako zaštićeni. a to bi onda, valjda, uticalo na svest vozača, na način da bi bili svesniji šta se može dogoditi. ovako, svestan da si izuzetno dobro zaštićen, gas do daske, pa ako i nekog odneseš, računaš da ćeš se izvući. bez povreda, a ono drugo; parama i poznanstvima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 82 postova
  • Lokacija: Trstenik
  • Motocikl: cbr900rr-xl1000v varadero

Katastrofa,sta je ovo ove godine ja stvarno ne razumem?Koji je ovo slucaj po redu ove sezone ili ovog meseca?Ljudi neznam sta bi reko nego otvorite cetvoro ociju i pazite se!Povrdjenim kolegama iskreno zelim brz oporavak!!!

 

 

---

I am here: http://tapatalk.com/map.php?nu25cc

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja