Jump to content

Moto Zajednica

Gasi se motor nakon davanja jaceg gasa

Recommended Posts

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Beograd

E onda ja se izvinjavam na mojoj maloj ispali ( ko me shisha kad nisam prvo pogledao koji je motor u pitanju) :D I samo da napomenem,ipak je injection motor,a ne carb... Malo shale,ne zameri.... :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 102 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: imao nekad
Zar Yamaha ne daje garanciju na 2 godine?

 

Kada bih pisao o neozbiljnosti (blago receno) Yamaha Rodica ovaj post bi bio 5 ekrana dug a ja u ludari. Ti ljudi jednostavno ne zasluzuju da posluju. Problem sam im objasnio u 2 navrata i dobio odgovor da je u pitanju lose nastelovan ler gas. A onda majstor ode i vidi u knjizi koliko treba da bude (a znao je bez knjige da je los?) i namesti na ISTO kao pre (pravilnih 1300) i to je kao to. Ni da cuju da nije problem u tome i da kvar i dalje postoji. S obzirom na uzasna iskustva sa njima jednostavno ne zelim svoje zivce da izlazem tom stresu. Taman i po cenu gubitka garancije ne idem vise tamo na servis, pa ni redovan.

 

Problem mi se retko manifestuje (dani topli a ne cepam ga nikad mnogo - osim sad u defileu) pa nemam bas volju da jurim majstore al uskoro cu u BG pa cu videti da navratim do Laboranata. Ko zna, mozda ubodem neki pasulj ili ribu (ko ih ima na FB zna o cemu procam :) )... Ovde nailazim na dobre komentare za njih. Bas da vidimo kako ce da se pokazu :D

Pozovi Yamahu Plattner i tamo reklamiraj motor, morali bi da ti prihvate reklamaciju, jos bolje da pitas da li mozes motor da reklamiras kod majstor Spaleta ( derac koze sa ledja ali dobar majstor ) i verovatno ce ti tu biti kraj mukama.

Ne smes nista sam da radis ako ti je motor u garanciji, i ako jesi ti reci da nisi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja