Jump to content

Moto Zajednica

Bajk rok misija 2012

Recommended Posts

  • Drug član, 1366 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Orion craus 49

 

Ko je Србин и српскога рода,

и oд српске крви и колена,

a не дош'o нa бoj нa Косово,

нe имao oд срца порода,

ни мушкога ни девојачкога!

Oд руke му ништа нe родило,

рујно вино ни 'шеница бела!

Рђом kaп'o дok мu je koлeнa!

 

PS. Štap takmičarac i zastava iz kineske prodavnice - 34. sekunda. ;)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 194 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750S

Kako stoje etvari sa parkiranjem motora stvarno, cuo sam da su nekom decku ukrali motor prosle godine?

 

I mene to interesuje, kontam da niko nece da dira motore ali opet..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

Kralo se dosta, to sam cuo. A imam i blizak slucaj mom drugaru su ukrali ranac koji je ispustio iz vida samo na par min. U njmu onaj mali 10" laptop telefon, pare itd... sve to tamo a jos sam cuo slucajeva. To je zalosno, ima nas raznih. Pored toga sto treba da idemo tamo i puzamo nasima podrsku protiv siptara i sto treba da brinem za siptare treba izgleda da jos vise brinem o nasem olosu! Ne hvala. Zato smo i dogurali do toga da su nas oterali sa kosova.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 89 postova
  • Lokacija: Sid
  • Motocikl: CBR 600RR

E ljudi a kakva je situacuja sa osiguranjem,jel treba (ako vazi) zeleni karton,gledam neki dan na tv-u da samoproglasene vlastiph34r.gif ne dozvoljavaju vise stare tablice a nove ne priznaju,ok to se odnosi na tablice iz privremeno okupiranih opstina pa nasi ljudi tamo imaju problem,tj. dupli trosak za dve registracije,a sta je sa nasim tablama jer je u toj reportazi bio neki kamiondzija koji je spomenuo da ga godisnje osiguranje kosta do 3000e,mozda ja nisam nesto dobro razumeo,pa ko zna sigurno neka kaze,hvaaaalaaaa1care.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 957 postova
  • Lokacija: Kopaonik-Raska
  • Motocikl: Varadero PGM-Fi

Nema osiguranja za nase Srpske table,samo saobracajna,licna karta i vozacka,zivim na 2 km od punkta i znam to sigurno.Hocu Vam reci da je na njihovom punktu cak manja procedura nego na nasem punktu.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 侍, 671 postova
  • Lokacija: Булбулдер
  • Motocikl: Honda XRV 650

pa jbg za svoje stvari se svako brine kao i svugde... ljudi i dalje se tripujete da idete u drugu zemlju...

 

aj' malo dizanje morala i to, loženje, dobro ne ono ljaberski, kulturno... ako ga mi ne gledamo kao svoje neće nikada ni biti...

 

kosovo1389.jpg

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3573 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Biker Q user_popup.png

Postavljeno Danas, 07:24 AM

 

Ne vidim da postoji veci rizik od kradje nego bilo gde drugo...

 

Verovatno je tako. Ali je zato sigurno da ovde postoji bitno veći rizik za onog ko se upusti u takav "Biznis", a bude pri tome uhvaćen! Ne bih voleo ni da budem u blizini takvog događaja.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1677 postova
  • Lokacija: Paracin

To se manje-vise desava na svim skupovima, na zalost. Jedino mozda je tamo veci rizik jer je samo dovoljno da se motor prebaci u juzni deo i ne nadjes ga vise, jer barabe lopovske medjusobno saradjuju, njih ne zanima ko je na kojoj strani...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 侍, 671 postova
  • Lokacija: Булбулдер
  • Motocikl: Honda XRV 650

sa leve strane je mahala, sa desne oni soliteri... to je smao razlog više da nas što više ode, pa da nije frka ne bi bilo potrebe za ovakvim stvarima zar ne?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1677 postova
  • Lokacija: Paracin

Nemoj da se nosite mišlju da na severnoj strani žive isključivo Srbi.

 

Pa da, zato se ljudi vise plase za motore nocu jer je situacija pogodnija za lopuze...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • "Greasy Thumb", 442 postova
  • Lokacija: Beograd - neka buregdzinica jedem bureG :)
  • Motocikl: F650 ST Furuna

za vikend sam isao do odskorasnje tazbine u zubin potok...

 

ispao sam glup do 00 sto nisam slikao i snimao alternativni prelaz... meka i medina za ove sa trafikama i stenerama :)

 

inace sada posle Amera na mostu kod ibra su Grci ( mada se to stalno menja ) tako da ... trebalo bi sve da bude ok... kako god video sam da autobusi idu a u najgorem slucaju ako most na ibru u zvecanu ne bude funkcionisao preko zubinog potoka se stize bez problema... ovi sa Rovima i coperima malo teze :)

 

svakako ce ljudi iz KM i Raske javljati vezano za prohodnost...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 169 postova
  • Lokacija: Sokolac -Republika Srpska
  • Motocikl: HONDA CBR 1100XX ;

Kad čujem razne polemike da nisam bio vise puta tacno se ne bih usudio da pođem, nemojte plasiti narod sa glupostima, tacno je da je ukraden motor prosle godine, a zapitajte se koliko se ukrade motora za vikend u BG., i skoro uvjek nesta nestane nekom na nekom vecem skupu. Poz.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1677 postova
  • Lokacija: Paracin

Kad čujem razne polemike da nisam bio vise puta tacno se ne bih usudio da pođem, nemojte plasiti narod sa glupostima, tacno je da je ukraden motor prosle godine, a zapitajte se koliko se ukrade motora za vikend u BG., i skoro uvjek nesta nestane nekom na nekom vecem skupu. Poz.

 

Upravo tako...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 957 postova
  • Lokacija: Kopaonik-Raska
  • Motocikl: Varadero PGM-Fi

Sve je prohodno po stoti put pricam,uvek se islo preko Rudnice i Jarinja,nikakvih problema nema cak je kako sam rekao negde ranije sad i manja procedura nego ranije,vidimo se 30-og :zdravo:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 侍, 671 postova
  • Lokacija: Булбулдер
  • Motocikl: Honda XRV 650

има у Чорби, бејах пре неки дан, ако нема другачије могућносту могу да ти пошаљем...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

pitanje za organizatore:puno ljudi pita dali se ide u kos mitrovicu ili zbog ovih najnovijih dogadjaja postoji mogucnost da se otkaze???a razlozi za ovakva pitanja su planirano vreme,slobodni dani,godisnji odmori evo konkretno kod mene mogu da trazim od gazde godisnji odmor a ne mogu da dobijem dan pa...nebih zalud da uzimam godisnji,pozzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Vidimo se 1zdravo.gif

 

Nego kako se moze nabaviti majica, cuo sam da ima u Corba kafeu a ja sam iz NS pa...

 

Које мајице?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: suzuki gsx600f

bio prosle godine i nemam losih iskustava :takoje:,spavali smo iza tribine u satorima i jedino sto nas je nerviralo je bio neki klinac na onom kineskom govnetu sa motorom od kosilice :maloljut: zujao je valjda celu noc.napravio je 100km na 25 metara staze. :bicikl:

 

niko nam nije dirrao satore a ni motore,a nece ni ove godine .samo da vreme posluzi i dace bog vidimo se opet dole. :takoje::takoje:

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Member Title, 254 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: S1000RR

Video sam za vikend na jednom momku majicu za ovu misiju i pitao ga gde ima da se kupi on rece u Corba kafeu (momak se odmah ponudio da moze on da mi kupi pa da ga pohvalim)

 

 

Elem ovako nekako izgleda majica http://prntscr.com/a6e8f

 

Djokicu meni jedna L velicina 1zvizduk.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja