Jump to content

Moto Zajednica

BJB dan na stazi, 10. Jun 2012

Recommended Posts

  • Integrisan, 8165 postova

POZDRAV SVIMA,

 

PAblo je na iznenadnom putu, tako da ću ja voziti TD umesto njega (pa ste i u organizacionom smislu osuđeni na moju malenkost ;)).

 

Zajednički polazak je:

 

NEDELJA, 8.30h, Lukoil pumpa na auto-putu BG-ZG (Smer ka ZG, neposredno iza skretanja za Aerodom) - dakle, isto mesto kao prošli put.

 

Za one koji dolaze direktno na NAVAK:

 

molim vas da budete ispred ulaza na stazu najkasnije u 9.15h!

 

Podelu na grupe i ostale detalje dogovorićemo ovde u temi večeras i sutra (kada se završi sastanak u VIR-u i čim ja najzad dođem kući sa posla :lol:, tj. budem imao više od ovih 2min vremena).

 

Vidimo se u nedelju!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R6

POZDRAV SVIMA,

 

PAblo je na iznenadnom putu, tako da ću ja voziti TD umesto njega (pa ste i u organizacionom smislu osuđeni na moju malenkost ;)).

 

Zajednički polazak je:

 

NEDELJA, 8.30h, Lukoil pumpa na auto-putu BG-ZG (Smer ka ZG, neposredno iza skretanja za Aerodom) - dakle, isto mesto kao prošli put.

 

Za one koji dolaze direktno na NAVAK:

 

molim vas da budete ispred ulaza na stazu najkasnije u 9.15h!

 

Podelu na grupe i ostale detalje dogovorićemo ovde u temi večeras i sutra (kada se završi sastanak u VIR-u i čim ja najzad dođem kući sa posla :lol:, tj. budem imao više od ovih 2min vremena).

 

Vidimo se u nedelju!

 

ja bi u istu grupu kao prosli put,a i moj brat

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • If in doubt, go flat out., 472 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM exc 300, Aprilia RS250

Može ista varijanta, sportski nastrojeni vozači i motori u jednu grupu, ostali u drugu pa po potrebi posle prve vožnje da se izmenjaju neki ako je potrebno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • The Doctor, 1108 postova
  • Lokacija: Kačarevo
  • Motocikl: BMW K1200 GT, Yamaha FZS 1000 Fazer, BMW K1, R1

POZDRAV SVIMA,

 

PAblo je na iznenadnom putu, tako da ću ja voziti TD umesto njega (pa ste i u organizacionom smislu osuđeni na moju malenkost ;)).

 

 

:gaa: :gaa: :gaa: :gaa: :gaa: :gaa: :gaa: :gaa: :gaa: :gaa: :gaa:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8165 postova

Može ista varijanta, sportski nastrojeni vozači i motori u jednu grupu, ostali u drugu pa po potrebi posle prve vožnje da se izmenjaju neki ako je potrebno.

 

Da, upravo je ovo (generalna) ideja - kao i prošli put:

 

Sportski motori (i sportski nastrojeni vozači :D) idu u CRVENU grupu.

Ostali idu u PLAVU grupu.

Izuzeci su naravno mogući i dozvoljeni.

 

Plava grupa vozi prva.

 

Svako će prilikom podele na grupe dobiti po nalepnicu (crvenu ili plavu, u zavisnosti od grupe u koju je motor svrstan). Nalepnicu treba zalepiti na vidno mesto na motoru (po želji). Samo motorima sa odgovarajućom nalepnicom biće dozvoljen izlazak na stazu. Promena grupe je moguća, ali je neophodno promeniti i nalepnice (ili motore :takoje:)

 

Napominjem da se nalepnice lako skidaju, tj. ko ih skine do nekoliko dana nakon TD nalepnice ne ostavljaju trag.

 

Delimo se na grupe prilikom prozivke ispred kapije NAVAK-a, sa početkom u 9:15h. Molim vas za konstruktivnost prilikom ovog razvrstavanja (razmislite unapred u kojoj bi grupi radije vozili i budite ok sa eventualno potrebnim kompromisima. Cilj je da svi budu dovoljno ok sa podelom).

 

Ko zakasni na podelu, voziće u grupi u kojoj ostane mesta - bez pogovora i ljutnje :aha:. Dođite dakle na vreme i pratite prozivku (prošli put je tu malo škripalo).

 

Vidimo se na Lukoil-u u 8:30h (spremni za polazak, natankovani) ili direktno na NAVAK-u najkasnije u 9:15h!

 

:moto3: :moto3: :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 57 postova

Mi dolazimo sa prikolicom. Da li je bolje da vas cekamo na pumpi ili da odma idemo na stazu?Zbog vremena koje nam treba da skinemo motor i za oblacenje...i je l' dozvoljeno da se parkira auto sa prikolicom u sklopu staze?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8165 postova

Za sve koji dolaze direktno na stazu, planirajte da u 9:15h budete tamo sa spremnim motorima. Trebaće nam nekih 30min za prozivku, potpisivanje saglasnosti i podelu na grupe.

 

Prošli put je dosta ljudi u vreme prozivke petljalo oko motora, pa je bilo malo frke oko podele na grupe (nisi svi čuli koja su grupa).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 57 postova

Ok vidimo se na ulazu ispred staze :zdravo:

 

 

Za sve koji dolaze direktno na stazu, planirajte da u 9:15h budete tamo sa spremnim motorima. Trebaće nam nekih 30min za prozivku, potpisivanje saglasnosti i podelu na grupe.

 

Prošli put je dosta ljudi u vreme prozivke petljalo oko motora, pa je bilo malo frke oko podele na grupe (nisi svi čuli koja su grupa).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8165 postova

Jel ima nešto od merenja vremena?

 

Mislim da ovoga puta od toga neće biti ništa (nisam se ja bavio tim detaljima, ali verujem da bih znao da je drugačije).

 

PS: još malo pa vožnja :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2303 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar

Imao sam smrtni slucaj u porodici tako da nisam mogao biti sa vama.

Nadam se da ste uzivali. Izvinjenje ekipi koja je bila na sastanku u Viru jer smo trebali da prodjemo tehnike na stazi zajedno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 89 postova
  • Lokacija: Sid
  • Motocikl: CBR 600RR

Bilo je fantasticno,deca mi kazu da sad izgledam ovako1oda.gif,ne skidam osmeh sa lica i bas sam happy1jee1.gif....

Ares tebi hvala na savetima iz Vira,primenjivao sam ih u praksi ali sam siguran da tu ima jos masa stvari koje bih trebao ispraviti,ali ok,za prvi put ja prezadovoljan i presrecan...jedva cekam fotke!!!!

Hajde kad bude pouzdanih informacija o coveku koji je pao pisite da znamo sta je,i da pomazemo ako mozemo!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: Kojekude
  • Motocikl: VT750RS

Dan su, po meni, obelezili ludi bosanac na yamahi (onaj u plavom kombinezonu), devojka na teget kawasakiju i pre svega Mrdjan koji je pojeo stazu i sve na njoj... Mrdjane, stavljaj onboard snimak! :)

Ja sam bas neiskusan kamerman, ali sam se potrudio da uhvatim bar ulaz/izlaz :) Snimak je ogroman tako da cu najranije sutra stici da ga izbacim.

Dajte onboard-ove!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: Kojekude
  • Motocikl: VT750RS

Arese, da je vise ljudi bilo na instruktazi, bili bi znatno efektivniji. Gomila je gresila sve o cemu si pricao. Sledeci put svi kod tebe!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nemanja Stojanović, 1131 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CF 450 MT

Moje saučešće Ares.

 

Bio je dobar dan za vožnju, možda su falile malo studentkinje i suncobrani, ali preživeli smo. :)

 

Ja imam 2396 fotografija, i biće sve onlajn do večeras (prvih 1000 je već up, ali po meni su najbolje iz poslednje serije, kod poslednje krivine).

 

U maloj rezoluciji, pa idemo isto kao prošli put - skupite imena par najlepših po vašem izboru, pustite spisak na PM, pa šaljem u ful rezoluciji i pravim avatare po želji. :takoje:

 

Dogovorio sam se sa motoristom (ako smo se razumeli, pošalji mi PM rođače) da mi sreže CD sa njegovim fotografijama pa i to da vam okačim. :Mina:

 

Ali sam siguran da će vam okačiti barem nešto.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 366 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: SF V4s

Samo da kazem i ja koju...

Danas je bio extra dobar dan za voznju, toplo, bez jakog sunca i sa puno bajkera koji zele da usavrse svoje vozacko umece.

Pohvale za dobru koordinisanost izmedju samih vozaca, i pored cinjenice da u plavoj grupi nisu bili bas svi ujednaceni sa motorima. Tu se moja malenkost sa Transalpom izdvaja od ostalih.1zdravo.gif

Veliki pozdrav i cekamo sledecu voznju. 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja