Jump to content

Moto Zajednica

Fabrika Shark kaciga na Tajlandu !

Recommended Posts

  • nocni cuvar, 2582 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Ova tema je vec postojala ali je prebacivanjem na novi rad foruma ostala bez slika pa samim tim je i nepotpuna. Ako nije problem neka neko od urednika spoji ili nekako ubaci slike u staru temu jer mislim da je zanimljivo za videti kako nastaju kacige !

 

tha3650800x600.jpg

 

Pre par godina igrom slucaja i naravno zahvaljujuci motorima dobio sam priliku da posetim fabriku Shark kaciga.

Ona se inace nalazi na Tajlandu blizu grada Rayong oko 200 km juzno od Bangkoka. Moj drugar iz Francuske takodje bajker sa kojim sam presao mnogo kilometara postavljen je tamo za menadzera. Bila je to idealna prilika da ga posetim i krenem sa njim u obilazak fabrike .

Slikanje je bilo zabranjeno ali naravno da smo uspeli da napravimo par slika koje cu i podeliti sa vama. Jedino nam nije uspelo da slikamo u sobi za testiranje kaciga jer se to drzi kao velika tajna svih proizvodjaca.

Reci cu vam samo da su testovi profesionalni, da uniste brdo kaciga dok ne dodju do odgovarajuceg kvaliteta i da Shark kacige spadaju u sam vrh ( nije zato sto je ja koristim ).

 

A sada da predjemo na slikovite dokaze, dosta je bilo price.

 

tha3658800x600.jpg

 

tha3661800x600.jpg

 

tha3663800x600.jpg

 

tha3665800x600.jpg

 

tha3666800x600.jpg

 

tha3668800x600.jpg

 

tha3673800x600.jpg

 

tha3674800x600.jpg

 

tha3675800x600.jpg

 

tha3676800x600.jpg

 

tha3680800x600.jpg

 

tha3681800x600.jpg

 

tha3686800x600.jpg

 

tha3690800x600.jpg

 

tha3691800x600.jpg

 

tha3692800x600.jpg

 

tha3694800x600.jpg

 

tha3699800x600.jpg

 

tha3701800x600.jpg

 

tha3712800x600.jpg

 

tha3718800x600.jpg

 

tha3721800x600.jpg

 

tha3722800x600.jpg

 

tha3724800x600.jpg

 

tha36901800x600.jpg

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Motocikl: z 750

Pozdrav .Evo i ja imam problem sa SHARK kacigom.Naime isto je ispucala eko koza koja se nalazi sa donje strane pa iako je kaciga dobro ocuvana i pazena odole izgleda ofucano.Ako moze neki savet ili pomoc kako da to resim i da za nju nadjem tamniji vizir bio bih zahvalan.Kacigu sam kupio pre tri godine u Beogradu u extreme shopu koji je u medjuvremenu zatvoren pa sada neznam kome da se zalim.Pozdrav i hvala unapred. SHARK RSF 2 i AXIUM

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 303 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSF650S

Pitam se za koliko para nedeljno rade u toj prašini od epox smola i sličnih materijala? "Za dug život i lepo sećanje"

Znam trolujem, ali kada sam "predsednik sindikata":staa2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Motocikl: z 750

Pozdrav .Evo i ja imam problem sa SHARK kacigom.Naime isto je ispucala eko koza koja se nalazi sa donje strane pa iako je kaciga dobro ocuvana i pazena odole izgleda ofucano.Ako moze neki savet ili pomoc kako da to resim i da za nju nadjem tamniji vizir bio bih zahvalan.Kacigu sam kupio pre tri godine u Beogradu u extreme shopu koji je u medjuvremenu zatvoren pa sada neznam kome da se zalim.Pozdrav i hvala unapred. SHARK RSF 2 i AXIUM

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova

Unutrasnjost kacige ti spada u rezerne delove tako da nemas pravo na garanciju tu, jedino ti ostaje da kupis novi unutrasnji deo. Ne znam gde moze da se nadje u Beogradu, ali znam gde moze u Nisu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6321 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Mikula priznaj koliko si "dobar" za ovaj marketinski potez...

Dozivotna pretplata na Shark se podrazumeva...nego koliko je ono glavno :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500

Danas sam na buvljaku u cigan maloj u Zemunu video lik prodaje Shark kacigu za 1.000 din. Sa gornje strane je malo ulubljena.

Verovatno je neko doziveo saobracajku i capio je. Pa eto, ako je neko ostao bez iste, da zna gde je moze naci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500

Pogresno si me razumeo, odnosno nisam lepo napisao. Ako je nekom ukradena kaciga u skorije vreme, da pogleda tamo. Hteo sam da je slikam, ali nisam imao telefon kod sebe.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja