Jump to content

Moto Zajednica

Peglica GSXR :) i u Srbiji

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 111 postova
  • Lokacija: SRPSKO SARAJEVO
  • Motocikl: yamaha r1 06,yamaha raptor yfz 450,TRIKE BUBA 1200,kawasaki klr 600,kawasaki zxr 750 streetfighter

pa ja jesam daleko ali koliko znam ti si vise ovde nego tamo :lol: izvadi stakla i ponesi kad podjes :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 354 postova
  • Lokacija: DOBANOVCI
  • Motocikl: RSV 1000,R6,Fiat 126-GSXR1100r,CBR1000 streetfight,GSXR1100R.GPZ600R

pa ja jesam daleko ali koliko znam ti si vise ovde nego tamo :lol: izvadi stakla i ponesi kad podjes :P

hahah pa upravu si ;) E moj jarane koliko ja vidim pre cete vi u Sarajevu uraditi nego bilo ko ovde..a da stakla su spremna vec 3meseca,mogao sam ih doneti pre neki dan :stabre: ...ako ne resim sam budi siguran da ces ti lepiti :nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

ako nekoga zanima BMW 735 benin-plin,totalni full,800e..neka se javi na 064/266-93-76

 

drugar moj je bas sinoc pominjao 735

koje je godiste i imas li nesto slika

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 354 postova
  • Lokacija: DOBANOVCI
  • Motocikl: RSV 1000,R6,Fiat 126-GSXR1100r,CBR1000 streetfight,GSXR1100R.GPZ600R

Sta da radim daans je vreme takvo...posao mi stao pa.... ali nikad se ne zna mozda je nastavim opet :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ih što volem testo s makom.., 583 postova
  • Lokacija: Sremska Kamenica
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650cc

ih taman čitam sve i uživam u projektu kad ono ćorak...Nadam se da nećeš morati da je prodaš

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 354 postova
  • Lokacija: DOBANOVCI
  • Motocikl: RSV 1000,R6,Fiat 126-GSXR1100r,CBR1000 streetfight,GSXR1100R.GPZ600R

Peglica malo pre je parkirana u garazi i ceka par dana dok stigne alternator i da vidim sta cu dalje sa njom,jel je zavrsam ili ostaje da ceka novog vlasnika :Mina:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ENDURO, 1344 postova
  • Lokacija: Vrčin
  • Motocikl: Honda XR600R

Možda je prodaš sutra a možda za 10 godina, ukoliko možeš sebi da priuštiš, radi je lagano pa ako ti izleti neka dobra ponuda, nek' ide ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 354 postova
  • Lokacija: DOBANOVCI
  • Motocikl: RSV 1000,R6,Fiat 126-GSXR1100r,CBR1000 streetfight,GSXR1100R.GPZ600R

I tako peglica zverkica stoji u garazi i ceka delove,danas sam usao da je vidim malo,prasina napadala,paukovi vec pocel ida pletu mreze oko nje :stabre: :stabre:

ali valjda stignu i ti delovi ovih dana da je zavrsim skroz :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 354 postova
  • Lokacija: DOBANOVCI
  • Motocikl: RSV 1000,R6,Fiat 126-GSXR1100r,CBR1000 streetfight,GSXR1100R.GPZ600R

ako budem uspeo da je isteram iz paukove mreze :staa: ..ja se nadam da ce moci :jee:.

finansijski sam nesto malo zastao ali resicu je do kraja izguracu samo treba malo vremena....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 530 postova
  • Lokacija: Zrenjanin - Pertovgrad - Veliki Bečkerek - Nova Barselona
  • Motocikl: Honda CRF 1100 Africa Twin adventure sport

Navijama za tebe!!!

Izdrži!!!

Mislim, lako je nama koji sedimo i čitamo da te podržavama. Ipak, samo ti znaš koliko je tu novca i vremena potrebno. Ali eto, bar da ti damo moralnu podršku. :goodluck: :goodluck: :goodluck::Navijac:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 354 postova
  • Lokacija: DOBANOVCI
  • Motocikl: RSV 1000,R6,Fiat 126-GSXR1100r,CBR1000 streetfight,GSXR1100R.GPZ600R

Navijama za tebe!!!

Izdrži!!!

Mislim, lako je nama koji sedimo i čitamo da te podržavama. Ipak, samo ti znaš koliko je tu novca i vremena potrebno. Ali eto, bar da ti damo moralnu podršku. :goodluck: :goodluck: :goodluck::Navijac:

tako nekako ;) hvala svima nekad i to znaci :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 354 postova
  • Lokacija: DOBANOVCI
  • Motocikl: RSV 1000,R6,Fiat 126-GSXR1100r,CBR1000 streetfight,GSXR1100R.GPZ600R

Cujem da se u Obrenovcu na skupu spominje moja peglica i da dosta njih ocekuje da se pojavim negde na skupu sa njom :):lol:..Evo onda da vas obavestim da radove nastavljam.posto imam problem sa alternatorom u servisu,drug BOKILIC mi je spremio alternator i ako Bog da sutra idem da ga uzmem i dalje da je zavrsavam u toku nedelje.

AKO NEKO IMA SEDISTA koja bi mi odgovarala za peglicu neka se javi na p.p. ili neka pusti poruku na 064/266-93-76,moraju biti max siroka 47cmm,mogu kadice,pocepana,ili kakva god a ja cu ih posle srediti bitna mi je samo sirina da ih ubacim..hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 354 postova
  • Lokacija: DOBANOVCI
  • Motocikl: RSV 1000,R6,Fiat 126-GSXR1100r,CBR1000 streetfight,GSXR1100R.GPZ600R

Malo pre uzet alternator od Bokilica,u toku nedelje ce biti prva probna voznja,nadam se da ce sve proteci dobro :P:stabre::neznam::lol: ...obavestavam ovih dana

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja