Jump to content

Moto Zajednica

Peglica GSXR :) i u Srbiji

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 354 postova
  • Lokacija: DOBANOVCI
  • Motocikl: RSV 1000,R6,Fiat 126-GSXR1100r,CBR1000 streetfight,GSXR1100R.GPZ600R

Evo da vam se malo pohvalim ;)..Vec 5meseci pravim fiat 126-gsxr 1100r..znaci peglicu prepravljam i ubacujem motor od suzukija gsxr1100..Dosta stvari mi je pravilo problem,ali 99% sam sve resio,ostale su neke stvari ali jos nije gotovoa..Peglica,rasturena sve visak baceno,kupljen agregat od gsxr1100r-zakucao pa radnjena radilica i klipnjace(dusu mi je pojeo),onda 8m cevi fi 60mm za pravljenje rol bara,farbana u belu MAT,pravljeni nosaci agregata,pogon tockova,hidraulicno kvacilo,kocnice zamenjene diskovima,felne r13 stavljene sire i vise izbacene,kompletna instalacija pravljena zbog kompijutera i svega ostalog..Da ne davim pisacu detalje drugi put..evo par slika i jos nije zavrsena,ali je upaljena :care: ...

  • Podržavam 13

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 354 postova
  • Lokacija: DOBANOVCI
  • Motocikl: RSV 1000,R6,Fiat 126-GSXR1100r,CBR1000 streetfight,GSXR1100R.GPZ600R

i da znate da ova zezancija kosta mnogooo

 

http://imageshack.us/photo/my-images/692/slika004e.jpg/

 

peglae.jpg

 

slika0172.jpg

 

slika003m.jpg

 

slika020u.jpg

 

slika0252.jpg

 

slika0232.jpg

 

slika0212.jpg

 

slika043j.jpg

 

slika0182.jpg

 

slika042a.jpg

 

slika019.jpg

Promenio član acim
Umetnute slike.
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 354 postova
  • Lokacija: DOBANOVCI
  • Motocikl: RSV 1000,R6,Fiat 126-GSXR1100r,CBR1000 streetfight,GSXR1100R.GPZ600R

Ako neko zna neka postavi slike da se vide ovde ja ne znam ......

Ovo slike usput slikane,kad se sve zavrsi bice boljih slika,dosta doga je i jos uradjeno posle ovoga...Hvale mi gume,sedista-kadice po zelji ako nadjem i atest pa registracija...Cela prica je trebala da se pokaze u Sremskoj mitrovici na skupu ali necu uspeti da zavrsim tako da ce biti na nekom drugom skupu..toliko za sada :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 354 postova
  • Lokacija: DOBANOVCI
  • Motocikl: RSV 1000,R6,Fiat 126-GSXR1100r,CBR1000 streetfight,GSXR1100R.GPZ600R

Z car made in serbia :D:care:

daj jos slika, izgoreh :D

kad umeju stranci umemo i MI :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 354 postova
  • Lokacija: DOBANOVCI
  • Motocikl: RSV 1000,R6,Fiat 126-GSXR1100r,CBR1000 streetfight,GSXR1100R.GPZ600R

Danas stizu i trkacne Nalepnice ;)kurcenje :takoje:

i da dodam PRIHVATAM sve nalepnice ako neko ima nesto da ga lekramiram na peglici,tipa ulje,servis,oprema....

A da OBAVEZNO TRAZIM IGORU nalepnice za BJ sajt ako nije frka...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

ma naravno, nije to umetnost, samo treba para :)

ja sam sa trojicom prijatelja razmatrao slican projekat sa ficom

jedan (nemac) je obecao da ce donirati agregat, a sa ovom dvojicom da majstorisemo i uklapamo

cak smo daleko stigli sa planovima (ukljucujuci i resavanje rikverca), ali ovaj drugar ostao bez garaze i to se izjalovilo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ENDURO, 1344 postova
  • Lokacija: Vrčin
  • Motocikl: Honda XR600R

Aaaaaa, ja sam se ložio neko vreme da to uradim sa Fikusom (i dalje se ložim ali sam prodao Fikusa a i u međuvremenu sam shvatio da bi to trajalooo), razmatrao sam i neke V2 agregate :)

 

Reci mi samo kako si rešio pogon, jesi stavio lančanik direktno na osovinu ili imaš chain drive differential?

diff.jpg

Gledao sam po netu, skupi su do mudiju <_<

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 354 postova
  • Lokacija: DOBANOVCI
  • Motocikl: RSV 1000,R6,Fiat 126-GSXR1100r,CBR1000 streetfight,GSXR1100R.GPZ600R

sve sam radio sam i finasirao i po proracunu msm da mi treba jos minimum 500e da je zavrsim..

znam da ima na you tube ;)

prenos je direktan,ali lancanik veoma veliki :)

rikverc nisam namestio,njega cu zadnjeg mrzi me-hocu da je prvo probam :)

po nekoj racunici imace ce snage mnogo a potezanje bi trebalo da bude opako,ali videcemo :Mina:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Самарићанин, 794 postova
  • Lokacija: тамо где Дунав љуби небо
  • Motocikl: коњусина с педес' коњића

Ima na youtube par tih likova, znaci najjace je kad dodaju gas a ono zvuk :staa::D

Pošto ja po godištu pripadam Titovim pionirima :lol: , sećam se još neke 1975. je postojala jedna Pegla s Suza-Kawa-Yama-Honda agregatom i naravno polu otvorenim Marving auspuhom, koji "do izražaja dolazi" pri većim obrtajima.

 

Mo'š misliti, mal nisam svršio u gaće, kad je sa semafora krenula Pegla put Kolarčeve i Terazija... Je*em li ti Sunce žarko... zvuk, brzina... čudo!

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 354 postova
  • Lokacija: DOBANOVCI
  • Motocikl: RSV 1000,R6,Fiat 126-GSXR1100r,CBR1000 streetfight,GSXR1100R.GPZ600R

ma naravno, nije to umetnost, samo treba para :)

ja sam sa trojicom prijatelja razmatrao slican projekat sa ficom

jedan (nemac) je obecao da ce donirati agregat, a sa ovom dvojicom da majstorisemo i uklapamo

cak smo daleko stigli sa planovima (ukljucujuci i resavanje rikverca), ali ovaj drugar ostao bez garaze i to se izjalovilo

kolega veruj mi da ti treba i umetnost pored debelih zivaca ;).. ako sam preskocio 1 sraf da ne namestim odmah posle sam morao 4 posla da uradim da bih to resio..Ovo ako neko pravi verujte mi komplikovano je psihicki za 1og coveka ali naravno sve se napravi..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati po nekad, 360 postova
  • Lokacija: Leskovac-Lausanne
  • Motocikl: Kymco Zing 125, BMW F800GS Adventure

Ovi prekidaci sa sliku 0182 su znaci vrh, ima i ja par komada, samo nastavi da radis, nadamo se na jos neke slike :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja