Jump to content

Moto Zajednica

Otvaranje sezone moto skupova M.K. Extrem Smederevo

Recommended Posts

  • ○○○○○○○○○○, 213 postova
  • Motocikl: Honda CBR 600 Ф

Opet je policija zaustavljala motocikliste koji nisu bili u vecim grupama - na ulazu u Smederevo-Jugovo dolazak od Grocke!

Bas su vam revnosni marsovci ::)

 

Policija je uglavnom zaustavljala one koji su bili bez kacige na glavi,i opominjala! :takoje:

Pa ko nije spreman da ga ispod kacige ne vide komsije i prolaznici kako sisti gradom :moto3: ,neka se pomiri sa ti da ga zaustave! :neznam:

I mi i oni koji su stajali zaustavjleni pre nas, smo imali svu opremu, a koliko sam video kad smo kretali i ono dvoje posle nas jedan BMW-u i jedno sokoćalo sa prikolicom su takođe svi imali kacige al' iskočiše pred njih ko pred drumske razbojnke!?

Pa možeš slobodno da se javiš na blagajnu policije da ti daju tih 10% za marketing 1hmm.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ENDURO, 1344 postova
  • Lokacija: Vrčin
  • Motocikl: Honda XR600R

Zbog policije sam i napustio ranije skup, pretpostavljao sam da će da zaustavljaju uveče... A motor se trenutno ne vodi na mene, imam staru SD tablicu, prošao sam pored njih kao da sam potpuno regularan :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 84 postova
  • Lokacija: novi becej
  • Motocikl: fz1n,fzs600,shineray 200,kreidler80

road runersi bili,prostor ekstra,zamerka-nestalo vam je pica u 9(21 h),trebali ste se vise reklamirati mnogo ljudi se zaj... i uslo na skup na tvrdavi znaci platili ulaz tamo pa ulaz kod vas.ja sam zaustavio policiju i pitao kako da dodem do moto skupa a oni (svaka im cast)rekli da vozimo za njima znaci dopratili nas do kapije i cekali nas posto nas je uhvatilo crveno.sve u svemu dobro je,svuda mozes naci nesto da zameris,nema greske jedino ako se nista ne radis zato samo napred

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 375 postova
  • Lokacija: Beograd

Prvi moj skup pa mogu reci da je bio najbolji na kom sam bio, upoznao neke cool ljude, ali da kazem da vam je policija napravila veliki problem, ne toliko ona na ulazu nego ona kad se ide prema gradu Smederevu.

Kolega koji je vozio r1 i vidi se da ima godine iskustva kaze da ide 15 godina na skupove nikad nije doziveo da ga cimaju kad ide na skup a tamo su zaustavljali njega zbog 0.4 u krvi alkoholav 5000, kaze covek nikad vise u Smederevo!

a mene da ne pricam sta su mi pisali a nije ni alkohol ni kaciga.

ako ima neko od organizatora neke veze u p i zeli da mi pomogne nek mi se javi u pp. hvala

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: Smederevo / Cacak
  • Motocikl: Yamaha FZR 600,Keeway Speed 125

Ma to su ti bre sve izbeglice sa 6 meseci kursa(cast izuzecima),koji misle da su uhvatili boga za onu stvar,a ni padeze ne znaju >:( >:(>:(

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Beograd-MK Crna Reka
  • Motocikl: Honda xl 1000 V varadero BMW k1200lt

Prvi moj skup pa mogu reci da je bio najbolji na kom sam bio, upoznao neke cool ljude, ali da kazem da vam je policija napravila veliki problem, ne toliko ona na ulazu nego ona kad se ide prema gradu Smederevu.

Kolega koji je vozio r1 i vidi se da ima godine iskustva kaze da ide 15 godina na skupove nikad nije doziveo da ga cimaju kad ide na skup a tamo su zaustavljali njega zbog 0.4 u krvi alkoholav 5000, kaze covek nikad vise u Smederevo!

a mene da ne pricam sta su mi pisali a nije ni alkohol ni kaciga.

ako ima neko od organizatora neke veze u p i zeli da mi pomogne nek mi se javi u pp. hvala

 

stvarno sramota sto policija zaustavlja pijane bajkere i pisu prijave ako vas nadju u prekrsaju :stabre:

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 66 postova
  • Motocikl: cbr 900 rr

Zamisli pocetak sezone da ti uzmu dozvolu na neko vreme jedno 5-6 meseci zbog par popijenih piva a onda si pesak automatski posto ni dr.kat.ne mozes da vozis..

I prosle god.marsovci su imali akciju u Smed.pa smo motocikle davali neznamcima da nam isteraju posto su stojali tik uz ogradu..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: e nemam trenutno...
  • MK.OTADZBINA SRBIJA, 104 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo

Skup protekao fantasticno kao i uvek sjajna organizacia i lokacija video dosta drugara iz Srbije Sarajeva Bjeljine koje ovom prilikom pozdravljam kao i organizatore sve je proslo sjajno dok nisam saznao da mi je neki DRIPAC >:( >:(>:( UKRAO TABLICU, tako da ako neko naleti pored puta na tablicu PA-01-747 neka se javi Milan 063/15/35/475 pozdrav i vidimo se dogodine!!! :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova
  • Lokacija: Bela Crkva
  • Motocikl: Honda CB500 / MZ ETZ 150

Skup super, sve pohvale za organizaciju.Jedina zamerka,los pasulj u subotu, ali zato riblja corba od petka :ooo: vadi prosek :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 108 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Kawasaki versys

Prvi moj skup pa mogu reci da je bio najbolji na kom sam bio, upoznao neke cool ljude, ali da kazem da vam je policija napravila veliki problem, ne toliko ona na ulazu nego ona kad se ide prema gradu Smederevu.

Kolega koji je vozio r1 i vidi se da ima godine iskustva kaze da ide 15 godina na skupove nikad nije doziveo da ga cimaju kad ide na skup a tamo su zaustavljali njega zbog 0.4 u krvi alkoholav 5000, kaze covek nikad vise u Smederevo!

a mene da ne pricam sta su mi pisali a nije ni alkohol ni kaciga.

ako ima neko od organizatora neke veze u p i zeli da mi pomogne nek mi se javi u pp. hvala

 

stvarno sramota sto policija zaustavlja pijane bajkere i pisu prijave ako vas nadju u prekrsaju :stabre:

Mozda su spasli neciji zivot? I ja bio tamo, i zaustavili me policajci. Izuzetno profesionalni i kulturni. (Medju nama- nisam bas bio ispravan, popilo se neko pivce viska, ali nije bilo potrebe za balonom). Utisci pozitivni, nego da li je Corba i kada svirala?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

Skup protekao fantasticno kao i uvek sjajna organizacia i lokacija video dosta drugara iz Srbije Sarajeva Bjeljine koje ovom prilikom pozdravljam kao i organizatore sve je proslo sjajno dok nisam saznao da mi je neki DRIPAC >:( >:(>:( UKRAO TABLICU, tako da ako neko naleti pored puta na tablicu PA-01-747 neka se javi Milan 063/15/35/475 pozdrav i vidimo se dogodine!!! :takoje:

 

Milanče pogledaj link.

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/80505-pronadjena-tablica-od-motora-pa01-604/page__pid__1292418#entry1292418

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Makedonija

Skup prosao odlicno,organizatorima svaka cast,lepo mesto cene pristojne,Bora raspalio atmosferu,a sa policijom licno nisam imao nikakvih problema(u nedelju ih nisam nigde ni video na odlasku),pozdrav svim clanovima kluba Extrem

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja