Jump to content

Moto Zajednica

Otvaranje Moto Sezone 2012

Recommended Posts

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3621 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

severian user_popup.png

Postavljeno Danas, 11:23 AM

 

@fotke ozgo ;)

 

Nataša čoveče... k'o da ima 18 godina, toliko energije ima!

 

Polako postaje moj idol! :takoje:

 

Pa nije valjda da još nema osamnaest godina!? 0zbunjen.gif1lol.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2583 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Drugo poluvreme u Semaforu je bilo extra jedino sto je pri kraju toliko zahladnelo da je licilo na zatvaranje sezone. Vlajko vidi ove iz pecenjare da uplate neki dinar za reklamu :lol:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 33 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Hvala organizatorima,bajkerima i svim ljudima dobre volje

na ovom osecaju,osmehu i lepom danu.

Hvala Novosadjanima koji su se pojavili i pokazali da je bajkerski zivot kao porodica

I hvala mom moto klubu HORDA sa najvecim srcem :ljubav:

Hvala svima!:jee2:

Bilo je odlicno:jee2:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: zr
  • Motocikl: honda shadow

sledece godine bi trebalo napraviti, ako to ikako bude moguce organizovati, a mislim da je itekako izvodljivo ,pravu paradu.recimo da prvo idu turing motori pa enduro pa cruzeri,sportski, itd.redosled u principu nije bitan ali bi to bilo mislim savrseno i mislim da bi ljudi izlazili na ulice namenski da gledaju pravu paradu i da bi to privuklo jos vecu paznju javnosti.razmislite na sta bi to licilo,na disciplinovanost...bilo je prelepo zaista ali iako nisam gledao sa strane u nekim trenutcima smo licili malo na,necu reci na sta.i da se zna da ovo nije nikakva zamerka nego samo konstatacija.i ovako je bilo izuzetno.

  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nemanja Stojanović, 1331 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CF RedBull 450 MT

photobucket ga je ispušio.

 

skittles, ova s balonima :care:

Ako misliš na ovu iz kamiona, pitam ja Trinity da'l mogu da uđem - "naravno. aj čuvam ti stražu." :lol:

I hvala :takoje:

 

Skittles - kao i uvek fotke odlične! :takoje: Čekamo neki snimak možda...? :zdravo:

Hvala, ovaj, imam par klipova iz vožnje, ali samo sa početka, onda sam primetio koliko se trese onaj kamion (kada sam poleteo i lupio glavom u šipku iznad mene :lol: ) pa sam samo fotografisao.

 

P.S. koliko sam se smejao za tvoju titulu :lol:

ali skroz zasluženo.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 569 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: MS 1000DS, Apeninac

Bilo je lepo ali moram nesto da Vam kazem,znam da za vas u bg to nije tako strasno ali bio je tu i ostatak zemlje....ne moze nesto da bude "promo" pa da se kola prodaje za 150 dinara i voda za 100,znam da ima troskova ali i mi kad pravimo susret imamo milion troskova pa se borimo da cena pica bude korektna!

 

Potpuno si u pravu i veruj mi, svesni smo ovoga!

 

Mogu samo da kažem sledeće: veruj da je u tom trenutku bilo moguće da ili te klopa-piće štandove ramontiramo i pošaljemo u 3LPM ili da pljeskavica bude jeftina (150din) i da ljudi imaju nešto da pojedu, a da piće ostane takvo kako je (a ipak dosta niže nego na koncertima po BGD, sa čime su nas ovi merili :bljak:). Jedini razlog i motiv je bio što zmo znali da ima mnogo ljudi van BGD i da će morati nešto da pojedu (deo problema je bio i što smo insistirali da se ne prodaje alkohol). I inače je cela zavrzlama oko hrane i pića toliko eskalirala da nam je to donelo jedno 80% problema i nervoze u petak i subotu i smuči mi se i sada kada se setim svega :jok:.

 

Od mene dakle izvinjenje za veće cene pića no što smo zamislili i svakako ćemo se truditi da se to sledeće godine popravi (ili ga neće ni biti).

 

 

 

Ma nije to neki velik problem,niko nije tu dosao bez dinara,i nama dolaze sa raznim ponudama za ketering kada je susret u pitanju ali mi smo organizatori i mi postavljamo uslove,a najveci je cena pica...ona ne sme da bude bezobrazna,cena u nabavci je svuda ista a u bg je moguce je verovatno dobiti i po nizoj ceni,ne znam da li ste imali uvid u kolicinu prodatog pica ali bi vam to pomoglo u pregovorima za sledecu godinu!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

Dragi prijatelji,

 

zahvaljujući angažovanosti naših dama: Nensy, Ruža Bandit, Maraya i Misha(f) juče je sakupljeno 26.000 dinara priloga što znači da ćemo štićenicima Doma Kulina kod Aleksinca i ovog Vaskrsa moći da doniramo najmanje 1.000 pelena za odrasle koje su im neophodne za svakodnevni, koliko-toliko normalan život.

 

:care:

 

Pozivam sve koji su raspoloženi za još zajedničkih vožnji, druženja i dobrih dela da nam se pridruže u temi ovogodišnje Humanitarne Vaskršnje akcije.

 

http://forum.bjbiker...ost__p__1275292

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XLV 1000

Mogu samo da kažem sledeće: veruj da je u tom trenutku bilo moguće da ili te klopa-piće štandove ramontiramo i pošaljemo u 3LPM ili da pljeskavica bude jeftina (150din) i da ljudi imaju nešto da pojedu

 

Pa pička im materina onda lopovska, zašto su tražili 350dinara za jebenu piletinu? Prodaju na Kališu, nema računa, "Pomoć organizaciji".... ZAHTEVAM da mi se dostavi kontakt firme/restorana koja je pružala "uslugu" prehrane juče.

 

 

 

  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

Mogu samo da kažem sledeće: veruj da je u tom trenutku bilo moguće da ili te klopa-piće štandove ramontiramo i pošaljemo u 3LPM ili da pljeskavica bude jeftina (150din) i da ljudi imaju nešto da pojedu

 

Pa pička im materina onda lopovska, zašto su tražili 350dinara za jebenu piletinu? Prodaju na Kališu, nema računa, "Pomoć organizaciji".... ZAHTEVAM da mi se dostavi kontakt firme/restorana koja je pružala "uslugu" prehrane juče.

 

 

 

A ja taman sa tobom juče dogovaram gde da stučemo negde onu municiju što se nakupila :D .

 

Šalu na stranu, sve što je juče bilo dobro i sve što juče nije bilo dobro je naša (organizatora) stvar. Tačnije ide u korist ili na štetu nama. Pljeskavičar sa tim nema veze.

 

Realno, bilo bi bolje da je neko iz MAS-a odradio taj deo posla, jer kao što MC SREMac reče ljudi iz Moto Klubova sa tim imaju daleko više iskustva nego mi...što nas naravno ne opravdava ali objašnjava. Ovako, računajući da naš deo tima odradjuje papirologije oko svih dozvola i saglasnosti ispalo je da je nama a ne na kolegama iz MAS-a bio i taj deo orgnizacije.

 

U stvari smo se mi (kao neko ko prvi put to radi) zapetljali u inače krajnje komplikovanoj proceduri za dobijanje dozvole da se ''pali vatra'', prodaje hrana i piće na javnoj površini u Beogradu koja je uz to još i pod zaštitom države kao istorijski spomenik. U to smo ušli kasno, nedovoljno pripremljeni i doveli smo sebe u situaciju da na kraju prihvatamo ''daj šta daš'' umesto da diktiramo uslove.

 

I ako sam i sam popio i platio nekoliko pića tamo po ceni koja mi nije baš prijala nadam se da vam taj naš propust kao organizatora neće pokvariti dobar utisak sa ovog prvog, probnog zvaničnog otvaranja sezone i da ćete nam dati šansu da to ali i mnoge druge propuste (koji se više ili manje nisu/jesu videli) otklonimo sledeće godine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5393 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

Bilo je odlicno jedino sta sam video poruku za deljenje flajera u 3 ujutru a flajeri su se delili od 8:30 tako da sam ceo dan bio neispavan... Zextreme i ja smo delili flajere na lokaciji kod Londona...

 

hvala svima a pogotovo bajkerima iz unutrašnjosti :takoje:

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Dogadjaj,

 

 

je bio predivan, drago mi je da sam učestvovao, pozdrav svim drugarima.

 

Iskreno se nadam se da će imati efekta.

 

Žao mi je što, akcija ne uzima malo šireg maha, odnosno mediji nas baš i nisu maksimalno ispratili...npr. u Smederevu nisam nikoga nasao , ko je čuo da je održano otvaranje moto-sezone,

 

 

Što se mog grada tiče , ja sam se pripremio i uzeo par stotina flajera da podelim sugradjanima, predlažem da to radimo svuda gde nas ima.

 

Mislim , da sa ovom temom (skretanje pažnje na motocikliste) ne bi trebalo da završimo, sve dok traje sezona.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 957 postova
  • Lokacija: Kopaonik-Raska
  • Motocikl: Varadero PGM-Fi

Drugari,prijatelji i kolege bajkeri,svaka cast za ovu akciju,po slikama i snimcima vidim da ste se extra proveli i prikazali nas u najboljem svetlu,sve pohvale :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ○○○○○○○○○○, 213 postova
  • Motocikl: Honda CBR 600 Ф

Sve vam je bilo odlicno, ono uvek ima mesta za jos bolje!

Npr. te pomenute novokomponovane sto kazete da su zadnjacili u grupi trebalo je zapamtiti i sledece godine ako se pojave organizator "aj sad idi malo zadnjaci na svojoj livadi za ovde nisi..." , a sto sto tice cene cuge, nije strasno, ali ako ste mogli da ispostujete da ne bude alkoholnog piva mogla je i cena cuge da se koriguje na neku normalu tipa matine koncerta,.. ali sve te zamerke su skoro minorne i u cilju da sledece godine jos bolje organizujete da mozemo da pozovemo i goste iz daleka i da se svi zajedno uy uyivanje provozamo i otvorimo sezonu...

 

 

 

 

 

 

(još 19 do 100 postova)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XLV 1000

 

Skrenuta mi je pažnja da je video loš zbog nekih YT opcija... sad sam to isključio pa će valjda biti bolje. Trebaće mu neko vreme dok procesira....

U svakom slučaju, snimak izvorno nije neki ali ako neko želi da preuzme, original je 1280x720 sa Contour HD, nek' mi se javi pa ćemo već nešto smisliti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bandolerosi, 635 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Honda ST 1100

Svaka cast organizatorima na ovoj tabli....:takoje:

To je zasluga naseg "gerila" tima, koji su u odredjeno vreme na tri lokacije spustali banere i "nestajali" kad prodje kolona motociklista :takoje: :takoje: :takoje:

 

IMG_3561.jpg

 

 

Novi Beograd - Omladinskih Brigada, nadvožnjak kod Petoševića

 

87.... ZAUVEK...

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XLV 1000

E da... pitah tamo par redara, ali nisam stigao do odgovora.

 

Da li je neko iz redarske ekipe, preko radio stanice komentarisao: "u jbt, koliko ih ima, još prolaze", "au još prolaze, naježio sam se"... Uhvatio sam to na stanici, ali ne znam na kom kanalu, pa ne znam da li su redari, neko sa PMRom sa strane, ili neko treći jelte ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Strucnjak, 1625 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Šabac
  • Motocikl: CRF300L

U svakom slučaju, snimak izvorno nije neki ali ako neko želi da preuzme, original je 1280x720 sa Contour HD, nek' mi se javi pa ćemo već nešto smisliti.

 

Ja sam ti u kadru na pola snimka pa bi bilo lepo da dodjem do HD :takoje: Znaci ti si onaj sto je prestajao celu voznju na motoru iza mene?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja