Jump to content

Moto Zajednica

Link za skidanje owner manual-a za razne motore...

Recommended Posts

  • Drug član, 1480 postova
  • Lokacija: Bratunac, Earth
  • Motocikl: R1200C, GS, DRZSM

Prijatelju je hitno potreban user manual za Gileru Nexus 500, mislim da je `06, pa ako neko ima ili mozda zna link bilo bi super. Hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 351 postova
  • Lokacija: San Francisco
  • Motocikl: BMW R1250GS Adventure, Yamaha MT-10, Honda CB750 K3

Prijatelju je hitno potreban user manual za Gileru Nexus 500, mislim da je `06, pa ako neko ima ili mozda zna link bilo bi super. Hvala.

 

Probaj ovo:  ed2k://|file|Gilera.Nexus.500SP.Mk2.Workshop.Manual.pdf|13054290|714DE5DA9558E5B00617807C005337DE|/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1083 postova
  • Lokacija: BG-Avala
  • Motocikl: zx6r

Ljudi jel zna neko gde mogu da skinem owner manul ili exploded views za Yamahu DT 80 iz 1984 godine?hitno mi je potreban.Hvala unapred

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Blocos Bastardos, 330 postova
  • Lokacija: блокови
  • Motocikl: XF650

Ali su na nemackom...

 

Yamaha DT50,80 MX Service manual GER http://www.megaupload.com/pl/?d=8ULB6PN2"

 

Yamaha DT80 LC, LC2 Service Manual GER http://www.badongo.com/file/1512617"

 

Yamaha DT80 LC, LC2 Service Manual GER http://www.megaupload.com/?d=3VK22G73"

 

Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Blocos Bastardos, 330 postova
  • Lokacija: блокови
  • Motocikl: XF650

Primetio sam da su kod nas postali dosta prodavani Baotian skuteri od 50 kubika sa oznakom BT50-bla bla...

 

Shodno tome (i ja imam jedan) malo sam se igrao sa njim . . . pa evo i linkova za manuale kome zatreba :

 

http://www.thesparesnetwork.co.uk/manuals/download.php?action=showcatfiles&cat_id=28&cat_name=Baotian

 

Ukoliko neko ima problem sa skidanjem blokada (posto ih on ima 3 a u servisu"lazu" i kazu da ima dve) neka me slobodno kontaktira!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 306 postova

 

    Potreban mi je workshop/service manual za Harley Davidson XL 883 2003.Takodje i ownwers manual.

 

                                      Pozzz Head

 

                                      drumska_lisica@yahoo.com

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 351 postova
  • Lokacija: San Francisco
  • Motocikl: BMW R1250GS Adventure, Yamaha MT-10, Honda CB750 K3

 

    Potreban mi je workshop/service manual za Harley Davidson XL 883 2003.Takodje i ownwers manual.

 

                                      Pozzz Head

 

                                       ***e-mail***

 

Mogu oba uputsva da se nadju na P2P programu eMule o kome sam pisao ranije.

I jos jedna napomena, nemoj ostavljati email adresu u postovima jer spameri imaju razne alate koji skeniraju sajtove a posebno forume

i kupe email adrese... Posle se nikad neces otresti spama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 306 postova

Ama ljudi da sam uspeo da da skinem owners+workshop manual za XL883 R 2003 uz pomoc te mule ili magarca ,sta li je vec , ne bih molio zxa pomoc na ovom forumu.Dajte mi link ili mi posaljite file.Pozz Head

 

                                                            ps. Sa compom radim vise od deset godina ali ta MULE??????????????????????????? F__CK

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 351 postova
  • Lokacija: San Francisco
  • Motocikl: BMW R1250GS Adventure, Yamaha MT-10, Honda CB750 K3

Ama ljudi da sam uspeo da da skinem owners+workshop manual za XL883 R 2003 uz pomoc te mule ili magarca ,sta li je vec , ne bih molio zxa pomoc na ovom forumu.Dajte mi link ili mi posaljite file.Pozz Head

 

                                                            ps. Sa compom radim vise od deset godina ali ta MULE??????????????????????????? F__CK

 

Fajl nije mali da bi se lako poslao, evo link do jednog od fajlova koji se nadje preko search-a:

ed2k://|file|Harley-Davidson.Manual.Sportster.XLH.883-1200.1993-2003.Official.Manual.pdf|338838114|2600DD89D3E5009EE4B5995EAD950982|/

 

a ko se ne snalazi sa eMule-om evo uputstvo za podesavanje i koriscenje. Nije nista tesko, samo treba malo volje i 15ak min vremena

 

-------------------------------------------------------------------------------------------

[19:56:27] <[VIP]DL4E> http://www.emuleplus.info/

[19:57:55] <[VIP]marili> skidam ga

[19:58:39] <[VIP]DL4E> u zadnjih par dana je bilo problema sa serverima, jer su izgleda ugasili neke od najjacih (DonkeyServer No1,2 i 3)

[19:59:36] <[VIP]DL4E> ali su se pojavili alternativni, pa ako ne bude u spisku server Razorback 3.0 - 85.17.52.92:5000..... jedan koji sigurno radi trenutno je "eDonkeyServer No 1" 77.247.178.244:4242

[20:02:11] <[VIP]DL4E> druga opcija je da update-ujes ceo spisak servera. Googluj npr "emule server list" pa sa nekih od prvih par sajtova koje ti izbaci

[20:02:27] <[VIP]DL4E> kopiras one linkove do 'server.met' fajla, i onda u programu u sekciji servers, sa desne strane imas dugme 'Update server.met from URL', na to kliknes i tamo paste-ujes link.

[20:06:58] <[VIP]marili> i sta sad, svaki put biras server?

[20:08:22] <[VIP]DL4E> pa svaki put kad pokrenes program

[20:08:28] <[VIP]DL4E> kao sto se konektujes na Hub

[20:08:42] <[VIP]DL4E> ali u dato vreme mozes samo na jedan...sto u sustini nema veze

[20:09:07] <[VIP]DL4E> jer sorosve razmenjuju serveri medjusobno a i korisnici medjusobno..sto znaci da neces skidati samo od ljudi sa tog servera vec sa svih

[20:09:09] <[VIP]marili> Kako cu znati da je uspeo da se konektuje?

[20:09:27] <[VIP]DL4E> u donjem desnom uglu status bara se pojavi ime servera na koji je konektovan

[20:09:34] <[VIP]marili> izgleda da sam uspela 

[20:09:58] <[VIP]DL4E> sad, kad nesto trazis preko Search, za Method uvek koristi Global Search

[20:10:04] <[VIP]DL4E> jer na taj nacin pretrazuje sve servere

[20:10:30] <[VIP]DL4E> a rezultat pretrage je najbolje da sortiras po koloni Sources, tako su oni sa najvise sorsova prvi u listi

[20:11:14] <[VIP]DL4E> u koloni Sources bude broj npr 57(30) to znaci da taj fajl ima 57 ljudi, od cega njih 30 ima CEO fajl... pa ako je u zagradi nula taj fajl izbegni, jer znaci da niko nema ceo i nikad neces docekati da skines sve

[20:11:34] <[VIP]DL4E> To za broj sorsova koji imaju ceo fajl se odnosi na Search... U Transfer prozoru, broj u zagradi oznacava broj ljudi od kojih trenutno skidas fajl, tako da u tom slucaju 0 nije tako strasna :)

[20:11:57] <[VIP]marili> a torrent onda najbolje da ne koristim?

[20:12:29] <[VIP]DL4E> drugo, u rezultatu pretrage levo od ikonice fajla nekad bude termometar ili mrav.. ako je mrav(buba), to znaci da je neko od korisnika oznacio kao Fake, mada ne mora uvek da znaci da fajl nije ok... boja termometra oznacava kojom ocenom je neko od ljudi ocenio fajl..Zeleno je najbolje crveno najlosije

[20:12:46] <[VIP]DL4E> pa po mom misljenju ne moras... ja sve skidam sa eMula

[20:13:44] <[VIP]DL4E> taj termometar/buba se pojave i u Transfer listi (ono sto skidas), tu kad kliknes na taj termometar otvori se prozor u kome vidis ko sve od ljudi je ocenio taj fajl, kojom ocenom i sta su napisali kao komentar

[20:14:45] <[VIP]DL4E> nije zgoreg da to pogledas kad dodas neki fajl, da vidis ako je neko rekao da mozda ne valja kvalitet ili da je Fejk fajl... drugo, kad vec stavis nesto da se skida i kad eMule "pohvata" sorsove, mozes da kliknes na ikonicu fajla, onda ti se otvori Properties prozor za taj fajl

[20:15:34] <[VIP]DL4E> i tamo imas Tab 'Source Names', nije zgoreg i to da pogledas, jer tu pise kako se taj fajl zove kod ostalih ljudi koji ga imaju. Jer ako ispadne da se kod vecine zove drugacije, moze biti da ne skidas ono sto hoces.

[20:16:50] <[VIP]DL4E> Trece, kad dodas neki film da se skida, u Transfer prozoru kliknes desnim na njega pa u meniju ides  Advanced > i chekiras Get first/last chunk for preview. Kad to ukljucis emule prov skine pocetak i kraj fajla tako da ti omoguci da pogledas preview

[20:17:04] <[VIP]DL4E> sto je takodje korisno da pregledas da li je fajl ok pre nego ga skines celog

[20:17:16] <[VIP]DL4E> nadam se da te nisam previse umorio sa ovim pisanjem nashiroko 

[20:18:00] <[VIP]marili> super, mnogo si mi pomogao, ako se setis jos neceg.....

[20:18:08] <[VIP]DL4E> ima jos :)

[20:18:10] <[VIP]marili> Ovo cu sad da odstampam :)

[20:18:41] <[VIP]marili> pisi

[20:18:51] <[VIP]DL4E> kad kliknes desnim na Uncategorized u Transfer prozoru, da ti mogucnost da pravis nove kategorije, na taj nacin mozes da razvrstas Download na skecije

[20:19:07] <[VIP]DL4E> ja sam recimo napravio odvojeno Filmovi, Igre, Muzika, itd...

[20:19:35] <[VIP]DL4E> takodje, kad kliknes dva puta na kategoriju, mozes za svako odvojeno da podesis gde da bude Temp folder, i u koji folder da prebaci fajl kad zavrsi sa skidanjem

[20:20:55] <[VIP]DL4E> u sustini nemas obavezu da sherujes ista, ali ono sto trenutno skidas je automatski sherovano i drugi mogu da skidaju od tebe, ali nije zgoreg sherovati bar ono sto skines neko vreme... jer kad sherujes vise "kvalitetnih" stvari dobijas bolji rejting i brze dodjes na red da skidas

[20:21:49] <[VIP]DL4E> eMule ima prilicno komplikovan sistem sto se tog tice, recimo ako ti cekas neki fajl kod nekog, a ta osoba ceka nesto kod tebe, klijenti automatski medjusobom povecavaju prioritet pa ti brze dodjes na red kod njega a on kod tebe

[20:22:11] <[VIP]DL4E> e sad.. Settings

[20:22:43] <[VIP]DL4E> pod General > Directories, podesi koji plejer da koristi za Preview (ono sto sam objasnio malopre).. ja koristim BS Player

[20:22:46] <[VIP]marili> slusam

[20:23:15] <[VIP]DL4E> General > Sources, opcija Disable soruce exchange treba da je iskljucena

[20:23:57] <[VIP]DL4E> General > Logs, ukljuci Enable Debug Log

[20:24:46] <[VIP]DL4E> General > Window, iskljuci opciju minimize to system tray... jer onda imas dva minimize dugmeta, jedno obicno jedno koje salje u tray..ako je ukljucenoo onda ce uvek ici u Tray

[20:26:25] <[VIP]DL4E> Connection > Connection ... tu podesavas brzinu/limit ... ja recimo za 256 Flat paket stavim Capacities DL:32  UL:16, a za Limits stavim UL:10 i chekiram ispod opciju Limitless download... na taj nacin je download brzina neogranicena a upload ogranicen na 10

[20:27:57] <[VIP]DL4E> Messaging > Notification: tu ukljucim opcije "A download was finished" ,  i sve tri iz grupe Warning messages...

[20:28:12] <[VIP]DL4E> displey time : 5 sec

[20:29:31] <[VIP]DL4E> Advanced > Advanced : Max Sources per file = 20; Outdated after = 2 days, i ispod tih polja chekiras Enabled.

[20:30:45] <[VIP]DL4E> Advanced > Backup: ukljucis opcije za *.part.met i  *.part.txtsrc

[20:32:14] <[VIP]DL4E> i jos Advanced > Sorting, tu podesis a Downloads sortira po Status (strelica na gore), Searches da sortira po Soruces (strelica na dole) a Servers da sortira po Files (strelica na dole)

[20:33:39] <[VIP]DL4E> eMule kazu da nije brz kao torent, ali torent uglavom ima samo nove i velike fajlove..a emule ima skoro sve... ja obicno drzim 50 fajlova da se aktivno skida, ostali su stopirani/pauzirani... tako mi je konekcija uvek maksimalno iskoriscena

[20:33:56] <[VIP]DL4E> kad sam na 256K paketu, DL mi je prosecno 28KB/s

[20:34:50] <[VIP]DL4E> to bi bilo to, ukratko :)

[20:35:10] <[VIP]marili> upravo si napisao tutorijal za e mule!

[20:35:25] <[VIP]marili> i puno si mi pomogao

[20:35:34] <[VIP]marili> sad a cu polako da proucavam :)

[20:35:40] <[VIP]DL4E> moracu ovo da snimim pa ako jos nekom bude trebalo da mogu samo da copy/paste

[20:35:44] <[VIP]marili> HVALA

[20:35:55] <[VIP]DL4E> nema na cemu, happy downloading :)

[20:36:51] <[VIP]marili> thx

-------------------------------------------------------------------------------------------

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1480 postova
  • Lokacija: Bratunac, Earth
  • Motocikl: R1200C, GS, DRZSM

Prijatelju je hitno potreban user manual za Gileru Nexus 500, mislim da je `06, pa ako neko ima ili mozda zna link bilo bi super. Hvala.

 

Probaj ovo:  ed2k://|file|Gilera.Nexus.500SP.Mk2.Workshop.Manual.pdf|13054290|714DE5DA9558E5B00617807C005337DE|/

 

DL4E hvala ti na odgovoru. Izvinjavam se sto nisam ovo vidio ranije. Ako mozes da ponovis url jer link ne radi. Hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 351 postova
  • Lokacija: San Francisco
  • Motocikl: BMW R1250GS Adventure, Yamaha MT-10, Honda CB750 K3

DL4E hvala ti na odgovoru. Izvinjavam se sto nisam ovo vidio ranije. Ako mozes da ponovis url jer link ne radi. Hvala.

 

Uredu je link samo malo pricekaj. Emulu treba par minuta da 'uhvati' sorsove.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 339 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CB 750 K, CB 750 C, CB 750 F, VF 750 S, VF 750 C

Meni je potreban manual za Kawasaki Z1 (Z900) '73, malo se losije snalazim na racunaru pa bih molio za pomoc.

Unapred zahvalan, Sale

 

post-2684-12879004064398_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 612 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F; Yamaha TDR125R; Sprint GRIZZY 125 ; CZ 175 iz 1972

Da li neko zna gde mogu da skinem manual za Yamahu TDR 125R iz 1997, ali za stariji model koji se pojavio 1992.

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 171 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: XL 1000V

Ima li neko, ili mozda neki link  Workshop Manual za Aprilia Pegaso 600cc '92 godište. U pitanju je Rotax 560 agregat sa kaišem bregaste. Našao sam, ali na Francuskom  :-\ pa ako možda neko ima na engleskom. Plaćam pivo  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Life Ain't A Fairytale, 239 postova
  • Lokacija: Iza Devet Brda iza Devet Mora!
  • Motocikl: Cudni

Ako neko ima owner manual za R1200GS ADV "08 ili zna gde moze da se nadje molio bih da mi baci info na PM

Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja