Jump to content

Moto Zajednica

Link za skidanje owner manual-a za razne motore...

Recommended Posts

  • Teoreticar ..., 12097 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

jbg drugar,probao sam vise puta ali nemogu da ga skinem sa te adrese,nemam pojma zasto,izvini sto nisi otisao na rucak!!!!!!!

 

Pa kazem ti, da bi skinuo manual, moras da se registrujes na sajtu. Kad to uradis (a besplatno je) moci ces da ga skines.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: apatin

jbg drugar,probao sam vise puta ali nemogu da ga skinem sa te adrese,nemam pojma zasto,izvini sto nisi otisao na rucak!!!!!!!

 

Pa kazem ti, da bi skinuo manual, moras da se registrujes na sajtu. Kad to uradis (a besplatno je) moci ces da ga skines.

jesam skinuo sam ali to je na francuskom nesto i nejasno je jako

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Banja Luka, Loznica

Da li iko zna gde moze da se skine manual za YAMAHU XZ 550 VISION 1983??? Bio bih vam zahvalan posto smo trazili na google-u ali slaba vajda!!!! Pozzzzzzzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 178 postova
  • Lokacija: Beograd

Ima li neko skinut shop manual za Hondu XL700V, ili neki nalog za download pdf-ova sa komercijalnih sajtova (tipa www.pdfdatabase.com, www.pdfgeni.com, itd....).

Kod nas ni pod razno nece da prodaju knjigu Honda Shop Manual.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Jel ima neko bediningsanleitung und service manual cd rom za BMW R 1100 RT na njemackom, ili link. unaprijed hvala

 

Trazim i ja za drugara u BN pa ne mogu naci, tj. ima ali se placha. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BIG ENDURO FREAK, 641 postova
  • Lokacija: Novi Sad; Zrenjanin;
  • Motocikl: Honda TRANSALP XL600V 1987

Pomoooooc, potreban link za owner manual za Hondu CM 125 (1984.), nisam uspeo da nadjem  :)

 

 

Meni treba isto al za '97 godishte.. Kopao sam danima po netu ali ga nigde nema.. Chak ni na forumu ovde..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 242 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 750 1995, Cagiva Mito 125 1992-na prodaju

Pomoooooc, potreban link za owner manual za Hondu CM 125 (1984.), nisam uspeo da nadjem  :)

 

 

Meni treba isto al za '97 godishte.. Kopao sam danima po netu ali ga nigde nema.. Chak ni na forumu ovde..

 

Masinerija je na obe ista, jedine razlike su u sjajnim delovima(lancobran, satovi i tome slicno)  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BIG ENDURO FREAK, 641 postova
  • Lokacija: Novi Sad; Zrenjanin;
  • Motocikl: Honda TRANSALP XL600V 1987

Pomoooooc, potreban link za owner manual za Hondu CM 125 (1984.), nisam uspeo da nadjem  :)

 

 

Meni treba isto al za '97 godishte.. Kopao sam danima po netu ali ga nigde nema.. Chak ni na forumu ovde..

 

Masinerija je na obe ista, jedine razlike su u sjajnim delovima(lancobran, satovi i tome slicno)  ;)

 

 

Našao sam da ima da se kupi na par mesta.. ali bash bash nigde nisam našao ništa za download.. makar i katalog.. nema ih.. Bilo bi super da ako neko ima da iskenira..  :-\

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12795 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

E, u poslednje vreme je velika hajka na download manuela. Ja sam moj u nastupu bunila obrisao

i pre jedno mesec dana ponovo skinuo sa istog linka na gsxr.com Kada sam posle par dana hteo

da skinem za drugara manuel za DL 650 na nekom od foruma sam video da administrator preti

automatskim trajnim ban-om ako neko postavi link na za illegal download. Kriza je treba svaku banku

da iscede!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova
  • Lokacija: Beograd

Trazio sam pdf sa manualom za moju ST posto cu da je servisiram, i nadjem na btjunkie ovo>>

 

http://btjunkie.org/torrent/Motorcicles-Repair-Manual/3772b427fc3f6fb099f926975a7a28f289bcd31c70f0

 

Ima manuala bukvalno svih brendova a u folderima su modeli. Sto da placam man. na e-bayu kad ovde mogu da nadjem sve...

 

Zivelo slobodan protok informacija!!!! Smrt Skynetu!!!!

 

P.S. Evo dok sam pisao ovo, zavrsio se download :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 84 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Pozdrav svima.. potreban mi je user(service)manual ili bilo koja sema agregata ili celokupnog motora za Ardie werk bd175 i 1952 ja se ubih trazeci i nista sem slika nisam mogao naci na internetu?

 

Unapred hvala svima...

 

Odgovore mozete dati i na mojoj temi...

 

Unapred se izvinjavam svima ukoliko nisam smeo da stavim link svoje teme ovde...izmenicu poruku ako je problem

 

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=46340.0

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hard Enduro, 1531 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin 750 '01, Honda Dominator 650 '01 bili nekad Suzuki TS 125 R i Tomos ATX 01'

Nisam stigo sve da pregledam a iskreno ima i dosta kojekakvih zanimljivih stvari ali mene zanima dali neko ima servisnu knjiziicu (kako bi mi to rekli)

Zatomos atx videh da neki lik prodaje na oglasimaatx sa srevisnom knjizicom ali nece nesto da otvori verovatno je prodat.

Ako neko ima to cudo ili zna gde se moze nabaviti link bilo sta... samo pomagajte ako boga znate ;P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 189 postova
  • Lokacija: Sremski Karlovci

Pozdrav svima.

Meni je potreban servis manuel za Yamahu TDM850 3vd. Postoji na netu zajedno sa TRX i ST. Ta je opsirna i previse opsta. Jednostavno nije dobra.

Ako neko poseduje original rado bi je klonirao u fotokopirnici. Hvala :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova

vidim da se patite oko service manuala. Ovo je najkompletniji koji sam uspeo da nadjem. ima oko 55Gb i NEMA STA NEMA !!!

da bi ga skinuli potrebno je da imate neki torrent program

 

http://www.torrentdownloads.net/torrent/1385733/all+motorcycle+service+manual

 

 

uzivajte :))

 

U slucaju da nema dovoljno sidera tu, evo spisak servera koji hostuju taj torrent ... pa se snalazite :)))

 

http://www.torrentz.com/6357c1b9b0093d9be24638b71e362b5b4e1abeae

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja