Jump to content

Moto Zajednica

MINI maxi scoot voznjice

Recommended Posts

  • Ne silazi, 8951 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Satelis je prelep!

 

 

JBT!

 

 

 

Mislim na skuter!!!!!!!:lud::lol:

 

 

Hvala drugar :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ih što volem testo s makom.., 583 postova
  • Lokacija: Sremska Kamenica
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650cc

lepo izgleda pežojac....Nego, crni vizir posebno pravljen ili samo zatamljen fabrički??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Motocikl: Syma

Peugeot je super, lep, dobar, oni stari su izbili na los glas zbog losih masina, ovi novi imaju Piaggio i em sto su dobri, em nisu ni skupi polovni... Mogao bi da bude moj sledeci skudza...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8951 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

pitans@

Vizir je fabricki samo sto je ofarban, nosio sam kod Ivana da mi napravi isti samo zatamnjen ali kad je video donji deo rekao mi je da to u ludilu ne bi mogao da napravi, folija je dosla u opticaj ali ni to ne moze i zato je palo farbanje, Satelis sa oznakom RS ima fabricki zatamnjen i gornji deo ide u V (zasecen), losa varijanta zbog vetra.

tommyn@

Satelis 250, 400, 500 sve su Piaggio agregati, 125 je France i nikome ne bi savetovao da kupi jer je bas bas los.

Pre 2 meseca otisao je jedan crni 250ccm za 1800e + 2 kacige + lanac sa katancem ( abus ), na 10.000km odadjen full servis ( rolnice, kais, sva ulja, filteri, svecica, srednji roler...ja radio ) sve u svemu tugaaaa 2010 placen 4.500e ode za 1800e.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Motocikl: Syma

Dzabe, tom je bas gorelo... A problem je malo sto smo Balkan i samo Beverly se prodaje, da sam znao ja bih ga uzeo i bio miran jedno, mislim duze vreme, em ie, em 2010+ godiste, em lep i udoban...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8951 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Dzabe, tom je bas gorelo... A problem je malo sto smo Balkan i samo Beverly se prodaje, da sam znao ja bih ga uzeo i bio miran jedno, mislim duze vreme, em ie, em 2010+ godiste, em lep i udoban...

 

 

Upravo tako :vlajko: inostranstvo zove, ko ga je kupio ima da se slatko :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ...tu sam često..., 254 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: nema...pojela maca...

Pa dobro...i ja vozim onda ženski motorić, mora i ovog GPZ-a da mu vozi koleginica neka :lol::moto3: E tommy majonezu jedan! :nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK SO Zandarmerije, 591 postova
  • Lokacija: Smederevska Palanka
  • Motocikl: KAWASAKI ER5, pre SUZUKI BANDIT 1200, APRILIJA ATLANTIC 500 CLASSIC

gospodo,izvolte kome nije daleko da se provoza http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/82025-12-moto-skup-mk-free-riders-8910-jun-smederevska-palanka/ ajde jos imate vremena da stignete za defile u 17h :) ko dodje od maxi drugara,placam pice i pljeskavicu,ipak ste ovde moji gosti :bacikosku:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1083 postova
  • Lokacija: Beograd - Vinca
  • Motocikl: sprint explorer, Malaguti Madison S250, Suzuki Burgman 400

Da li je neko raspolozen sutra po vrucincini da se bacimo u Srebrno jezero :hej:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2036 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Da li je neko raspolozen sutra po vrucincini da se bacimo u Srebrno jezero :hej:

Kasno videh,vrlo rad sam bio za voznjicu1neznam.gif

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1083 postova
  • Lokacija: Beograd - Vinca
  • Motocikl: sprint explorer, Malaguti Madison S250, Suzuki Burgman 400

Ja sam danas prevalio nekih 300km, i mogu Vam reci da je danas voznja bila za ko zna koju ocenu, krenuo ka Srebrnom jezeru tamo klopao, upoznao par zena jer sam naravno nosio majcicu mogu ponosno da kazem Maxi Scooter Club-a, pa ih malo vozao oko jezera, pa me castile sa umerenom kolicinom alkohola, pa opet ja njih castio, pa kad su ostale bez para placale su u naturi . . . pa krenuo malo da istrazim iza jezera i naidjem na jos neko kad tamo rostilji, suncorani . . . napijem se vode sa neverovatnog hladnog izvora, pa covek me uputi na skelu ka Beloj Crkvi i dok smo prelazili Dunav upoznam bracu nam bajkere iz Arhangela pa sa njima na corbu, ja rec oni rec Bog zna kako, rastanemo se u Beloj Crkvi na moju veliku zalost a Boga mi i naradost jer sam svratio na glavno jezero u B.C. kad ono tamo D E L F I N A R I J U M samo se pracakaju u plicaku i tu upoznao jos dve simpatizerke Maxi Scootera i putovanja po lepoj nam Sbiji, malo pricao istinu malo dodavao istini, i Vas sam dragi moji prijatelji spominjao u najlepsem svetlu, kako ste lepi, zgodni, svi visoki, da kad skidate majcu morate da je cepate ne dozvoljavaju misici da se skine normalno a sve zbog toga jer se bilduje pomocu AA500 :lol: ma pravi manekeni, krenuo ka Pancevu pa kuci, moram da napomenem da je samnom danas bio moj jako dobar drug Fedja koji je inace profesionalni fotograf, snimatelj i montazer tako da su nam razne ideje sevale a ticu se MSC-a.

Tako da prijatelji moji slike cu postaviti do utorka pa bih itekako voleo da ponovim ovu rutu sa svima vama, jeste na par navrata malo dosana jer ima delova gde je ravan put ali itekako se isplatilo.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK SO Zandarmerije, 591 postova
  • Lokacija: Smederevska Palanka
  • Motocikl: KAWASAKI ER5, pre SUZUKI BANDIT 1200, APRILIJA ATLANTIC 500 CLASSIC

Ja sam danas prevalio nekih 300km, i mogu Vam reci da je danas voznja bila za ko zna koju ocenu, krenuo ka Srebrnom jezeru tamo klopao, upoznao par zena jer sam naravno nosio majcicu mogu ponosno da kazem Maxi Scooter Club-a, pa ih malo vozao oko jezera, pa me castile sa umerenom kolicinom alkohola, pa opet ja njih castio, pa kad su ostale bez para placale su u naturi . . . pa krenuo malo da istrazim iza jezera i naidjem na jos neko kad tamo rostilji, suncorani . . . napijem se vode sa neverovatnog hladnog izvora, pa covek me uputi na skelu ka Beloj Crkvi i dok smo prelazili Dunav upoznam bracu nam bajkere iz Arhangela pa sa njima na corbu, ja rec oni rec Bog zna kako, rastanemo se u Beloj Crkvi na moju veliku zalost a Boga mi i naradost jer sam svratio na glavno jezero u B.C. kad ono tamo D E L F I N A R I J U M samo se pracakaju u plicaku i tu upoznao jos dve simpatizerke Maxi Scootera i putovanja po lepoj nam Sbiji, malo pricao istinu malo dodavao istini, i Vas sam dragi moji prijatelji spominjao u najlepsem svetlu, kako ste lepi, zgodni, svi visoki, da kad skidate majcu morate da je cepate ne dozvoljavaju misici da se skine normalno a sve zbog toga jer se bilduje pomocu AA500 :lol: ma pravi manekeni, krenuo ka Pancevu pa kuci, moram da napomenem da je samnom danas bio moj jako dobar drug Fedja koji je inace profesionalni fotograf, snimatelj i montazer tako da su nam razne ideje sevale a ticu se MSC-a.

Tako da prijatelji moji slike cu postaviti do utorka pa bih itekako voleo da ponovim ovu rutu sa svima vama, jeste na par navrata malo dosana jer ima delova gde je ravan put ali itekako se isplatilo.

bela crkva:) bio sam pre neki dan inace navratim cesto do druga ima vikendicu tamo na gradskom,ili glavnom jezeru,kako vec.lepo za kupanje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja