Jump to content

Moto Zajednica

MINI maxi scoot voznjice

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 581 postova
  • Lokacija: Beograd,29 novembar
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V

Ako ne realizujete u nedelju Divcibare sta mislite da odemo na kupanje do aqua parka Petroland ili Klub S u Jakovu, Ada...?

37/8 stepeni, taman za brckanje 1jee1.gif

Ja sam sutra na Adi ,makiska strana,kafe Plaza,Tropikal Heat i Bikini bar(sva tri su jedan do drugog) a i u Nedelju sam tamo al posle 12h (posto vozim klinca na bus do Sava centra ide sa nekom agencijom na Zakintos)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8946 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Ja sam sutra na Adi ,makiska strana,kafe Plaza,Tropikal Heat i Bikini bar(sva tri su jedan do drugog) a i u Nedelju sam tamo al posle 12h (posto vozim klinca na bus do Sava centra ide sa nekom agencijom na Zakintos)

 

Idem bajsom do Ade, bicu oko 15h na bic. stazi, ostavi br pa da popijemo pivce koje 2cirka1.gif ili se javi na 069/ 2251885 Darko

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

DA LI JE MOGUCE DA SU SVI ZAPALILI NA MORE!!!??? 0zbunjen.gif Jel ide bre neko jos sutra na Divcibare???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 581 postova
  • Lokacija: Beograd,29 novembar
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V

Idem bajsom do Ade, bicu oko 15h na bic. stazi, ostavi br pa da popijemo pivce koje 2cirka1.gif ili se javi na 069/ 2251885 Darko

Ja sad dosao sa Ade,bilo mnogo skutera kod kafe Plaza parkiranih.Krenusmo mi kuci zena i sin levo ka autu ja desno...pita zena sta radis bre tamo ja vicem cuti vidis da gledam imali neki ovu nalepnicu post-10121-0-95876400-1343495417_thumb.jpg medjutim nema,nisu nasi...hahhahah i ja cu sutra kolima mrzi me da se vracam od Sava centra po motor 063-7751034 vidimo se

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

E ovako da pocnem nasu tj. moju danasnju storiju vezano za voznju na Divcibare!!! Krenemo ti mi oko 8.30h iz NS preko I.Venca na Rumu pa lagano dalje,al nismo se ni do pola venca popeli kad moj kolega Zile nalete sa svojim burgmanom 400 na klizav deo puta od ulja ili bem li ga sta bi to na putu!!! Prosuo se on bogami sa svih svojih 130kg po putu u sred krivine!!! SRECA VELIKA pa niko nije naisao iza nas kolima ili ne daj beze kamionom!!! Pokupismo mi njega i burgmana sa puta ,pa da vidimo sta je kome njemu na srecu ista ozbiljno sem sto je oderao kozu na desnoj potkolenici(nije me poslusao da obuce dugacke pantalone 0ljut2.gif) ,burgmanu je pukla desna rucica na volanu i izderan je malo sa iste str,,cak mu je i novi sportski MIV auspuh dobio koju ogrebotinu...sve u svemu super je prosao!!! ALI SE JAAAAAAAAAAAAKOOOOOOOOOOO SMORIO!!! I tako da se mi vratismo U NS da ga previjemo pa da vidimo sta dalje!!! Vec je bilo 11h i nista od Divcibara!! Odlucimo moj kolega BojanNexus i ja da ipak odemo malo u voznju i odosmo do neke njegove drugarice u Cortanovce pa odatle do Munzea da posetimo moju kevu i da popijemo kafu na munze keju,usput pogledali nakog atlantica sto se prodaje i polako nazad za NS !!! U Sr.Karlovcima nas uhvati oluja i kisa!!! Eto toliko!!! MAXI POZDRAV!!!1zdravo.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8946 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Auuu boog te mazo 0staa2.gif, ogrebotine, rucica kocnice...nije strasno, bitno je da je drugar ok.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 863 postova
  • Lokacija: Beograd MML
  • Motocikl: Aprilia Atlantic Clasic 500,dok ne pojeftini GP

Ako povreda nije strasna ,sve se ostalo sredi a ostaje iskustvo :) .Pa dobro,niste mnogo kisnuli :) .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 311 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Gilera Nexus 500

E ovako da pocnem nasu tj. moju danasnju storiju vezano za voznju na Divcibare!!! Krenemo ti mi oko 8.30h iz NS preko I.Venca na Rumu pa lagano dalje,al nismo se ni do pola venca popeli kad moj kolega Zile nalete sa svojim burgmanom 400 na klizav deo puta od ulja ili bem li ga sta bi to na putu!!! Prosuo se on bogami sa svih svojih 130kg po putu u sred krivine!!! SRECA VELIKA pa niko nije naisao iza nas kolima ili ne daj beze kamionom!!! Pokupismo mi njega i burgmana sa puta ,pa da vidimo sta je kome njemu na srecu ista ozbiljno sem sto je oderao kozu na desnoj potkolenici(nije me poslusao da obuce dugacke pantalone 0ljut2.gif) ,burgmanu je pukla desna rucica na volanu i izderan je malo sa iste str,,cak mu je i novi sportski MIV auspuh dobio koju ogrebotinu...sve u svemu super je prosao!!! ALI SE JAAAAAAAAAAAAKOOOOOOOOOOO SMORIO!!! I tako da se mi vratismo U NS da ga previjemo pa da vidimo sta dalje!!! Vec je bilo 11h i nista od Divcibara!! Odlucimo moj kolega BojanNexus i ja da ipak odemo malo u voznju i odosmo do neke njegove drugarice u Cortanovce pa odatle do Munzea da posetimo moju kevu i da popijemo kafu na munze keju,usput pogledali nakog atlantica sto se prodaje i polako nazad za NS !!! U Sr.Karlovcima nas uhvati oluja i kisa!!! Eto toliko!!! MAXI POZDRAV!!!1zdravo.gif

 

Sreli smo se danas u centru Indjije! Si video sredjenog BEV-a?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 229 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V strom 650

Ja sam inace na kraju zapalio na Divcibare sa ortakom i sve je bilo super i bajno, dok nismo poceli da se vracamo kuci oko 17h kada je poceo onaj armagedon... To je pustolovina bila koju ne mogu objasniti recima. Pljusak, vetar koji konstantno siba po strani, magljenje kacige iznutra (iako ne bi smela), slepilo koji prouzrokuje moj "kratki" vizir na motoru u visini ociju, pa jos u kombinaciji sa sumrakom, kapljicama i farovima iz suprotnog smera...

Usput sam sreo i BJ kolegu Arakis-a koji mi je pozajmio vetrovku jer sam krenuo na put kao na bazen, totalno bez opreme. :) Moram da se zahvalim jer mi je mnogo pomogla na pljusku! :)

 

Evo i par slicica:

 

530182_4004790674953_709363909_n.jpg

 

555530_4004781514724_744018779_n.jpg

 

Konak Kneza Milosa Obrenovica sa izvorskom vodom...

 

385415_4004786034837_528314181_n.jpg

 

a ovu su vec detalji sa pumpe u povratku... 45min smo cekali da kisa bar smanji intenzitet, ali na kraju nas je strpljenje izdalo i krenusmo uz kisu... :)

422255_4004219100664_1765978354_n.jpg

 

Maxi pozdrav! :zdravo:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

aaaa sad mi tek krivo sto nisam isao! :( @culle ja nisam pokisao uopste,obukao kisnjak na vreme! @beverly:nisam te skontao,jbg! Sl.put SVIRAJ! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 229 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V strom 650

I moj drugar je proklizao dok smo ulazili u Beograd kod one Knez pumpe. Tu ima neko ukljucenje sa desne strane i kolona je vec bila na Ibarskoj i jednog trenutka se naglo koci, ja stajem a on prodje kao po ledu pored mene i reko gotovo udara dzip otpozadi! Medjutim sva sreca pa je uspeo nekako da skrene volan i da prodje sa desne strane dzipa koji je bio ispred nas i ispred auta koji se ukljucivao u nasu traku sa desne strane! :care:

 

@Big Rider

Bice jos voznjica koliko hoces. :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

I moj drugar je proklizao dok smo ulazili u Beograd kod one Knez pumpe. Tu ima neko ukljucenje sa desne strane i kolona je vec bila na Ibarskoj i jednog trenutka se naglo koci, ja stajem a on prodje kao po ledu pored mene i reko gotovo udara dzip otpozadi! Medjutim sva sreca pa je uspeo nekako da skrene volan i da prodje sa desne strane dzipa koji je bio ispred nas i ispred auta koji se ukljucivao u nasu traku sa desne strane! :care:

 

@Big Rider

Bice jos voznjica koliko hoces. :moto3:

 

Ma naravno nego sam se bio nameracio uh!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 311 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Gilera Nexus 500

Neko od Maxi skuterasa iz Ns slobodan ovih dana za neku kafu i upoznavanje? Mogli bi ako je Alexanto slobodan da organizujemo neku voznjicu do Zablja da konacno upoznam cenjenog nam predsednika...1care.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Ti vec treci put pises istu poruku i onda samo nest anes sa foruma! Imas br javi se sutra sam slobodan posle 13h.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5719 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Evo konačno se provozah u 2013. godini... Bruka i sramota, tek sredinom februara <_< Ništa veliko, svega 40 km, malo do Tise i par puteljaka okolo...Svratio i do Golf terena koji se nalaza kraj spomenika žtrvama racije 1942. godine...

 

7855FB38-F870-884A-80EA-BF8C954A88B1_thumb.jpg

 

A2DFFF94-B5F3-6B4E-A24A-2986FEA3BA1B_thumb.jpg

 

51E953B8-4BCE-4C4E-8E29-9E0995B4DD8D_thumb.jpg

 

8FD4E835-7A54-6B48-B62B-97379A31C993_thumb.jpg

 

EC749004-39CD-AC45-A4EB-71F2DED71F5F_thumb.jpg

 

E205A042-2116-AF4C-B9DD-296CF8018EC3_thumb.jpg

 

0AA8B5B1-686E-A247-B20B-325703D347E0_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja