Jump to content

Moto Zajednica

Piaggio Beverly 500ie

Recommended Posts

  • Dva tocka...All my life, 358 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: Yamaha Raptor-4 tocka...Piaggio Beverly 500... Suzuki DR 650...Aprilia Atlantic 250... Honda Deauville Nt700

Kutija je malo veća od kutije za šibice, bele boje.....Dado bi trebao da ima deo tj sliku.

I sa prednje strane ima dzek... nemozes omasiti

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dva tocka...All my life, 358 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: Yamaha Raptor-4 tocka...Piaggio Beverly 500... Suzuki DR 650...Aprilia Atlantic 250... Honda Deauville Nt700

To je ova bela kutijica sa zutom nalepnicompost-9677-0-05068900-1455870762.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dva tocka...All my life, 358 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: Yamaha Raptor-4 tocka...Piaggio Beverly 500... Suzuki DR 650...Aprilia Atlantic 250... Honda Deauville Nt700

Skines prednju plastiku,imas dva safa ispod kormana sa unutrasnje strane,pa onda dva safa ispod blatobrana sa prednje strane i jedan sraf ispod znaka piaggio sa prednje strane(nezno skini znak da ne puknu zabice).

Kada skines prednju plastiku videces kutijicu. Nemoras nju da skidas,skini dzek sa nje i naprskaj kontakt sprejom..

 

Jbg.to je valjda to...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 580 postova

Evo danas krenuo malo da se vozim i vidim ne radi mi brzinomer i brojčanik za kilometar. Uuff poludeo sam, došao kući ajde da vidim prvo kakva je sajla i puž, skinuo točak i ima šta da vidim skinuo sajlu i samo ispade, sajla pukla, a puž jr u redu čitav je i okreće se kako treba. E sad treba mi savet gde mogu da uzmem tu sajlu, gde da poručim ako neko može da mi kaže.

Evo i slike

e68da6bdc4914737c33552b8e66f944e.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8950 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Odnesi il posalji Boban sajle i resen problem, napravice ti drugu, montage i gotova priča.

 

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Gradiška,RS,BiH/Ljubljana,SLO
  • Motocikl: trenutno bez motora

Molim vas ako neko zna kako se skida naslon za suvozaca sa originalnog Piaggio kofera na Beverlyju da pomogne. Kofer sam dobio uz motor ali je kofer navodno spao i ima ostecenja pa bih ga ofarbao i skinuo naslon da se tapacira jer je pokidan na jednom mjestu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dva tocka...All my life, 358 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: Yamaha Raptor-4 tocka...Piaggio Beverly 500... Suzuki DR 650...Aprilia Atlantic 250... Honda Deauville Nt700

@king_julien
Ja sam je juce menjao,narucio polovnu kod Gavre iz Subotice,mislio sam da mi je pinjon u pitanju...kad ono pukla sajla..

 

Kada je budes menjao,ona plasticna cetvrtka sa sajle se skida i samo novu sajlu uvuces odozdo od tocka na gore prema satu,obavezno podmazi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi scooter club, 1577 postova
  • Lokacija: Backa Palanka SRB / Ludwigsburg DE
  • Motocikl: Honda NC 750x dct

300 dinara u NS sajla... Radio vec dve za beverly. Kod najlon pijace firma. Ako ti vise info treba,pisi PP.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Gradiška,RS,BiH/Ljubljana,SLO
  • Motocikl: trenutno bez motora

Puno hvala Alexanto. I lud bi shvatio ali ja nisam. Još sam danas otvorio kofer i konstatovao da nema nikakvih šrafova...sad sam išao ponovo i uvidio kako sam glup bio jer sam gledao u donji dio kofera a ne u poklopac. Za plakati :D Inače nisam tako slijep i glup i dosta toga popravim sam ali mamurluk je učinio svoje ;) Izvinite na glupom pitanju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 580 postova

300 dinara u NS sajla... Radio vec dve za beverly. Kod najlon pijace firma. Ako ti vise info treba,pisi PP.

Hvala dalibore na info, videću koliko para će da traži boban, pa ću da uporedim. Sve u svemu naručujem onde gde može da se šalje poštom.

@day, hvala na objašnjenju, tako sam i pretpostavio da se montira, samo mi reci plastika onda i ne mora da se skida? Da, da i planirao sam da podmažem sa mašću..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4333 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

Puno hvala Alexanto. I lud bi shvatio ali ja nisam. Još sam danas otvorio kofer i konstatovao da nema nikakvih šrafova...sad sam išao ponovo i uvidio kako sam glup bio jer sam gledao u donji dio kofera a ne u poklopac. Za plakati :D Inače nisam tako slijep i glup i dosta toga popravim sam ali mamurluk je učinio svoje ;) Izvinite na glupom pitanju.

Ti si car, konačno neko nov a otkačen kao metuzalemi MSC-a. :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dva tocka...All my life, 358 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: Yamaha Raptor-4 tocka...Piaggio Beverly 500... Suzuki DR 650...Aprilia Atlantic 250... Honda Deauville Nt700

@king...

 

U pravu si i nemora da se skida.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 580 postova

Evo sada sam se čuo sa Boban sajle, čuo sam se i sa kontaktom koji mi je dalibor dao i sa još jednim čovekom. Sva trojica su mi rekli da moram da pošaljem ceo uložak da bi mi namontirali sajlu tj ubacili, jer ne znaju meru, dužinu, samo sajlu kao sajlu ne rade. Tako da blago meni kada nađem malo vremena, rasturaj celu plastiku vadi i šalji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8950 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Ma jok kolega, pošalji ti njima sajlu i patrljak koji je ostao od iste. Za bužir, napravi se lud, da ne rasturaš bezveze motor kad nema potrebe.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi scooter club, 1577 postova
  • Lokacija: Backa Palanka SRB / Ludwigsburg DE
  • Motocikl: Honda NC 750x dct

Ahaha... koji kralj! :-D (igor)

King,moras skidati vizir,retrovizore,oplatu kormana, izvrnuti "maticu" km sata i uvuci sajlu odgore.. zavrnuti i sklopiti,a dole more uvrnuti ,kljuc 10. Podmazi dobro i vidi jel buzir ispravan,da nije negde presavijen,jer je to kod mene bio slucaj i od naprezanja je pukla sajla.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja