Jump to content

Moto Zajednica

ER6-N ili SV650, ili Hornet, ili..., sta da kupim?

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 183 postova
  • Lokacija: Ada
  • Motocikl: Z1000SX

pogledaj moj motor,nalazim se u Adi sto je 70km daleko od NS

Marka: Kawasaki

Godina proizvodnje: 2006

Tip: Naked

Fiksna cena: NE

Zamena: NE

Datum postavljanja: 12.02.2012.

Broj oglasa: 1789252

Dodatne informacije

Kubikaža (cm3): 750

Snaga (kW / KS): 81 / 110

Kilometraža: 29500

Broj cilindara: 4

Menjač: Manuelni

Boja: Siva

Registrovan do: 05.2012.

Poreklo vozila: Domaće tablice

Opis:

Maksimalno ocuvan motocikl,u fabrickoj boji,nikada nije padao i nikada nije prefarbavan,uvezen je 2008 godine sa 15000km sto se vidi iz carinske dekleracije,o uvozu posedujem kompletnu dokumentaciju i dajem garanciju na legalnost,oprema:zatamnjeni plexi,karbon hexagonal Race auspuh,KN filter,karbon lock mini migavci,preklopivi nosac tablice,gume prednja 80%,zadnja 60%,lanac i lancanici kao novi,ulje i filter promenjeni na 26500km a sada ima 29500km,jednom recju ne treba nista trositi na njega nakon kupovine

Promenio član gixxer

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 188 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Tracer 9

I mene jako zanima, posebno što vozim GSR-a pa bih da čujem kako ga je okarakterisao kao elektromotor i potenciometar... :stabre:

 

Koliko dugo imas GSR-a? Daj malo utisaka... 0staa2.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

Pa to je vjerovatno ko i kod Yamahe FZ6, na najmanji pokret ručice munjevito diže obrtaje. Neki ljudi se teško navikavaju na to :D A zvuk je zbog fabričkog auspuha, na prvoj trećini skale isti ko kod miksera

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

Pa to je vjerovatno ko i kod Yamahe FZ6, na najmanji pokret ručice munjevito diže obrtaje. Neki ljudi se teško navikavaju na to :D A zvuk je zbog fabričkog auspuha, na prvoj trećini skale isti ko kod miksera

 

Poteže za sve pare. I to dosta bolje nego FZ6. A zvuk je odličan, kao i kod svakog rednog četvrtaka od 600 kubika... Ili si ti jahao mikser.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

komentar je svakako pozitivan, za GSR-a, samo što različito oko različito reaguje na ono što vidi , isto važi i za uši. položaj sedenja mu je baš udoban, veoma upravljiv motor, a ono za elektromotor, pa čuje se kao da radi na struju. tako i reaguje na gas, tako sam ja to doživeo. povlači lepo, linearno, k`o "potenciometr"...ali meni taj motor nije lep.i to mi je jedina zamerka. FZ6 mi se puno više sviđa. i tako druže, predlažem ti da motor biraš k`o i devojku, biraj prvo okom a onda se potrudi i da je bolje upoznaš. ako je tebi lepa, `ebeš šta će reći komšiluk.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

Pa to je vjerovatno ko i kod Yamahe FZ6, na najmanji pokret ručice munjevito diže obrtaje. Neki ljudi se teško navikavaju na to :D A zvuk je zbog fabričkog auspuha, na prvoj trećini skale isti ko kod miksera

A zvuk je odličan, kao i kod svakog rednog četvrtaka od 600 kubika... Ili si ti jahao mikser.

Paaaaa, od rednih četvrtaka samo FZR1000 sa Arrow čunkom i ZXR 750 sa fabričkim topom. I ovaj FZ6, GSR nisam imao priliku ali slušam ih svakodnevno, nije neka bitna razlika u odnosu na FZ6 po zvuku. A ovi stariji četvorocilindraši imaju mnogo grublji zvuk, koji se ni slučajno ne bi mogao pomješati sa nekim električnim uređajem, kao kod ovih novih, pogotovo 600tki

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 188 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Tracer 9

http://www.polovniau...a_fazer_fz6n/#7

 

Je l' zna neko nesto o ovom motoru? Hocu da ga pogledam sutra...

 

Bio, video i razmisljam dobro da odem da kupim. Farban je rep - lose i neko je kliznuo sa tim motorom, ali ne vidim nista bitno da nije u redu. Motor ima neke sitne mane tipa treba lanac, lancanici, nova zadnja guma posle ove sesone, ogrebotine na par mesta...

 

Posto sam skoro odlucio da je to to znacilo bi mi ako neko zna neki razlog zasto ne bi trebalo kupiti ovaj komad? Interesuje me samo ako neko zna da mu fali nesto kapitalno. Moze i na privatnu poruku...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6860 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Ja ne volim aljkave motore, tu vec imas set guma, lanac i lancanike, da kazemo 300 eur... Sitna ulaganja mogu da izadju na nos. Nije razlog da ne kupis ali me asocira na pomalo nemarnog vlasnika.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

... tu vec imas set guma, lanac i lancanike, da kazemo 300 eur...

Misliš zadnja guma i lanac i lančanici = 300Eura

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 188 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Tracer 9

Ja ne volim aljkave motore, tu vec imas set guma, lanac i lancanike, da kazemo 300 eur... Sitna ulaganja mogu da izadju na nos. Nije razlog da ne kupis ali me asocira na pomalo nemarnog vlasnika.

 

Motor je registrovan do septembra i ide Giwi kofer uz njega i cena je 3H. Prakticno me kosta max 2800. Nek dodam jos 300, imam novu gumu i set novih lanaca i lancanika i to sve za 3100.1neznam.gif

 

Malko aljkav jeste ali je i cena takva.

 

 

Ono ste me malo golica je sto samo na ovom modelu vidim da je ram i viljuska u crnoj boji. Svi ostali koje sam video su u sivoj . Je l' to nesto treba da znaci??? I korman je niklovan, a originalan nije... 0stabre.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

Vidiš to me je baš mučilo kad sam gledao. S2 model ima crni ram. Ali ovo nije S2. Zašto je ram farban? Zašto je plastika repa farbana? Korman se krivi i pri manjim padovima, ali ovo mi smrdi na nešto veće

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 188 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Tracer 9

Vidiš to me je baš mučilo kad sam gledao. S2 model ima crni ram. Ali ovo nije S2. Zašto je ram farban? Zašto je plastika repa farbana? Korman se krivi i pri manjim padovima, ali ovo mi smrdi na nešto veće

 

Kako znas da je farban? Evo sad sam nasao fotku jednog 2005g koji ima crni ram.

 

http://it.motofan.com/usate/yamaha-fz6-2005/366382/occasione

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

Vidiš to me je baš mučilo kad sam gledao. S2 model ima crni ram. Ali ovo nije S2. Zašto je ram farban? Zašto je plastika repa farbana? Korman se krivi i pri manjim padovima, ali ovo mi smrdi na nešto veće

 

Kako znas da je farban? Evo sad sam nasao fotku jednog 2005g koji ima crni ram.

 

http://it.motofan.com/usate/yamaha-fz6-2005/366382/occasione

U, nisam znao da ih ima sa crnim ramom a da nisu S2. Mada mi ova i ona crna ne izgledaju baš isto, al to može biti i do fotoaparata.

A i ovaj ima sive čizme na štapovima napred, a onaj crne...... :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 188 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Tracer 9

U, nisam znao da ih ima sa crnim ramom a da nisu S2. Mada mi ova i ona crna ne izgledaju baš isto, al to može biti i do fotoaparata.

A i ovaj ima sive čizme na štapovima napred, a onaj crne...... :neznam:

 

Da to je tacno... Nisam nasao ni jedan sa crnim cizmama na stapovima... Tacnije jesam jedan...

 

http://www.polovniautomobili.com/oglas1676354/yamaha_fz6/#1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

A sad ovaj na jednoj slici ima crvene trakice na točkovima a na drugoj bjele.... :jee:

 

Jel zna neko jel boja rama vezana za godište, verziju ili je totalni random? Pošto sam dosad bio ubjeđen da je samo S2 crni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1225 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Keeway Speed 150

Pitaj vlasnika zasto je to crno a na drugim modelima nije, isto kazi da je na S2 crn ram a ovo nije S2, pa vidi sta ce da ti kaze

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 188 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Tracer 9

Pitaj vlasnika zasto je to crno a na drugim modelima nije, isto kazi da je na S2 crn ram a ovo nije S2, pa vidi sta ce da ti kaze

 

Sta znaci S2?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja