Jump to content

Moto Zajednica

moto skup u organizaciji SPIDA?!

Recommended Posts

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: VOZDOVAC-MEDAK

Nati predsednici Spida svaka cast!Ovo je bio MEMORIJALNI skup!Svesna je bila da kisa moze desetkovati bajkere.Vrlo svesna da bez sponzora moze da uleti u stravicne dugove.Jedina odgovorna za dvoje svoje i Pecine dece.Svesna da nosi odgovornost predsednika kluba ciji osnivac je bio pok.Peca.I usudila se...

Da li je bilo propusta?Sve je bilo ispostovano,bez obzira na cenu.Mi iz Familije smo se super proveli,OK mi smo prijateljski klubovi i nas subjektivni osecaj daje ovaj komentar.Objektivno i realno-nikakve zamerke.Na vecini skupova ove sezone desavali su se manji ili veci incidenti,a prosli su bez komentara...

Uvek i svakom mozemo naci gresku(Jos ako smo zlonamerni...).Beograd definitivno zasluzuje skupove pod sponzorstvom grada Beograda,turistickog saveza,ministarstva sporta i mnogih vezanih za moto sport.

Ovo je bio jedan od mnogih skupova finansiran iz sopstvenog dzepa.Svaka cast!

Pozdrav svim bajkerima!Dobronamerne komentare uvek podrzavamo...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 272 postova
  • Lokacija: South Banat,Pančevo

Ljudi extra skup vozili mo se na točku,napili,družili i na kraju i potukli pa povadili prangije i na kraju došla murija pa hapsila.

Epilog: Blaža koji je pao motorom pretekao bogu hvala dobro mu je i svi uhapšeni pušteni,šta ćeš više.

Seti me na mladost i na 90-te.

E da je Peca bio da nas vidi ništa nam ne bi zamerio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

Prihvatam odgovornost!

 

Sve koje sam zajeb'o,a imaju vishe od 90 godina, nek dodju sa oba roditelja...roshtilj je postavljen! Anytime-anywhere! 8)

 

Ljudi extra skup vozili mo se na točku,napili,družili i na kraju i potukli pa povadili prangije i na kraju došla murija pa hapsila.

Epilog: Blaža koji je pao motorom pretekao bogu hvala dobro mu je i svi uhapšeni pušteni,šta ćeš više.

Seti me na mladost i na 90-te.

 

Eee..Urke,brate...shto mi nije tvoj mozak..ponekad! :'( :'( :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • mk SPID, 71 postova
  • Lokacija: BEOGRAD
  • Motocikl: HARLEY DAVIDSON NIGHTSTER

Pozdrav,

 

Milane, Ti se mozda ne ljutis na Jocu ali ja sam ga cekao i cekao a on ne dodje. Zadnja poruka je bila: Krecem odma'!

 

Nadgledam horizont ne bi li se ukazao oblak prasine i vijugavi fensi salic kako vijori usred oblaka ali nista....horizont pust. Ja se, zato, ljutim na Yo-a i to samo jedan gadan rostilj moze da spere i ispravi. :)

 

 

Pa došao je i ( i šalče se viorilo ) prvo što je u pitao je bilo da li je neko vidio Lanciu( kunem se ).Ja sam bio oduševljen šalčetom.

 

A za roštilj si u pravu,trebalo bi ga kazniti....i mene je zvao da nešto gricnemo kada sam već bio 100 km od Beograda. ;) ;) ;)

 

Braćo Beograđani,za početak:

- Tražite drugu lokaciju .

- Počnite sa organizacijom u JANUARU,pa će,nadamo se,biti manje problema oko papirologije.

- Najavite to malo ranije i reklamirajte se BRE

 

e brate po frizuri,lokaciju u Bg-u da nam daju na sred vode udaramo se u dupe nogama od srece a za najavu mozda je trebala reklama,

mozda i nije jer ipak ovo nije skup kalendarski vec memorijal za koji se zna kada je brat Peca odleteo i kad mu je rodjendan.namerno nekazem kad mu je bio rodjendan zato sto dok je nas neprihvatam da nije tu sa nama

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

Prihvatam odgovornost!

 

Sve koje sam zajeb'o,a imaju vishe od 90 godina, nek dodju sa oba roditelja...roshtilj je postavljen! Anytime-anywhere! 8)

 

 

 

aaa, ne ide to tako. Nema tu postavljen rostilj nego da ga postavljamo, da se zajedno dimimo i oblizujemo a ne da dodjemo na gotovo. Taki rostilj ne priznajem.

 

To je prava kazna, pa i da je bratski izdelimo, jelte....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 272 postova
  • Lokacija: South Banat,Pančevo

Prihvatam odgovornost!

 

Sve koje sam zajeb'o,a imaju vishe od 90 godina, nek dodju sa oba roditelja...roshtilj je postavljen! Anytime-anywhere! 8)

 

Ljudi extra skup vozili mo se na točku,napili,družili i na kraju i potukli pa povadili prangije i na kraju došla murija pa hapsila.

Epilog: Blaža koji je pao motorom pretekao bogu hvala dobro mu je i svi uhapšeni pušteni,šta ćeš više.

Seti me na mladost i na 90-te.

 

Eee..Urke,brate...shto mi nije tvoj mozak..ponekad! :'( :'( :'(

 

Jes pa da i ti zaradiš milion evra do tridesete.

E ne može!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

pazi sad ovo zapazanje: ne mozes ni kritikovati ono sto ne volis, jel' da?

 

Zasto bi onda kritikovali motor kad ne umemo da ga konstruisemo sami, brate neznam-koji?

 

Normalno da cemo kritikovati ono sto nam se ne dopada jer mi jedini ne mozemo nikakvu finansijsku korist iz te price, mi samo placamo da bismo dosli i videli se sa onima sa kojima volimo da se vidimo. Pusti sad to da ne mozemo pricati o tome da li je ajkula opasna ako nas ne ugrize, to je detinjasto.

 

Sve sto kritikujemo po skupovima, nastojimo da podrzimo predlozima za unapredjenje a ne pukom demagogijom po receptu: ovo ne valja a ne znam sta da uradis umesto toga. Ja sam tu samo da kritikujem.

 

Dokle god ima predloga za poboljsanje, poenta je upravo u tome a ne kritikovanju radi kritikovanja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gordanmg

Pozdrav,

 

Prihvatam odgovornost!

 

Sve koje sam zajeb'o,a imaju vishe od 90 godina, nek dodju sa oba roditelja...roshtilj je postavljen! Anytime-anywhere! 8)

 

 

 

aaa, ne ide to tako. Nema tu postavljen rostilj nego da ga postavljamo, da se zajedno dimimo i oblizujemo a ne da dodjemo na gotovo. Taki rostilj ne priznajem.

 

To je prava kazna, pa i da je bratski izdelimo, jelte....

Pitaj de ga Yo sto nije dosao gore da se nadimi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

E brate lako je pluvati po tudjim skupovima,asad vidis kako je kad ucestvujes u organizaciji!Brate Magnume!

Cero,brate..ne boli mene Vash(Mitrovachki) skup... ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Stronser

Ljudi extra skup vozili mo se na točku,napili,družili i na kraju i potukli pa povadili prangije i na kraju došla murija pa hapsila.

Epilog: Blaža koji je pao motorom pretekao bogu hvala dobro mu je i svi uhapšeni pušteni,šta ćeš više.

Seti me na mladost i na 90-te.

E da je Peca bio da nas vidi ništa nam ne bi zamerio.

[/q bravo profesore !!!uote]

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Nisam ni bio na skupu, jer je "tradicionalno mesto", zaista u najmanju ruku neprimereno i po meni ubedljivo najgore od svih mesta i moto skupova u zemlji nam Srbiji. Zao mi je jer sam na 500 metara od tog mesta, ali ne shvatam da se nigde u BGD-u, ili blizoj okolini, ne moze naci bolje mesto sa bar jednim drvetom, radi orijentacije :)Ne znam kakva je bilaq org, ali ako je bila kao prosli put >:( :-[ Samo mesto je toliko depresivno da ne verujem da bi bilo kakva organizacija mogla tu nesto da popravi. Eeee, jos se secam hajducke cesme iz 1994 :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3151 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

ali ne shvatam da se nigde u BGD-u, ili blizoj okolini, ne moze naci bolje mesto sa bar jednim drvetom, radi orijentacije :).

pa nije valjda da si uspeo da se izgubis na huji prosle godine ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • mk SPID, 71 postova
  • Lokacija: BEOGRAD
  • Motocikl: HARLEY DAVIDSON NIGHTSTER

E brate lako je pluvati po tudjim skupovima,asad vidis kako je kad ucestvujes u organizaciji!Brate Magnume!

druze malo sam zbunjen,ako mislis da sam komentarisao vas skup i pljuvao ga grdno se varas.

nikada nisam komentarisao nijedan skup jer mi je svaki odlican.pogotovo taj ne bih pljuvao zbog dobre posecenosti,

sto znaci i ludji provod,uopste se neobaziruci na organizaciju jer mi je licno dovoljno prisustvo prijatelja bajkera i sanka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 96 postova
  • Lokacija: Valjevo

    Procitah pazljivo sve postove,pa da i ja nesto napisem,mada ce mozda malo biti off.

    Na skupovima u Bg ove godine posecenost je bila vise nego prosecna.Posebno se moralo primetiti da je glavni razlog tome izostanak upravo beogradskih bajkera,iako u Bg verovatno ima motora koliko u celoj Srbiji zajedno.Tesko im je da se provozaju 5-10km do skupa,a mozda nije ni IN.

    Mozda su skopovi mogli biti i bolje organizovani,ali mogu i Beogradjani biti manje razmazeni.Pa braco sve vam smeta,sve vas zulja,nista vam nije jasno i svemu se cudite.Prvo se potrudite da pomognete,bar svojim prisustvom,odrzavanje skupa,pa onda krenite u ocenjivanje i kritikovanje skupa.

 

 

   

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

sad opet nista ne razumem: kako mislis da smo kritikovali ako nismo bili na skupovima?

 

Itekako smo svojim prisustvom i novcem pomogli skupove, ne samo u Bgd-u vec i dosta sire.

 

Ovo je samo prica o jednoj zabokrecini baziranoj na nedostatku realne zelje da se napravi jedno pravo druzenje, na nesposobnosti izdvajanja bitnoga i interesantnoga i na pogresnoj definiciji zasto se skup uopste i pravi. Problem je jos stavljen pod lupu permanentnim insistiranjem na zaradi (cast izuzecima) i naravno da je sada u centru paznje i primedba o ulazu za motocikliste, suvozace i pesake.

 

Tacno je da se sponzori tesko nalaze ali je veliko pitanje koliko je uopste pravilnog truda ulozeno u pronalazenje sponzora u administrativnim jedinicama u Beogradu nasuprot sasvim solidnom funkcionisanju na istoj relaciji sa opstinama van Beograda.

 

Organizacija skupa je uglavnom stvar koja se slama na nekolicini ljudi i toga treba da smo svi svesni. Stoga treba traziti onu tanku granicu koja deli kritiku sa podlogom od potpuno neosnovanih zamerki i nikako ne bi trebalo non-stop gusiti pokusaj neke kreativne kritike permanentnim pozivanjem na to kako je tesko organizovati skup. Postoji jos teskih stvari pa se njima ne bavimo.

 

Ukoliko ulozimo odredjen napor i novac u ideju da dodjemo na skup negde, tada nas ne bi trebali interesovati ti problemi previse ali umemo da razumemo i taj deo, narociti sa aspekta slucajnih propusta i desavanja koja nepredvidjeno krenu drugim tokom.

 

Ipak, koliko je slucajno to da na ulazu motociklista placa 400 dinara obavezno ulaz, neretko i suvozac a pesak placa 100 dinara ili ga cak i ne placa?

Nimalo slucajno, a to kritikujemo pre svega.

 

Koliko je slucajno da ozvucenje bude lose?

Opet nimalo slucajno, sve znas pred sam skup oko toga, sam biras pa valjda i odgovaras za izabrano.

 

Kolika je slucajnost da imas dovoljno ulaznica za sve ali ne i pasulja i to mozda ni za polovinu?

E to vec moze biti slucajnost ali samo uslovno, najpre ce biti da ipak nije slucajnost.

 

Ukoliko neka grupa ne odsvira dobro ali se nije moglo ranije znati da ce tako ispasti, to je OK. Ukoliko dodje do neke tuce koja se ubrzo resi bez posledica upravo organizovanom intervencijom domacina skupa, ni to nije stvar za zameranje organizaciji. Videli smo i kako je Familija prosla sa mestom skupa u zadjni cas, i to je sve takodje shvatljivo.

 

Tako ja zamisljam samu kritiku, postoje stvari koje se mogu probati izmeniti a kritiku upucujem onda kada se sa time i ne pokusa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Stronser

    Procitah pazljivo sve postove,pa da i ja nesto napisem,mada ce mozda malo biti off.

    Na skupovima u Bg ove godine posecenost je bila vise nego prosecna.Posebno se moralo primetiti da je glavni razlog tome izostanak upravo beogradskih bajkera,iako u Bg verovatno ima motora koliko u celoj Srbiji zajedno.Tesko im je da se provozaju 5-10km do skupa,a mozda nije ni IN.

    Mozda su skopovi mogli biti i bolje organizovani,ali mogu i Beogradjani biti manje razmazeni.Pa braco sve vam smeta,sve vas zulja,nista vam nije jasno i svemu se cudite.Prvo se potrudite da pomognete,bar svojim prisustvom,odrzavanje skupa,pa onda krenite u ocenjivanje i kritikovanje skupa.

 

 

   

podrzavam te sa Bezmudicima OSTRO !  A to sto u BGu ima dosta motora neznaci da ulje menjaju 2-3-4 puta godisnje vec kada sine sunce zbog isteka roka jer 5 000km je ,PUNO"  !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 272 postova
  • Lokacija: South Banat,Pančevo

Beogradska moto populacija definitivno spada u najrazmaženije,čast izuzetcima kojih ipak nije malo.

Inače većina su ultra šminkeri koji ne mogu da podnesu činjenicu da ih deru deca sa sela.

Mislim da je tu stvar u domaćoj hrani (sir,kajmak,slanina) nema tu parizera i viršli ni u tragovima.

 

 

 

Na kući se odžak puši na tavanu meso suši more..........

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja