Jump to content

Moto Zajednica

Da li se KTM stvarno toliko cesto kvari?

Recommended Posts

  • Drug član, 2996 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: K5Tan600A

To STO trazis je kao da gledas GOLFA dvojku dizela i GTI verziju i usporedjujes po to kvalitet.....

 

A za ljude koji tako gledaju, KTM i nije....

 

 

SVE NAJBOLJE !!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 156 postova
  • Lokacija: Novi Sad

lijepo sam pitaom da li ima na forumu neko ktm koji je presao preko 30 000km  i niko se nije javljao onda su se javili dvojica ali sa advencurima.

i niko drugi a i na mobile.de ne postoji ktm koji je presao 100 000 km sto govori o qalitiju ktm.

tako da bez nervoze

na  mobile .de nema ni jedna MV Agusta,ni dukati sa100000,tako da otvaramo temu "da li se MV Agusta stvarno toliko cesto kvari?" ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 795 postova
  • Lokacija: Beograd

lijepo sam pitaom da li ima na forumu neko ktm koji je presao preko 30 000km  i niko se nije javljao onda su se javili dvojica ali sa advencurima.

i niko drugi a i na mobile.de ne postoji ktm koji je presao 100 000 km sto govori o qalitiju ktm.

 

tako da bez nervoze

potpuno si u pravu,to je jedno tesko smece od motora, ne znam ko to moze da kjpi,samo idioti!!!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12819 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Da, da i ovi privatnici što idu na Dakar sve idiot do idiota! Toliko su loši ti motori da je organizator morao

da promeni pravila da ih se kurtališe.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

Ma ni ti KTM-ovi za Dakar, nijedan nije prešao 30000  ;D    i oni profesionalci što voze motocross polomi 30 ramova i 30000 kostiju a ne uspije da predje 30000km.

Ma sve je to krš, eno i Formule 1, pola miliona eura za nešto što nemože da stigne ni do mora, i WRC auta sve magnezijum, titanijum, ovo ono pa generalna na 1500km

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Motocikl: KTM 990 Adventure, KTM Lc4 Adventure-R 640

Au, pa ovdje rasprava pichi, a ja mislio da je tema zakljucana, pa nisam znao da mogu da dam doprinos .... >:(

LM, gdje smo ono stali?  ;D

 

kod kvarova  :D :D :D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1392 postova
  • Lokacija: Beograd

evo ja nisam presao 30.000 ali sam presao 3.000km sa mojim i nema kvarova za sad  :)

 

tj ispraznio mi se akumulator - nije skroz ali nece ni da pokusa da vergla kad detektuje slab napon

rade svetla,radi tabla stisnes start dugme, cuje se klik i dobijes error number na tabli :)

izvadio ga, dopunio, vratio i vozi dalje  ;D

 

zanimljivo je da kad se akumulator dopuni on pocne da pisti da te obavesti da mu je dosta i da ga skines sa punjaca  :D

znaci ne da su mu delovi samo kvalitetni vec i inteligentni  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1392 postova
  • Lokacija: Beograd

A el mogu da kazem i ja neku?

naravno dokle god ne pricas o tdm-u  ;D ili o africi

jedini koji ne treba vise nista ovde da kaze je nemanja_91 spamuje mi temu covek  >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 276 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: XT660R

A el mogu da kazem i ja neku?

jedini koji ne treba vise nista ovde da kaze je nemanja_91 spamuje mi temu covek  >:(

Strog si brale, moze da te tuzi za ugrozavanje prava na slobodu govora  ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 113 postova

Uf moram da se utisam sto se tice KTM-a i pouzdanosti ,nisam imao bas lepo misljenje o njima ali ovaj 690smc je vec nesto sto bih jako voleo da imam ,motor ide nenormalno ,kao950 ,neverovatno,a pouzdanost japanca ili barem tako svi tvrde,,neugodna vibracija je proslost ,KTM690 moj iduci cilj

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • XL, 460 postova
  • Lokacija: Београд, југ
  • Motocikl: BMW F800GS, HONDA XL200R, HONDA SH125i

Јутрос нешто пре 8, после сливника са Бановег Брда, једном колеги на 900 и кусур Авантура скренух пажњу да му не раде светла, на шта ће он "Мора да су цркла", а пошто ме престиже, видим да му и назад нису радила... Џенерал фаилур бај КТМ...  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 66 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM Duke 2

pre ovih kisnih dana na raskrsnici stanem pored starijeg ktm a neka enduro varijanta lc4 tipa 98 ili tako nesto..... mladji momak uvezao na cajgeru 38000 ...tako da eto dokaza da moze da predje bar 30000 :)

 

moj se slabo kvari mada ga slabo i vozim ;) kaze majstor oticice klipnjaca kad tad al da se popraviiti da ne dramim....uglavnom toliko je zabavno da jbg negde mora da se plati....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova

Zanimljivo vas je čitati.

Ja imam 2003 950 adventure i još radi  :P

Imam problem samo sa bencinom, uljem i zadnjim gumama, i malo sam kratak 1,8m na 0,88 višine zica, ali ide ako se ne zaustavljam.

Ako koga još nešto zanima neka pita, znam još 3 sa istim motorima, još par njih sa 990 još svi rade ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Prekidach, 1093 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin CRF1000L & Suzuki DR 650 SE

ja bash danas video nandzharasti 950 adv u 27. marta.. polomljen mu zadnji desni migavac... ccc... taj ktm bash ne zna da napravi motor :)

 

jedva chekam da finansije dozvole da se ja zajebem sa jednim 990 adv r... :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja