Jump to content

Moto Zajednica

Poginuo motorciklista u Ustanickoj

Recommended Posts

  • Banda Opasnih, 396 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4TX

Pre nekih pola sata javili na B92 da je poginuo motorciklista u Ustanickoj ulici u Beogradu, motor MV Augusta Brutale BG reg. oznaka, ferari crvena boja, izgleda da je pokupio pesaka jer je patika na licu mesta, jos se nista ne zna...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • UruK Hai, 2083 postova
  • Lokacija: Bgd/Vozdovac
  • Motocikl: ADV

MV Augusta BG 02-815 kretao se prema gradu, prednost mu je oduzela Skoda Fabia koja je iz Ustanicke skretala levo ka SC Sumice, nesrecni kolega je udario u zadnji desni cosak Skode, izgubio kontrolu i poginuo... Prizor je stravican, kaciga mu je spala sa glave i prilicno je zdrobljena, motor je otklizao oko 120m od mesta kontakta...

Nek mu je vecna slava!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6488 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

http://www.blic.rs/V...ta-u-Ustanickoj

I opet, "...naleteo velikom brzinom...", nigde da je auto po ko zna koji put otimao prednost i oteo jedan život. Kako "lepo" opišu poginuće a o uzroku ništa, o begstvu vozača samo gola informacija. Užas.

 

Saučestvujem sa porodicom i prijateljima

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1892 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750

http://www.blic.rs/V...ta-u-Ustanickoj

I opet, "...naleteo velikom brzinom...", nigde da je auto po ko zna koji put otimao prednost i oteo jedan život. Kako "lepo" opišu poginuće a o uzroku ništa, o begstvu vozača samo gola informacija. Užas.

 

Saučestvujem sa porodicom i prijateljima

 

 

Nazalost ovog puta su pisari u pravu.

 

Kolegi nek je vecna slava i siroki putevi Nebeski

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 198 postova
  • Lokacija: Zvezdara
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere xtz 750, Honda VFR 800 Fi

Saučešće porodici i prijateljima, nemam reči ,i ako nam seku put i prestrojavaju se bez migavaca pričaju telefonima i ostale stvari izgleda da smo predodređeni da budemo krivi strašno. Počivaj u miru

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 323 postova
  • Lokacija: bgd
  • Motocikl: ktm duke 690

Prosao sam veceras tu, strasna scena. Nije mi jasno kako je decko poginuo kad se ne vidi nijedan udar u prepreku. Pretpostavljam da mu kaciga nije bila vezana ali nikad se ne zna.

 

Saucesce porodici i prijateljima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 363 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000V '09

Malopre sam bio tu, dosao sam vec kad je policija zatvorila ceo taj deo ulice.

Motor jeste bio na 100ak metara od tela, nema drugog razloga nego da je isao prebrzo i nije mogao da izbegne auto, ipak je to ulica sa 2 odnosno 4 trake.. Pretpostavio sam da je udario u neki auto, nema drugog razloga zasto bi motor bio toliko napred. Telo je vec bilo pokriveno belim prekrivacem, odmah sam otisao odatle. Celo vece sam bio smoren zbog toga..

Saucesce porodici.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6488 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Jooj, to je naš dragi Pekar Martin iz kraja, predobar čovek, skuteraš i motorciklista, vedar, pozitivan, retko dobronameran. Na svim trkama se iznenada pojavljivao donoseći obilje svog peciva, baš ko da je uvek gledao iz prikrajka kad ogladnimo i to nikad neću zaboraviti. Ostaje da verujemo da Bog uzima pravednike pre našeg vremena.

 

(Nemam trenutno više detalja.)

post-6989-0-89589600-1320275971_thumb.jpg

post-6989-0-14736200-1320275983_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6488 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Nije mesto ni vreme, ali moram da komentarišem iz sveg bola i besa. Mvko je bio krajnje trezven čovek, uvek staložen, tako je govorio i ponašao se. Odličan vozač sa šampionskom podukom, motori uvek u perfektnom stanju u svakom pogledu. Kretao se glavnom ulicom, znači imao je prednost ako semafor nije radio, i dovoljno prostora i umeća da eskivira napd sa bočne ulice. Takođe, ne verujem da je on išao nit prebzo a još manje da je prošao ni na žuto a kamoli crveno. U oba slučaja ne bi zakačio samo zadnji branik auta i to sve ukazuje da je auto prošao na crveno i to odma po skretanju u levu traku kako svi idioti rade, sekući mu trajektoriju. Verovatno je pokušao izbegavanje ali nije imao vremena. Ubicine godine, 72, su indikativne za grubo previđanje i semafora i ostalih učesnika.

 

Svi mi vozimo i kako treba i kako ne treba ali to nije motiv da nas ubijaju sa predumišljajem, jer prolazak na crveno, polukružni okret, bezobzirno isterivanje prednosti... jeste smišljena namera koja ubija, evo primera. I sve dok ne budemo zakonski dobili zaštitu u smislu takozvanog neravnopravnog učesnika-slabijeg, i dok ne budu drakonske kazne za bahatost, i dok policija ne počne da sankcioniše ovakve ubistvene manevre umesto da se bavi žutim trakama, neće nam biti bolje i stalno će nam glava biti u torbi, bez obzira na kažnjavanje za ne nošenje kacige, apoteke, lanaca i ostalih gluposti. Svaki put po gradu za pređenih par desetina kilometara bar 5 puta viđam manje više ovako opasno ponašanje a ni jednom da vidim da je policija ikog zaustavila, ko da ih nema ni na poslu, ni da idu i vraćju se, jednostavno ko da ne postoje osim na televiziji. Imam blgonakloni stav prema njima, al što je mnogo mnogo je. Mnogo mi je teško što me smrt prijatelja navodi da postujem, al morao sam. Neka mu je laka ova naša čemerna srpska zemlja.

  • Podržavam 35

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 952 postova

Nesretnik, nek mu je laka zemlja. Svako malo neko od nas završi ovako, kao pseto i još služi za sprdnju. Da je kojom srećom ostao živ verovatno ne bi ni tražili odbeglog već bi mu prilepili kaznu za neprilagodjenu brzinu a ovako nisu imali kome pa su navatali djeda. Mučeni čikica kojem je pozlilo kad nije uspeo da pobegne posle ubistva.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L

Почивај у миру колега!

 

Још један (на жалост трагичан) доказ да (пра)стари људи нису за волан. И ја ћу једног дана остарити, али треба бити реалан пре него што убијеш некога овако...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 479 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha XT600E

Strašno. Moje saučešće.

Kakva ironija, vozač automobila prvo pokušao da pobegne, a kad nije uspeo naglo dobija napast savesti pa mu pozli.

Da li bi mu pozlilo da je uspeo da pobegne, pa bi se zbog napada savesti sam prijavio?

Nažalost, najverovatniji odgovor i sami naslućujete.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

Saucesce porodici i prijateljima.

Uzas,meni se desila slicna situacija pre par godina samo sam ja imao vise srece.Cikica od 75 godina u Trabantu ne staje na Stop znak,ide pravo na mene,vozim pedesetak na sat,vidim da me udara,bezim na levu stranu on me i tu stize i ja padam.Matori bezi ali iza mene je bio moj drug Raja koji ga stize na semaforu i dovodi na lice mesta.Dolazi cica na stakama :neznam: i kaze sto ti nisi stao kada ja idem "odozgo", kada smo mu pokazali znak samo sto se nije slogirao.

Pocivaj u miru druze.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 264 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha fz1

Toga sam se i pribojavao kada sam nocas procitao ovu vest - pekara u mojoj ulici, svaki dan sam zagledao prelepu Augustu...i bas sam juce popodne stao pored motora, primetio sam da ima Dunlop zadnji pneumatik, cekao sam vlasnika da popricamo o tome...

Kakvo sranje... :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 479 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha XT600E

Evo u današnjem štampanom izdanju Blic-a su "slučajno" zaboravili da napišu da je vozač automobila pokušao da pobegne, i pišu kako je motociklista naleteo na automobil zbog prevelike brzine, nakon čega se jadnom vozaču automobila slošilo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 474 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: XV 250
Evo u današnjem štampanom izdanju Blic-a su "slučajno" zaboravili da napišu da je vozač automobila pokušao da pobegne, i pišu kako je motociklista naleteo na automobil zbog prevelike brzine, nakon čega se jadnom vozaču automobila slošilo.

To se drugim recima naziva pretenciozno novinarstvo.

A onaj ko je pisao clanak, ne bi trebalo da radini u trafici a jos manje za novine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 815 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

Deda kamikaza, dzabe njemu i robija i sve (koje nece ni biti), riknuce i ovako i onako :(

 

Ovo ce se desavati i mnogi klinci izlecu i ako imaju stop ili je crveno, jer se zakon sprovodi selektivno, dokle god se to ne promeni, ginuce se... a to ce se promeniti otprilike nikad.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja