Jump to content

Moto Zajednica

Poginuo motorciklista u Ustanickoj

Recommended Posts

  • Ne silazi, 6489 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Ne pratim domaću muziku, pokušavam da se suzdržavam al ne mogah da oduprem. "Bog bira samo Najbolje", ostaje mi samo da verujem da Mvko i mnoštvo prerano otišlih sad bivstvuju u pravednom.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

Marin je Jedan,Jedini,Jedinstveni i Ne ponovljeni!!!

 

Danas su njegov grob posetili njemu dragi prijatelji,obelezili 6 tuznih meseci od njegovog odlaska... :(

 

Svima nam mnogo,previse nedostaje!

Život nije samo imati dobre karte, već i dobro odigrati čak i kada su loše,a on je napravio veliku gresku u zivotu,imao je dobre karte ali je lose igrao i nije ostavio keca u rukavu,drugim recima imao je sve a u stvari nista.Da je bar ostavio jedno dete iza sebe,ali o tome nije razmisljao. :(

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Po svemu sto su njegovi prijatelji rekli, otisao je veliki covek, smeker i drugarcina. Nek mu je laka zemlja...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

Danas je tacno 6 tuznih meseci od kako je otisao na put bez povratka.

 

Marine pocivaj u miru

 

zauvek ces ostati u nasem secanju u nasim srcima! Nedostajes nam...........

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

Juce sam pricao sa drugom koji sada sprema sudsku medicinu, i cudne sudbine, bas njemu je palo da radi autopsiju... Ono sto sam saznao me sokiralo, mnogo vise nego sto sam mislio da je moguce...<br style="font-family: Verdana, arial, helvetica, serif; font-size: small; ">Na prvi pogled, samo je po otecenom licu moglo da se zakljuci da ima povredu glave... Bio je dobro obucen, i u principu, samo se pocepala jakna na desnoj nadlaktici, i imao je jos par ogrebotina... Policija iz nekog cudnog razloga nije dostavila kacigu na vestacenje, mada bi morali, al to i nije bitno... Bitno je da su nasli 4 polomljena rebra sa desne prednje strane, polomljenu grudnu kost, levu kljucnu kost, polomljena kicma i to u grudnom delu, sto ce reci i bez povreda glave, ne bi mu nazalost bilo spasa... Na glavi, od udarca, fraktura obe vilice, sve kosti lica i cele lobanje i potpuno unisten ceo frontalni rezanj mozga, tj deo za emocije... Na moju konstataciju da to i nije losa smrt, barem trenutna, smrknuto mi je objasnio da su mu pluca bila puna krvi, sto ce reci, bio je ziv jos neko vreme, cak mozda i svestan, mada na srecu verovatno bez emocija... Ako je po recima klinca pao na direktno na glavu, to bi dosta toga objasnilo... Mislim da mu kaciga nije spala, jer je imao na vratu masnicu od kaisa... Ja sam ovo morao da podelim sa vama, a molim nadlezne, ako misle da je previse, neka odmah brisu...

Cesto smo bili na motoru zajedno,zao mi je sto i toga dana nisam bila sa njim,jer ziveti bez njega je pretesko.Bog mi je oduzeo ono sto mi je dao da volim.

Volim te ljubavi moja,volim te vise od svega na svetu!!!Nema smisla ziveti zivot bez zivota!!!Kako da ne placem,kako da me ne boli,kako da zaboravim sve,kada ni nakon svih saznanja posle tvoje smrti,saznanje koliko si me lagao,ja ne mogu ugusiti ovu ljubav.Trebala sam biti sa tobom.

Nemoj me terati da te ostavim

i da odem od tebe

Jer gde ti ides,idem i ja

i gde se ti nastanis,nastanicu se i ja.

Tvoj narod,moj je narod,

i tvoj Bog je moj Bog.

GDE TI UMRES UMRECU I JA,

GDE TEBE SAHRANE,SAHRANICE I MENE.

NEKA MI BOG UZVRATI SVAKIM ZLOM I NEVOLJOM

AKO ME NESTO DRUGO OSIM SMRTI RASTAVI OD TEBE!!!

vOLIM TE LJUBAVI MOJA JEDINA ZAUVEK!!!

Dolazim na tvoj grob svaki dan,da bi razgovarala sa tobom...

Ljudi mi kazu da me ne mozes cuti,jer te vise nema.

Ja im kazem,da te mozda u njihovim ocima nema,ali da si u mojim jos uvek tu.

Zato sto si jos uvek u mome srcu i uvek ces biti...

Placem kada razmisljam o tebi...,Ljudi me pitaju zasto placem nakon svega sto sam saznala,zasto nakon toliko lazi???

Samo im kazem sta osecam za tebe,da te volim i da mi jako nedostajes

.Ljudi mi kazu da nema smisla jos uvek te voleti...

Otisao si ,ali nikada neces biti zaboravljen i jednoga dana cemo se opet sresti...

OBECAVAM!!!

Htela bih da se ubijem,kako bih te ponovo videla,kako bih te mogla zagrliti nezno i pitati te zasto??Zasto si me tako mnogo povredio???,a onda pomislim kako takvim postupkom te sigurno nebih videla jer nebi bila u raju.

Pokusavam biti sretna,ali ne mogu,kada znam da vise necu cuti tvoj glas.

Uvek sam mislila da mogu ziveti bez tebe ako me ostavis,ali cini se da ne mogu,jer nikada nisam mislila da ces me zauvek naputiti.

Ne verujem da iko zna koliko mi zapravo falis i koliko me to boli.

MRZIM STO NISI OVDE!!!

Zelim te videti jos barem jednom....poslednji put...Tako da se mogu oprostiti...

Niko me vise ne razume i niko ne razume zasto cu te posle svega voleti vecno.

Mislila sam da me volis i ni slutila nisam da si kraj mene imao jos njih...

Nikada nisam mislila da ce se ovako nesto desiti...

Kada bih barem mogla vratiti ona dobra vremena s tobom,ali sve se promenilo.

Samo razmisljanje o tebi tera me na plac,na dugotrajno plakanje...

MARINE Volecu te vecno,jer ti si moj zivot!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

Davno sam prestala da se pitam zasto bas ja...Nisam ni najlepsa ni najbolja.Niti me je dobra sreca pratila.Lose karte u losim rukama.Padala sam i ponovo ustajala...Uvek iznova gradila svoj svet...Porazi su bili moje pobede.Ucili su me da budem jaca,da koracam hrabro, uzdignute glave....I danas sam takva...Jaka! Zaplacem,ali nikada pred drugima...Svi mi kazu da nastavim dalje da zivim svoj zivot,svi se pitaju da li sam ja normalna kada te nakon svega toliko volim,kada nakon svih saznanja da ti nista nisam znacila,nakon saznanja da si imao jednu,drugu,petu,desetu ,pored mene,nakon svega ljubavi ti si moj svet,moj zivot,moje sve... Da si ziv ljubavi i da sam sve to saznala,ja bih opet tebe volela svim srcem,celom sebe,celim svojim bicem!Volela bih da te mogu pitati Zasto?Zasto si mene toliko povredio???? Volela bih znati da li si me uopste ikada i voleo?Ne verujem,a opet sve ono kroz sta smo prosli zajedno,svaki smeh,svaka suza,prosto ne mogu da poverujem da to nije bilo stvarno,ne zelim da verujem.....

 

Smrt nije kada umres, smrt je kada nekog volis, a bez njega ostajes, to boli vise nego kada nestajes, jer sve u tebi umire, a ti ziv ostajes!Mnogo stvari sam precutala a ti mislio da ne znam.Imala sam nade,sada je vise nemama,i sta god da kazem vise ne vredi,ako umes da oprostis,OPROSTI SEBI,ovo malo teksta nece nista izmeniti.Nista pravo nismo bili i nista pravo nismo postali...,ali znaj da moja kuca na tamjan mirise,znaj da se uvek pomolim za tebe,znaj ljubavi da ne postoji ni jedan jedini trenutak da to nisi u mojim mislima....Ljubavi volim te,nedostajes mi zivote moj,volecu te dok sam ziva i znaj da ce ako ikada budem imala sina on nositi tvoje ime jer zelim da me uvek podseca makar imenom na tebe.

 

Voli te tvoj machak zauvek i oduvek!!!!

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

Kako naci put,koji vodi do tebe,kako naci mir kad je svega nestalo.......Najteze je biti u senci,najteze je kada niko nezna da ja postojim.Vikala bih iz sveg glasa da te volim da si ti moje sve,prikazala bih se svima,rekla bih svima DA ja sam ta koja vise ne zivi jer tebe nema,Da ja sam ta koja te voli najvise na svetu,Da ja sam ta koja ti u senci dolazi na grob,donosi cvece i pali svecu,Da ja sam ta......,Ali zasto,zasto da se prikazem,da bi me ljudi zalili jer i ja sam jos jedna u nizu onih tvojih silnih devojaka koje si imao uporedu samnom,a ja ni slutila nisam,jer ti si umeo,bio si sposoban da sakrijes sve,umeo si da slazes najbolje.Cime sam ja to zasluzila od tebe?Htela bih da znam,ali na zalost nikada necu saznati,..

 

Sada ce godina od kako si otisao na put bez povratka,ponovo ce na tvoj grob doci tvoji prijatelji,koje cu ja ponovo posmatrati iz prikrajka i cekati da odu da bih ja u miru mogla pustiti jecaj i suze od tuge i bola,da bih ti mogla pricati,da bih ti ponovo rekla koliko te bezkrajno volim i koliko mi nedostajes ljubavi moja jedina!

 

Volim te ljubavi moja i nikada te necu pustiti da odes od mene,uvek ces biti u mom srcu u mojim mislima,dok ja zivim ziveces i ti!!!

tvoj Mahcak

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

 

Danas ce njegov grob posetiti njemu dragi prijatelji,obeleziti godinu dana od njegovog odlaska ... :(

 

Nedostajes nam...

 

Ljubavi volim te svim srcem oduvek i zauvek,putuj s'Andjelima i cuvej me ljubavi i cekaj me,ja cu sigurno doci....... VOLIM TE JEDINI MOJJJ.......

 

 

http://youtu.be/Y8V6xa5Krsk

 

 

 

 

 

Znao si koliko sam te volela,ali nikada neces saznati koliko mi nedostajes!!!

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

Danas je tacno godinu dana od kako si otisao na put bez povratka ...Iako je tuga prevelika,molim se Marine da tvoja dusa nadje mir i spokoj..Smrt nije kad umres...smrt je kada volis nekog,a bez njega ostajes...to boli vise nego kad nestajes,jer sve u tebi umire,a ziv ostajes !!!Volim te ljubavi oduvek i zauvek.....Dok je mene,bice i tebe!Voli te tvoj machak zauvek

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

Nije vise vazno ko je kriv,jer kako god da je i cija god da je krivica jedan zivot je zauvek prekinut a mnogi su zauvek unistenini samim tim sto njega vise nema.A to najbolje znaju oni koji su ga poznavali koji su ga voleli i koji ga vole i danas i sutra...,i koji ga nikada nece zaboraviti.Marine voli te tvoj Machak najvise na svetu!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1359 postova

Mozda nije vazno ko je kriv, ali je vazno da drugi svate je potrebno voziti u granicama da se moze bezbedno zaustaviti pogotovo u gradovima . Uvek moze da izleti neka budsla koja je umorna ili premorena od posla , nisu svi u najboljim godinama za voznju i nemaju svi iste reflekse . Pa treba racunati i na takve vozace pored vas kad se zavrce gas ili ulazi u raskrsnicu .

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

Ovaj motor je posedovao vec 3 godine pri tom nikad nije imao ni blago klizanje ,a ne ozbiljniji sudar. Kad god bi isli negde zajedno i ja prosla na zuto ili crveno svetlo drobio bi mi o tome narednih sat vremena,ili bi me pitao koliko mi zivot vredi. I on je sam znao da se sa motora pada samo jednom,bio je jako ozbiljan vozac i jos kao veoma mlad vozio je skutere i motore imao je iskustvo.Novinari su napisali da je vozio brzo sto apsolutno nije tacno,nikada nije voleo da divlja i jako je bio umeren a da je onako kako je napisano u nasoj stampi da je vozio brzo kako to da motor nema ni jednu jedinu ogrebotinu,licilo je na to kao da samo treba da podigne motor i da nastavi voznju.Marin je nogom dokacio cosak auta sto je bilo dovoljno da izazove pad ali...., na zalost i dovoljno da izgubi zivot.Ja sada ne mislim o tome ko je kriv,za to postoje nadlezni organi koji dokazuju cija je krivica.Osim toga njega vise nema,cija god krivica da je.Imao je 47god.i nije bio nalozeni klinac na tatinom motoru.

 

Ja samo znam da gubitkom njega ja sam izgubila smisao za zivotom,ziva sam a kao da nisam,disem a kao da ne disem...Smrt me jeste sprecila da ga vise vidim ali me ne moze spreciti da ga volim.Borila sam se koliko sam mogla. Ulozila sam sve ne misleci

da cu to sve izgubiti, i sve sam izgubila sada imam 'ništa'.

 

Ljubavi moja volim te zivote,volim te andjele moj....

 

volim te zauvek sreco moja,volecu te do poslednjeg dana svog zivota!

 

Tvoj Machak Zauvek!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

Svi me pitaju KAKO JE MOGUCE DA GA POSLE SVEGA I DALJE VOLIM?

 

Zavolela sam ga od prvog dana kada sam ga upoznala,prvi poljubac sa njim bio je zaista kao prvi.Zao mi je i srce mi se lomi sto nije sada ziv samo da ga pitam zasto?Zasto me je povredio toliko????Volela sam ga celim svojim bicem i volim ga i danas.On je to znao i znao je da disem za njega.

Cesto smo bili zajedno na "tom"motoru i zao mi je sto i tog dana nisam bila sa njim,ali naravno nije me mogao povesti kod svoje ko zna koje po redu devojke,jer vracajuci se od nje on je nastradao.Culi smo se pre toga,videli se na kratko jer je kako je rekao zurio da stigne da zavrsi sve sto je imao,a ja naivna budala... Narode volela sam ga toliko cisto,toliko iskreno da ga volim i danas mozda cak i vise.

 

Svaki trenutak proveden bez njega za mene je tama.Da me Bog moze pitati sta zelim,rekla bih mu UZMI MENE A NJEGA OSTAVI DA ZIVI jer on ce se lako snaci sa svim tim silnim devojkama,ali se ja ne snalazim bez njega.

 

Sve je tako pretesko bez njega!

 

Volim te jedini moj zauvek tvoj machak!

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1855 postova
  • Lokacija: NBgd
  • Motocikl: Triumph Tiger 1050, Medlay 150

Draga devojko,

 

Evo proslo je godinu dana od tragicnog dogadjaja i mada nam je svima ovde jasno kakva je to ljubav bila, mozda je dosao trenutak da ti sa svojim zivotom krenes dalje.

Koliko sam shvatio i ti si vozac, ne znam da li vozis i motor. Mozda bi mogla da se povezes sa devojkama sa foruma za pocetak. Neke i sam poznajem, sjajne su to osobe...

 

Posto je izgleda sve receno o okolnostima ove nesrece, ova tema ce za sada biti zakljucana.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja