Jump to content

Moto Zajednica

MotoSport vesti za sezonu 2012

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 285 postova

Nisam citala njegovu biografiju, ali odlicno znam sta je radio u Australiji i kako je vozio.Pa tamo je osvojio sve sto je moglo da se osvoji. Desavalo se da u toku jednog dana ima i po 4 i slovima cetri trke, i da sve zavrsi kao pobednik. Prema tome, dragi gospodine lalajko, informisana sam. I ponovicu, divim se njegovom umecu. Tada, kao decak imao je borbenosti, sto ne znaci da je i sacuvao. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1497 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: YZF-R1

Lale zbunio si me u sekundi 1care.gif ... ili je VR prvi od CTR-ova?

 

 

parcfermelemanssun01.jpg

 

Vid' ko je prvi nabo kočnicu! Ma idi bre ... po kiši se vide junaci

 

 

racelemanssun29.jpg

 

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 748 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R nine T Rural GS

U Rossijevoj biografiji su svetska cuda!

No, razlika je u tome sto Stoner pocinje memoare, a Rossi i dalje pise biografiju :zdravo:

 

Bravo... cela istina...

 

P.S. neko rece da ce Placljivko brzo biti zaboravljen - slazem se, kao i mnogi drugi sa dve, tri titule... gospodine Drkam na Placljivka, voleo il ne voleo statistiku, u njoj je zapisana istorija trkanja... a mislim da ne smes ni da kliknes na taj deo MotoGP sajta :)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: Staro selo

Ako se ne varam Stoner je prvi put nastupio u svetskom sampionatu 2003 god. u klasi 125 .Zakljucno sa krajem 2011 osvojio je 2 titule u 9 sezona . Rossi je krenuo u istoj klasi 1996 god . i do kraja 2011 je odvezao 16 sezona i uzeo 9 titula , ili titula na svakih 1,77 sezona , nasuprot Stoneru koji ima titulu na svake 4,5 sezone . Vrlo je cool to Stonerovo blacenje Rossija , ocigledno ima cvrste argumente u rukama :zvizduk:

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 366 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Nema :,-(

VR nezna da vozi Dukca :nanana: Čoban , a Plačljivi vozi sve do kraja bilo da " prede" ili da "drnda" i to je bolna istina za sve Rosijevce.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: Staro selo

VR nezna da vozi Dukca :nanana: Čoban , a Plačljivi vozi sve do kraja bilo da " prede" ili da "drnda" i to je bolna istina za sve Rosijevce.

Upravo to napisah , vidim koliko je titula pokupio u nizim klasama gde se zujalo

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 285 postova

Stoner sada ima porodicu i mora da razmislja i o toj cinjenici, sto on i radi. A tako i treba da bude.

 

Ima li neko informaciju da li su popravili stazu u Indiju ili su i dalje one silne izbocine na koje su se svi zalili?

 

P.S. Honda ima prelep, ujednacen zvuk-kao violina je. Nije tema, ali sada sam se toga setila.

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

Ako se ne varam Stoner je prvi put nastupio u svetskom sampionatu 2003 god. u klasi 125 .Zakljucno sa krajem 2011 osvojio je 2 titule u 9 sezona . Rossi je krenuo u istoj klasi 1996 god . i do kraja 2011 je odvezao 16 sezona i uzeo 9 titula , ili titula na svakih 1,77 sezona , nasuprot Stoneru koji ima titulu na svake 4,5 sezone . Vrlo je cool to Stonerovo blacenje Rossija , ocigledno ima cvrste argumente u rukama :zvizduk:

 

Da dolijem ulje na vatru da se ne ugasi jer dežurni antiRosijevci nisu tu:

 

"Da ali je Rossi vozio u godinama kada nije imao ozbiljnog konkurenta i kada su mu fabrike davale specijalne delove (tehnologija friško doneta iz Area 51) i fabrike guma specijalne gume sa smešom dizajniranom samo za njega, plus su redari pod okriljem noći mazali linije na stazi super-frikcionim premazima po linijama kojima samo on vozi - da ne pominjemu čuvenu Lagunu gde su udarili brzostežući asfalt ispod šljunka u vadičepu (© SK Prime) i bacili par milimetara peska da se ne vidi kako bi pobedio u trci na tom mestu... Sve to pod direktivom Dorne koja je imala debelog interesa od prodaje kačketa...."

 

Jesam li na visini zadatka??? :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 366 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Nema :,-(

Genijalno zapazanje. Posto odlicno vozi Dukca, prvom prilikom bezi u Hondu. Ionako mu je svejedno, a?

 

Vidim druže Rosi objasnio kako se vozi Dukac i nije pobegao u Yamahu nego je kulturno pristao da bude drugi vozač -Šupak

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

Kakva rasprava :Mina: . Vidi Lalajko, ja se secam samo jednog velemajstora koji je pao u krugu za zagrevanje :lol: . To je stvarno velemajstorski potez i tu se njegovo umece zavrsava, ma sta god je uradio u Australiji prethodnih godina. Takva bruka, je stvarno neoprostiva. Da sam ja vozio krug za zagrevanje, pa u redu, ali takav jedan velemajstor, vanzemaljac, i sve jos sto vec dodajes. Neoprostivo druze moj, neoprostivo.

Mislim moram da ti ponavljam posto ocigledno i ti stalno nesto ponavljas za druge vozace(citaj VR), ali ovo treba da upamtis svaki put kad nastavis da pljujes. :stabre:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: Staro selo

Ako se ne varam Stoner je prvi put nastupio u svetskom sampionatu 2003 god. u klasi 125 .Zakljucno sa krajem 2011 osvojio je 2 titule u 9 sezona . Rossi je krenuo u istoj klasi 1996 god . i do kraja 2011 je odvezao 16 sezona i uzeo 9 titula , ili titula na svakih 1,77 sezona , nasuprot Stoneru koji ima titulu na svake 4,5 sezone . Vrlo je cool to Stonerovo blacenje Rossija , ocigledno ima cvrste argumente u rukama :zvizduk:

 

Da dolijem ulje na vatru da se ne ugasi jer dežurni antiRosijevci nisu tu:

 

"Da ali je Rossi vozio u godinama kada nije imao ozbiljnog konkurenta i kada su mu fabrike davale specijalne delove (tehnologija friško doneta iz Area 51) i fabrike guma specijalne gume sa smešom dizajniranom samo za njega, plus su redari pod okriljem noći mazali linije na stazi super-frikcionim premazima po linijama kojima samo on vozi - da ne pominjemu čuvenu Lagunu gde su udarili brzostežući asfalt ispod šljunka u vadičepu (© SK Prime) i bacili par milimetara peska da se ne vidi kako bi pobedio u trci na tom mestu... Sve to pod direktivom Dorne koja je imala debelog interesa od prodaje kačketa...."

 

Jesam li na visini zadatka??? :)

Upravo tako , i onda nekoliko desetina miliona neznalica kupuju kackete , ali ima onih 16 ( ne milona , nego pojedinaca ) koji znaju i oni ne kupuju kackete !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

Upravo tako , i onda nekoliko desetina miliona neznalica kupuju kackete , ali ima onih 16 ( ne milona , nego pojedinaca ) koji znaju i oni ne kupuju kackete !

 

Zamalo i ja da ga kupim, bio je na popustu u Italiji pre par meseci, samo 10€ al mi pade na pamet da će možda sledeće godine možda opet biti plav ili narandžast pa sam ustuknuo :)

 

P.S.

Sad će ti ona reklama u krivini na laktu ponovo biti aktuelna, nećeš morati da je krečiš ponovo :) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4748 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05

Ako se ne varam Stoner je prvi put nastupio u svetskom sampionatu 2003 god. u klasi 125 .Zakljucno sa krajem 2011 osvojio je 2 titule u 9 sezona . Rossi je krenuo u istoj klasi 1996 god . i do kraja 2011 je odvezao 16 sezona i uzeo 9 titula , ili titula na svakih 1,77 sezona , nasuprot Stoneru koji ima titulu na svake 4,5 sezone . Vrlo je cool to Stonerovo blacenje Rossija , ocigledno ima cvrste argumente u rukama :zvizduk:

 

Da dolijem ulje na vatru da se ne ugasi jer dežurni antiRosijevci nisu tu:

 

"Da ali je Rossi vozio u godinama kada nije imao ozbiljnog konkurenta i kada su mu fabrike davale specijalne delove (tehnologija friško doneta iz Area 51) i fabrike guma specijalne gume sa smešom dizajniranom samo za njega, plus su redari pod okriljem noći mazali linije na stazi super-frikcionim premazima po linijama kojima samo on vozi - da ne pominjemu čuvenu Lagunu gde su udarili brzostežući asfalt ispod šljunka u vadičepu (© SK Prime) i bacili par milimetara peska da se ne vidi kako bi pobedio u trci na tom mestu... Sve to pod direktivom Dorne koja je imala debelog interesa od prodaje kačketa...."

 

Jesam li na visini zadatka??? :)

Brate gresis za mnogo. Srbi su krivi za sve objavila Dorna... :lol: :lol: :lol: da ti kaze bata Srbac :P

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2082 postova
  • Lokacija: Novi Sad

A ova supcina od stonera kad je JL poco da ga dere na yamahi odma u misiju rupu i jos se buni ...... placipicka sto je rekao neko od kolega ma placipicketina degenerisana iskompleksirana.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1434 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM 1290 SDR V3

Ključne reči izjave i njegovog neuspeha objašnjava od 1:37

(2010)Deluje mi kao ne znam da li da ostanem u Yamahi ili da odem u Ducati ali bolje da me neko kida dok sam ja na Dukatiju nego na Yamahi a uostalom Stoner pobeđuje na tom motoru pa zašto ne bih i ja veliki Vale VR

Kakva loša procena...

 

Vrlo dobro oni tamo znaju za svoje sposobnosti i tu postoji respect između njih, nema dileme i to tako mora da bude

Što se tiče kengura sviđala se vama ta faca ili ne gledaćete vi još trkanja sa njim onakvog kakvog niste videli

Ako trkanje nije važno pa ništa opalite po Adrijani, seljaku, farmeru, pecarošu ili štagod a oni koji vole sposobnost i kompeticiju će i dalje gledati svojih 45min nedeljom sa njim ili bez njega

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati cesto, 3348 postova
  • Lokacija: Debrc

Prodajem prelep kacket crvene boje, na njemu pise Ducati i broj 46 moze i zamena za plavi Yamaha broj mora da bude isti 46.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja