Jump to content

Moto Zajednica

GSX 1250 FA

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 369 postova
  • Lokacija: Stuttgart
  • Motocikl: M1800R





 
Sto se estetike tice, ja sam prodao estetski motor koji mi je najvise odgovarao, i kad sam se pomirio sa tim, tesko da me vise nesto moze uzrujati na tom polju. 
 
 


XJR? Potpuno te razumijem. I ja otkad Bandita 1250N prodah, totalno sam ravnodusan na druge motore. Prodao ga prije vise od pola godine i da mi sada covjek koji ga je kupio hoce vratiti nazad, odmah bih ga otkupio. Mada, sad sam dobro kakav sam bio prvih 20 dana nakon prodaje
Ima i nesto pozitivno u tome svemu: ne usuđujem se prodati vise niti jedan motor iz garaze da ne bi opet bilo oplakivanja

@shoyyka od 2010-te pa nadalje bi trebali i GSF-ovi biti sa crnom masinom.

Gesendet von meinem SM-G991B mit Tapatalk


  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1312 postova
12 hours ago, shoyyka said:

Pravac Motoland,plus deflektor...da progledaš?!

Imam veci problem prvo njega da resim. Bol u dupetu posle 200 km. I to ne samo ja, nego i suvozacica. Moracu da idem kod Bobana ili Srdjana da radim ozbiljno sediste. Sediste ima lepu liniju i ide uz motor, ali je za dalje puteve potpuno nefunkcionalno odnosno tvrdo, klize se itd. Kad uradim sediste, ide problematika oko vizira. 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1312 postova
27 minutes ago, shoyyka said:

Verujem,nama mršavima ne smeta...masa puta gravitacija...

Ma jok, devojka ima oko 56,57 kila isti osecaj kao meni. Tacno je sediste tvrdo. 

 

Promenio sam nekih 8 motora za poslednjih 7 godina i ovo mi je motor sa najtvrdjim sedistem (za duze ture). 

 

Kad se pipne tj pritisne rukama imam osecaj da je tvrdo, video sam ja odmah da ce pre ili kasnije to morati da se presvlaci. 

 

Ja ne znam kako momci voze onaj BMW XR bez modifikacije sedista. Svaka im cast. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3119 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Blackie
Pre 6 sati, Pingvin37 je napisao:

Ma jok, devojka ima oko 56,57 kila isti osecaj kao meni. Tacno je sediste tvrdo. 

 

Promenio sam nekih 8 motora za poslednjih 7 godina i ovo mi je motor sa najtvrdjim sedistem (za duze ture). 

 

Kad se pipne tj pritisne rukama imam osecaj da je tvrdo, video sam ja odmah da ce pre ili kasnije to morati da se presvlaci. 

 

Ja ne znam kako momci voze onaj BMW XR bez modifikacije sedista. Svaka im cast. 

Pa radi malo...i ti i devojka,guz'com...u krivini malo siđeš sa njega(sedišta),levo-desno,onda neće boleti.Ja tako...taman ga izmasiram.:jee:

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1312 postova

Danas malo Jagodina Kragujevac, pa preko Topole nazad. 

 

Jedna novost: dupe prestaje da boli kad se predje 300 km, verovatno misici naviknu :jee: Tj meni, lepsa polovina se zali i dalje. 

 

Za ovih nepunih 2000 km, motor se pokazuje u sve boljem svetlu, a ja navikavam na njega polako. Dok se ne naviknes na motor, ne vredi. Videcemo dalje. 

 

Moracu da ga ispuskaram, vec smrdi koliko je prljav i prasnjav. 

IMG_20230423_183237.jpg

  • Sviđa mi se 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1312 postova

Vozili pre par nedelja vikend malo Rumuniju- dunavsku, pa bili sada do Tare pa u Banja Luku preko Tuzle. Presao sam sa ovim modelom oko 6000 km, tek me ceka dalji put koji sam odlozio za avgust, tako da jos sumiram utiske. Ono sto je sigurno a to je da je motor fenomenalan za obaranje i krivine a pritom je mali potrosac. To su najbolji utisci. Sve ostalo, neka vreme pokaze...

 

IMG-0c79bb437f650917e6e7668137dc75a6-V.jpg

  • Sviđa mi se 5
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1312 postova
37 minutes ago, Disko Nindža said:

To je super mala potrošnja za takvu gromadu od mašine :takoje:

Mali potrosac definitivno. Imam osecaj kao da vozim 600ccm kad je o potrosnji rec. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 369 postova
  • Lokacija: Stuttgart
  • Motocikl: M1800R

Zasto? Pa i meni "goli" Bandit ljepse izgleda nego ovaj "obuceni". Doduse, ja imam fetis na velike nejkede sa okruglom lampom :)

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3119 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Blackie

Ovakvu lepotu skrnaviti je greh?!Bolje kupiti naked...

Ima tu nešto,neka lepota u toj goloj prostoti,nema šta.Dosta njih poznajem koji voze ili su vozili golaće,pre ili kasnije im vetar promeni mišljenje.Lepo je oba imati.

Promenio član shoyyka
  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 369 postova
  • Lokacija: Stuttgart
  • Motocikl: M1800R
Pre 1 sat, shoyyka je napisao:

Ovakvu lepotu skrnaviti je greh?!Bolje kupiti naked...

Ima tu nešto,neka lepota u toj goloj prostoti,nema šta.Dosta njih poznajem koji voze ili su vozili golaće,pre ili kasnije im vetar promeni mišljenje.Lepo je oba imati.

Da, kad bolje razmislim, u pravu si. Ako vec zeli nakeda, neka proda ovoga i kupi nakeda. Te prerade nikada ne budu kao original.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3119 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Blackie

Dobro veče, od večeras ću vas malo smarati... Zbog ove lepotice je ona Suzy otišla. GSX1250FA 2011o...

Švajcarac reče da nema tačkicu... i nema, osim malo na izduvu odozdo. 

Fotos sa oglasa... 

huZyVFI.jpeg

 

Tek istovaren, malo prašnjav... 

WVFg5Dh.jpeg

 

3CpK8RA.jpeg

 

QPndHSV.jpeg

 

Dobih nosače, kofere i fabričke migavce, ovo je bitno, ako me budu zezali zbog led-ova... Škorpion karbon, homologovan, sa DB kilerom... 

e0UpK7H.jpeg

  • Sviđa mi se 19

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja